اختلال جنسی

سکس چت

دلایل سکس چت در مردان

رازهایی که مردان در سایت‌های سکس چت به اشتراک می‌گذارند

گاهی اوقات، غریبه‌ها ساده‌ترین افراد برای به اشتراک گذاشتن رازهایتان در سایت‌های سکس چت هستند. این مسئله ممکن است غیرعادی به نظر برسد، اما حقیقت دارد. هر چه در فاش کردن چیزی بیشتر مشکل داشته باشید، نگه داشتن آن پیش خودتان وسوسه انگیزتر است.

اما سرکوب بخش‌های انتقادگر شخصیتتان خیلی مؤثر نیست؛ چرا که این چیزها تمایل دارند در آینده دوباره ظاهر شوند. همینطور اگر اسرار جنسی داشته باشید؟ آشکار کردن آن‌ها بیشتر اضطراب‌آور است.

این دیدگاه که مسائل را برای همیشه پیش خودتان نگه دارید، احساس تنهایی دارد. مردم زمانی که کسی علایق آن‌ها را تأیید می‌کند، احساس بهتری دارند، حتی اگر آن شخص غریبه باشد. بنابراین، جای تعجب نیست که بسیاری از مردان عمیق‌ترین رازهای خود را در سرویس‌های چت به اشتراک می‌گذارند.

بیایید بیشتر در مورد دلایل آن صحبت کنیم.

چرا مردان به سایت‌های سکس چت آنلاین می‌روند؟

سکس یک عمل بسیار صمیمی است که به نزدیک شدن دو نفر به هم کمک می‌کند. این گفته می‌شود که ارگاسم مشترک، درهایی را به سطح دیگری در رابطه آن‌ها باز می‌کند. با این حال، ما شاهد افزایش تعداد مردان و در موارد خاص، زنانی هستیم که به سرویس‌های سکس چت آنلاین می‌روند.

روابط یا هر گونه ارتباط فیزیکی (مانند دوستان با مزایا: نوعی رابطه دوستی که با رفتار جنسی همراه است) با مسئولیت‌ها، تعهدات و انتظارات خاصی همراه است. این عوامل اغلب می‌توانند لذت واقعی را، به خصوص برای مردان از بین ببرند. هنگامی که درگیر رابطه جنسی با یک شریک زن می‌شوید، تلاش و انرژی زیادی برای راضی کردن او صرف می‌شود؛ همچنین در ازدواج همراه با بچه‌ها، زنانی که اغلب زیر بار حرفه و کارهای خانه هستند، ممکن است تمایل آنچنانی به سکس نداشته باشند.

در مواردی خاص، رابطه جنسی دچار مشکل می‌شود، جایی که این عمل بیشتر به یک کار طاقت‌فرسا تبدیل می‌شود تا اینکه عملی با آدرنالین یا عمل جنسی مست کننده‌ای باشد. در این موارد، مردانی که اغلب تصور می‌شود بیشتر به توجه جنسی نیاز دارند، به دنبال تأیید اعتبار می‌گردند که اغلب به ارضای جنسی خود (خودارضایی) منجر می‌شود.

در یک فضای مجازی، لازم نیست به شخص دیگری که درگیر است فکر کنید، یک مرد می‌تواند عمیق‌ترین تخیلات جنسی خود را که ممکن است بترسد آن‌ها را در زندگی واقعی نشان دهد، ابراز کند؛ اگر به این مسئله فکر کنید، همه ما از قضاوت شدن می‌ترسیم.

همچنین ناشناس بودن در فضای مجازی، عامل عادات جنسی خاصی را فراهم می‌کند که می‌تواند به یک مرد آلفا اجازه دهد که یک مرد مطیع یا یک مرد کم رو باشد تا رفتار مردانه‌ کلیشه‌ای (عدم ابراز احساسات و تظاهر به قوی بودن) خود را رها کند. زن یا مردی که به عنوان طرف مقابلتان قرار دارد، هیچ شناختی از شما ندارد، بنابراین بازی نقش آفرینی آسان می‌شود.

سایت‌های سکس چت آنلاین، راهی برای مردان است تا احساس خواسته شدن و خواستن کنند؛ اینطور نیست که آن‌ها به دنبال رابطه یا خیانت به شریک زندگی خود باشند. پورن‌ها برخلاف سرویس‌های چت بزرگسالان شخصی نیستند، چرا که در این چت‌ها شما می‌توانید پاسخ‌هایی دریافت کنید که ممکن است به صورت متنی یا در موارد خاصی تحریک بصری باشد که شخصی شده است.

چرا مردان رازهای خود را در سرویس‌های چت به اشتراک می‌گذارند؟

به عنوان فرهنگ، ما تصمیم گرفته‌ایم که راه‌های «عادی» برای داشتن رابطه جنسی وجود دارد و هر چیزی که خارج از مرز بسیار سخت عادی بودن باشد، انگ محسوب می‌شود. اما اگر به اینترنت نگاهی بیندازید، می‌توانید راهنمایی دقیقی پیدا کنید که چگونه به شریک زندگیتان بگویید که به برخی از رفتارهای جنسی متفاوت (BDSM) علاقه دارید، می‌خواهید با جنسیت‌های دیگر تجربه‌های جنسی داشته باشید یا علایق جنسی دیگری دارید که فراتر از آن چیزی است که معمول باشد. همانطور که مشخص است، غیرطبیعی بودن فوق‌ العاده طبیعی است.

گاهی اوقات، افراد فقط به کسی نیاز دارند که بدون ریسک‌های مربوط به فردی که روبرویشان نشسته است، به آن‌ها گوش دهد. وقتی با شخصی آنلاین صحبت می‌کنید، نیازی به لطف یا پاسخ متقابل نیست و این امر برای بسیاری از مردم جذابیت زیادی دارد. حتی کسانی که رازهای مهمی برای به اشتراک گذاشتن ندارند، ممکن است متوجه شوند که گفتگو با یک غریبه‌ای که آن‌ها را قضاوت نمی‌کند، می‌تواند به ایجاد اعتمادبه‌نفس برای صحبت حضوری در مورد تملایت جنسی آن‌ها به شریک زندگیشان کمک کند.

مردان چه چیزی را در سایت‌های سکس چت به اشتراک می‌گذارند؟

یک نظرسنجی اخیر از متخصصان سکس چت نشان داد که موضوعات سکس چت بسیار متفاوت است و برخی از موضوعات پرطرفدار سکس چت در دسته‌بندی عادات جنسی مختلفی که ممکن است برای برخی از افراد عجیب یا نامناسب به نظر برسند، قرار می‌گیرند.

به عنوان مثال، بخش عمده‌ای از دید افراد تنها به یک نوع رابطه جنسی کلی اختصاص دارد: مرد تسلط داشته باشد و زن (در صورت وجود) مطیع باشد. با این حال، بخش بزرگی از جمعیت به وضوح علاقه‌مند هستند که این پویایی‌ها را در افکار خود تغییر دهند.

هر تمایل جنسی بخشی عادی از زندگی است که برخی افراد از آن لذت می‌برند، نادیده گرفتن و رد کردن آنچه که دیگران لذت‌بخش می‌دانند، به عنوان تفکر بسته محسوب می‌شود. مطمئناً، تمایل جنسی، رفتارهای جنسی متفاوت (BDSM) و برخی از اعمال جنسی خاص برای همه افراد مناسب نیستند، اما بخش‌های بی‌ضرر و سالمی از تمایلات جنسی هستند که بسیاری از افراد آن‌ها را مهم می‌دانند.

داشتن برخی رازها سالم است

همه حق دارند حریم خصوصی داشته باشند، حتی افرادی که در یک رابطه هستند. در یک دنیای ایده‌آل، می‌‌توانید همه چیز را با شریک زندگیتان به اشتراک بگذارید. اما در واقعیت، این همیشه یک گزینه نیست. افرادی که رازهایی دارند که ترجیح می‌دهند آن‌ها را فاش نکنند، اغلب این کار را با نیت‌های خوب انجام می‌دهند، مثلاً می‌خواهند از خودشان محافظت کنند یا به شریک زندگیشان صدمه نزنند.

برخی از افراد ترجیح می‌دهند که بین افرادی که در محل کار هستند، با افرادی که در کنار دوستان یا در یک رابطه هستند و تمایلاتی که آن‌ها را تاریک‌تر یا کمتر قابل قبول می‌دانند، احساس حریم خصوصی و جدایی داشته باشند. آنچه مردم تصمیم می‌گیرند افشا کنند یا برای خود نگه دارند، یک تصمیم شخصی است. با این حال، یافتن یک شنونده خوب، حتی در قالب یک سرویس سکس چت، می‌تواند چیزی بیش از آزادی جنسی فراهم کند.

این روشی امن برای افراد ایجاد می‌کند تا آسیب‌پذیرترین بخش‌های خود را بدون قضاوت در معرض دید قرار دهند. ارتباط انسانی چیزی است که همه به آن نیاز دارند و سزاوار آن هستند و بخش مهمی از تمایلات جنسی است. بنابراین، اگر متوجه شدید که مردتان از سرویس‌های سکس چت بزرگسالان استفاده می‌کند، به جای اینکه بسیار آشفته شوید و او را به رابطه جنسی اشتباه متهم کنید، سعی کنید نیازهایش را درک کنید و به دنبال مشاوره و سکس‌تراپی باشید.

 

منبع:

https://www.thevoiceofwoman.com/men-visit-online-sex-chat-sites

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4.5]

دکتر کامیار سنایی

روانشناس، مشاور، هیپنوتراپ و عضو انجمن هیپنوتیزم بالینی. خوشحالم که به یاری امکانات نوین تکنولوژی، می‌توانم با هموطنانم ارتباط برقرار نمایم. امکان دریافت سوالات شما در این سایت وجود دارد. تلاش خود را به‌کار می‌گیرم تا در زمان کوتاه و به صورت مقتضی، پاسخ آنها را ارایه نمایم. امیدوارم اطلاعات موجود در این سایت مورد استفاده شما واقع گردد. از نظرات و پیشنهادات ارزشمند شما صمیمانه استقبال می‌نمایم.

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا