خودارضایی

روش صحیح خودارضایی

بهترین روش خودارضایی مردان چیست؟

روش صحیح خودارضایی مردان موضوعی است که درباره آن کمتر گفتگو می‌شود. اما به‌جهت آسیب‌هایی که خودارضایی سریع و خشن به نوجوان می‌زند، بهتر است آگاهی بیشتری در این باره کسب کرد. بیشتر مردان یاد می‌گیرند که سریع و بی‌سر و صدا خودارضایی کنند، زیرا نوجوانان مملو از تستوسترون، نگران حضور ناگهانی والدین یا خواهر و برادری هستند که اوقات شخصی آنها را مختل می‌کنند.

فقط ترس از گرفتار شدن وجود ندارد و احساس شرمساری در مورد لذت جنسی نیز علت دیگری برای انجام سریع این کار می‌باشد. حال آنکه متخصصان معتقدند خودارضایی امری طبیعی است و راهی عالی برای یادگیری بیشتر درباره لذت جنسی شماست.

نگارش این مقاله به‌معنای تایید خودارضایی نمی‌باشد. اما اگر به این کار مبادرت می‌کنید، بهتر است روش صحیح خودارضایی را فرابگیرید تا خود را دچار مشکل نکنید.

امیلی مورس، متخصص رابطه جنسی می‌گوید: و این عادات پنهانی، سریع و خشن می‌تواند در بزرگسالی نیز ادامه پیدا کند. مورس می‌گوید: «بسیاری از بچه‌ها با سرعت خودارضایی را تمام می‌کنند و هرگز به این فکر نمی‌کنند که چگونه می‌توانند زندگی جنسی انفرادی خود را بهتر کنند». گاه سرعت زیاد و نگرانی از انجام این عمل به نارضایتی‌های جنسی در رابطه زناشویی در آینده منجر می‌شود.

اما به‌جای خودارضایی مکرر، سعی کنید روش صحیح خودارضایی را یاد گرفته و کیفیت این کار را ارتقا دهید. واقعاً وقت خود را به آن اختصاص دهید. روی نفس خود تمرکز کنید. آیا حرکاتی را می‌شناسید که بتوانند ارگاسم را حتی بیشتر خوشایند کنند؟ دفعه بعد که تنها شدید، به این ۸ نکته مربوط به استمنا توجه کنید و آماده شوید تا روش صحیح خودارضایی را فرا بگیرید.

روش صحیح خودارضایی مردان چیست؟

۱) موقعیتی را که در آن خودارضایی می‌کنید، تغییر دهید.

شما احتمالاً سال‌ها در همان موقعیت خودارضایی کرده‌اید، بنابراین سعی کنید آن را تغییر دهید. اگر ایستاده هستید، سعی کنید به پشت بخوابید. اگر دوست دارید بنشینید، بایستید. تغییر موقعیت می‌تواند حالت استراحت عضلات کف لگن شما را بهبود بخشد و این موضوع می‌تواند به بهبود جریان خون در آلت تناسلی شما کمک کند. بنابراین تغییر موقعیت‌های خودارضایی نه تنها احساس خوبی به‌عنوان یک تجربه جدید می‌دهد، بلکه ممکن است قدرت نعوظ شما را نیز افزایش دهد.

۲) بعد از تمرین خودارضایی کنید.

آیا بعد از تمرین، واقعاً احساس قدرت می‌کنید؟ خوب یک دلیل برای آن وجود دارد. هنگام تمرین و ورزش کردن هورمون‌هایی آزاد می‌کنید از جمله آدرنالین و دوپامین (ماده شیمیایی به اصطلاح «احساس خوب»). خودارضایی پس از تمرین بسیار عالی است، زیرا اندورفین شما بسیار زیاد است، جریان خون عالی است و عضلات کف لگن کاملاً شل هستند.

۳) پرینوم را نادیده نگیرید.

پرینوم ناحیه‌ای بین آلت تناسلی و مقعدی است. پر از پایانه‌های عصبی و بسیار حساس است. بنابراین ایجاد برخی از لرزش‌ها در آن می‌تواند احساس بسیار خوبی داشته باشد. سعی کنید در حالی که آلت تناسلی خود را با دست دیگر خود نوازش می‌کنید، یک اسباب بازی جنسی لرزان را به پرینه خود فشار دهید. این حرکت مطمئناً نوع دیگری از ارگاسم را فراهم می‌کند. همچنین ماساژورهای پروستات در بازار وجود دارند که باعث تحریک پرینوم می‌شوند.

مطالعه کنید:  راههای ترک خودارضایی

۴) بازی مقعدی را در خود بگنجانید.

بسیاری از مردان، به‌ویژه کسانی که اعتقادات سختی دارند، به‌طور منظم یک منبع بزرگ لذت را از دست می‌دهند. مقعد (در هر جنسیت) تعداد زیادی انتهای عصبی دارد و تحریک آن می‌تواند احساس خوبی داشته باشد. اگر پروستات دارید که می‌توانید (به‌طور غیرمستقیم) از این طریق به آن برسید. تحریک مقعدی برای تصحیح روش خودارضایی می‌تواند مفید باشد.

۵) سرعت حرکت و نوازش را مرتب تغییر دهید.

تا به حال نام «چسب مرگ» را شنیده‌اید؟ اگر در هنگام رابطه جنسی با شریک زندگی خود به سختی می‌توانید به ارگاسم برسید، ممکن است به این دلیل باشد که در حین خودارضایی، آلت تناسلی خود را بیش از حد فشار می‌دهید و خیلی سریع نوازش می‌کنید.

با توجه به متغیر بودن نحوه ارگاسم در افراد مختلف نمی‌توانید همیشه توقع داشته باشید که در رابطه نیز بدین صورت عمل کنید. در نتیجه با تغییر سرعت و فشار حرکت در حین خودارضایی می‌توانید انزال را با روش‌های مختلفی تجربه کنید و به این روش‌های مختلف عادت کنید.

۶) تحریک و توقف را امتحان کنید.

شاید خودارضایی تند و سریع ۵ دقیقه‌ای برای بیشتر روزها مناسب باشد. اما اگر کمی وقت اضافی داشته باشید، «اجینگ» -که به آن روش تحریک و توقف نیز گفته می‌شود- می‌تواند به شما در دستیابی به ارگاسم بهتر کمک کند.

خودتان را تا حد انزال پیش ببرید و سپس کمی استراحت کنید. سپس روند را از نو شروع کنید. این کار را سه یا چهار بار قبل از ارگاسم انجام دهید. در نتیجه با رعایت این نکته از روش‌های صحیح خودارضایی، انزال‌های قدرتمندتر و عمیق‌تری را تجربه خواهید کرد.

۷) دست‌ها را عوض کنید.

شما احتمالاً سعی کرده‌اید دست غیرمسلط خود را در کار انفرادی خود بگنجانید. متخصصان توصیه می‌کنند از دست مخالف خود به روش‌های خلاقانه‌تری استفاده کنید.

دست خود را بچرخانید تا اولین انگشت روی آلت تناسلی شما به پایین بلغزد و هنگام ارضا آن را بچرخانید. همچنین می‌توانید آلت تناسلی خود را با یک دست در برابر شکم نگه دارید، در حالی‌که به‌سرعت چند انگشت خود را از زیر به سمت بالا و پایین می‌کشید. مانند تغییر موقعیت در حین رابطه جنسی، مخلوط کردن حرکات دست در خودارضایی صحیح می‌تواند خستگی را از بین ببرد.

۸) بیضه‌های خود را درگیر کنید.

تقریباً به اندازه اندام‌های آلت تناسلی پایانه‌های اعصاب جنسی در بیضه‌های شما نیز وجود دارد، پس آنها را فراموش نکنید. در حالی‌که حساسیت‌های فردی نقش مهمی در لذت بردن شما بازی می‌کند، بسیاری از مردان با کشیدن بیضه‌های خود به صورت ریتمیک قبل از انزال، یک منبع تحریک نشده و ارگاسم شدیدتر را کشف می‌کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا