روابط زناشویی

شناخت نقاط حساس بدن زنان

امتیاز

شناخت نقاط حساس بدن زنان|جاهای خصوصی زن کجاست

شهوت از ذهن آغاز می‌شود. زمانی که یک زن احساس شهوانی می‌کند، خواه این احساس را به کارش، به خانواده‌اش یا شما داشته باشد، بدنش زنده شده، احساساتش شدید می‌شوند و او قادر به تجربه‌ی میزان باورنکردنی لذت و تجربیات شهوانی شگفت‌انگیز خواهد بود. اما این ظرفیت وجد همیشه از ذهن و قلب یک زن آغاز می‌شود. قلب و ذهن، قوی‌ترین نواحی تحریک‌آمیز (شهوانی و جنسی) زنان هستند و به همین علت شناخت نقاط حساس بدن زنان بسیار بااهمیت می‌باشد.

نقاط حساس بدن زن کجاست؟

جای خصوصی زن 

برای شناخت نقاط حساس بدن زنان نخست باید ذهن و قلب او را بشناسید. یک زن برای حس کردن شهوت باید با شما احساس پیوند کند. پیش از اینکه زن به لحاظ جنسی بتواند با شما کاملاً احساس امنیت کند، باید از لحاظ احساسی و فیزیکی به او احساس امنیت بدهید. زن می‌تواند احساس شهوت را تقلید کند، حتی می‌تواند ارگاسم را تقلید کند. اما اگر شما با او هماهنگ شوید، خواهید دانست چه زمانی با شما یا بدن شما واقعا احساس ارتباط و پیوند نمی‌کند.

شما می‌توانید اطلاعات جامعی از تمام پایانه‌های عصبی که به او لذت می‌دهند و دیوانه‌اش می‌کنند، داشته باشید، اما اگر نتوانید پیش از همه‌ی اینها، مغز او را برانگیزانید و با قلبش اتصال برقرار کنید، آن پایانه‌های عصبی واکنشی نشان نخواهند داد و مشتعل نخواهند شد. حتی یک جرقه‌ هم نخواهند زد و شما به نقطه حساس بدن زن دست نخواهید یافت.

شما نه تنها باید نفاط حساس بدن زنان و چیزهایی که به او لذت می‌دهند را بشناسید، بلکه باید بدانید چگونه به او کمک کنید تا با شما احساس پیوند و امنیت کافی کند تا در برابر لذت مقاومت نکند. شما از او می‌خواهید قادر باشد به شما بگوید چه چیزی حس خوب و چه چیزی حس بدی به او می‌دهد یا چه چیزی او را ارضا کرده و میل به خواستن را در او بیشتر می‌کند.

چرا باید نقاط حساس بدن زنان یا جاهای خصوصی زنان را شناخت؟

یک افسانه‌ی رایج وجود دارد که می‌گوید اگر زنی به ارگاسم نرسد، مرد ماهر نبوده یا عاشق خوبی نیست. یعنی مرد شکست خورده است. این بدون‌شک یک افسانه است، چون در نهایت زن مسئول لذت جنسی خودش است. به‌هرحال، وقتی کار به معاشقه‌می‌کشد، شما مسئول کمک‌کردن به زن برای رسیدن‌به ارگاسم و درک عملکرد مغز و بدنش هستید.

آنچه در فیلم‌های پورنوگرافی دیده‌اید را فراموش کنید. حالا می‌خواهیم درباره‌ی سرزمین عجایب (بدن) زنان و کشف اصول آناتومی و نقاط حساس بدن زنان شما را راهنمایی کنیم.

تعجب‌آور است که بدانید اغلب مردان بزرگسال به درستی با نام اجزای نمودار سیستم تولیدمثل زنان آشنا نیستند. Buzzfeed (بازفید) یک سایت رسانه‌ای معروف آنلاین است. او از خوانندگان مردشان خواست اجزای سیستم تولیدمثل زنان را مطابق آموزش‌هایی‌که در کلاس تنظیم خانواده در گذشته دیده‌اند، نام‌ببرند. نتایج، هم خنده‌دار و هم بی‌رحمانه بود. جای تعجب نیست که بسیاری از مردان به صورت ناعادلانه‌ای نسبت به بدن زنان، بی‌سواد هستند. تعجب‌ اینجاست که در آزمون بازفید فهمیدند بسیاری از زنان هم به آموزش مجدد نیاز دارند!

آنها به بدن یک زن و اندام‌های جنسی او همیشه به دید اسرارآمیز نگاه کرده‌اند. اندام‌های جنسی مردان بیرونی و در معرض دید هستند. اما اندام‌های جنسی زن اغلب درونی هستند و بیشتر مردان زمان زیادی را صرف مکان‌یابی دقیق این قسمت‌ها می‌کنند. به‌ویژه قسمت‌هایی که اندکی اسرارآمیز هستند. نقطه‌ی جی (G-spot)، کلیتوریس (Clitoris)، نقطه‌ی اِی (A-spot) و نقطه‌ای که محققان آن را نقطه یو (U spot) می‌نامند.

تصور کنید محققان «نقطه»‌ی جدیدی را برای مردان کشف کنند!! متأسفانه نقاط حساس اندام تناسلی یک مرد هرگز تغییر نمی‌کند. برای همین آناتومی یک زن اینقدر پیچیده است. بدن یک زن بدون شک سرزمین عجایب است، پس بیایید به داغ‌ترین نقاط آناتومی جنسی زنان سفری کنیم و معمای آنها را حل کنیم.

نقاط حساس بدن زنان عبارتند از:

تپه‌ی ونوس (Mons Veneris).

شبیه نام یک شهر اروپایی شیک است، اما یک نام لاتین، معادل «تپه‌ی ونوس» است. می‌دانم، تپه‌ی ونوس هم شیک به نظر می‌آید. به ناحیه‌ی تپه‌گونه‌ای که در بالای استخوان شرمگاهی یک زن قرار دارد تپه‌ی ونوس می‌گویند. این ناحیه در حالت طبیعی پوشیده از مو است، اما امروزه با روش‌های مختلف این منطقه عاری از مو می‌شود یا موی آن در مدل‌های مختلف تراشیده می‌شود.

لب‌های فرج (Labia).

این واژه‌ی لاتین دیگری است که از کلمه‌ی Labium به معنای Lips (معادل لب‌ها) می‌آید. تپه‌ی ونوس در قسمت پایین استخوان شرمگاهی به دو لب تقسیم می‌شود که به آنها لب‌های بزرگ (لب‌های بیرونی) و لب‌های کوچک (لب‌های درونی) می‌گویند. لب‌های بزرگ، همانطورکه از نامشان پیداست بزرگ‌تر بوده و معمولا پوشیده از مو هستند. لب‌های کوچک، لب‌های نازک درونی هستند که بی‌مو بوده و بسته به‌نوع پوست زن می‌توانند رنگ‌های مختلف صورتی، قهوه‌ای مایل به زرد یا قهوه‌ای داشته باشند. زمانی که زن تحریک می‌شود، سایز لب‌های بیرونی و درونی می‌توانند نسبت به سایز اصلی چند برابر بزرگ‌تر شوند. این حالت شبیه حالت لب‌های زنانی است که با جراحی پلاستیک، لب‌هایشان را برجسته کرده‌اند، با این تفاوت که تورم لب‌‌های فرج در حالت تحریک‌شدگی، طبیعی و بدون تزریق کلاژن است. این لب‌های متورم، نشان‌می‌دهند زن تحریک‌‌شده و اندام تناسلی‌اش لیز است و این چیزی است که شما می‌خواهید.

کلیتوریس (Clitoris).

لب‌های کوچک فرج از بالا با تپه‌ی ونوس برخورد می‌کنند و به محل تلاقی لب‌ها در آن نقطه، کلیتوریس می‌گویند. کلیتوریس می‌تواند کوچک یا پنهان باشد، همچنین می‌تواند شبیه هر چیزی باشد که دور و برش است. بالای لب‌های فرج، جایی که آنها به هم می‌رسند، روکش (یا کلاهکی) وجود دارد که از کلیتوریس محافظت می‌کند. چرا کلیتوریس به محافظت احتیاج دارد؟ این کار شبیه پناهگاهی برای حفاظت از شهود در برابر مافیا یا این چیزها نیست. مسئله بیشتر به حساسیت مربوط است که سبب می‌شود کلیتوریس به محافظ احتیاج داشته باشد. کلیتوریس پر از پایانه‌های عصبی است، برای همین به شدت حساس است. در حقیقت، پایانه‌های عصبی کلیتوریس به اندازه‌ی پایانه‌های عصبی سر آلت تناسلی مردان، اما بسیار کوچک‌تر از آن است. به همین دلیل مطمئن‌ترین راه برای کمک به یک زن در رسیدن به ارگاسم، تحریک کلیتوریس است.

وقتی کار به کلیتوریس می‌رسد، فرق زیادی بین قهرمان و بازنده وجود دارد. یک قهرمان می‌تواند کلیتوریس را پیدا کند و در صورت گم کردن جای آن، از پرسیدن مسیر نمی‌ترسد. یک کلیتوریس را مقابل صورت یک بازنده هم که بگیرند، باز هم نمی‌فهمد چه چیزی مقابل اوست. این موضوع غم‌انگیزی است. وقتی که می‌گوییم این ناحیه، ناحیه‌ای است که اگر قدرش را بدانید هرگز نمی‌خواهید در آن بازنده باشید، به ما اعتماد کنید. مردی که هر زنی آرزویش را دارد، این ناحیه را می‌شناسد و برای آن احترام قائل می‌شود.

واژن (vagina).

اینجا جایی است که برخی از مردان را گیج می‌کند. اگر فکر می‌کردید تا به حال از واژن حرف می‌زدیم، بدانید تنها فردی نیستید که دچار گیجی شده‌اید. به لحاظ فنی، محل رسیدن به واژن، از پایین کلیتوریس، بعد از مجرای خروج ادرار و یک چرخش تند U‌ شکل در ورودی واژن است. واژن شگفت‌انگیز است، دیواره‌های آن بر یکدیگر تکیه می‌دهند و از لایه‌های زیادی تشکیل شده‌‌اند که به آن اجازه‌ی انقباض و انبساط دور یک انگشت، آلت تناسلی مرد یا سر یک بچه را می‌دهند. زمانی که واژن در حال استراحت است (تحریک نشده)، دیوار جلویی آن حدود ۶.۳۵ سانتی‌متر طول و دیواره‌ی عقبی حدود ۷.۶۲ سانتی‌متر طول دارد. زمانی که واژن در حال استراحت نیست (تحریک شده)، یک سوم نخست آن سفت شده و کوچکتر می‌شود، درحالیکه دو سوم داخلی باد می‌کند. درون دیواره‌های واژن، مرزهای بسیاری برای اکتشاف وجود دارند.

نقطه‌ی جی (G-Spot).

غیر از کلیتوریس که از نقاط حساس بدن زنان است، نقطه‌ی جی نقطه‌ی اسرارآمیز دیگری است که موجب شگفتی مردان و تلاش سخت آنها برای پیدا کردن جای آن می‌شود. آیا واقعا نقطه‌ی اسرارآمیزی وجود دارد که بتواند یک زن را دیوانه کند؟ آیا درست است که برخی از زنان نقطه‌ی جی دارند و برخی دیگر ندارند؟ این موضوع بحث‌برانگیزی میان پژوهشگران جنسی بوده است، به ویژه از زمانی که دکتر اِرنِست گرافنبرگ (Ernest Grafenberg) نخستین بار در سال ۱۹۵۰ آن را در ادبیات پزشکی توصیف کرد.

حالا شاید G برای شما یادآور واژگان انگلیسی Gangster یا Goddess باشد، اما این حرف را از ابتدای نام دکتر گرافنبرگ و بخاطر اکتشافش گرفته‌اند (اگرچه گفتن این که دکتر گرافنبرگ Gspot را کشف کرد مثل این است که بگوییم کلمب، امریکا را کشف کرد). روشن است که هر دوی این افراد وجود داشتند و بومیان پیش از اینکه کسی مدعی اختراع آنها شود، با آنها آشنا بودند. با وجود این، نقطه‌ی جی زیر استخوان شرمگاهی، از دهانه‌ی واژن حدود یک تا دو بند انگشت به سمت داخل قرار داد. این ناحیه، بافت سفتی دارد که زمان تحریک شدن زن، حدود یک چهارم سایز متورم می‌شود.

نقطه‌ی اِی و نقطه‌ی یو (A-spot/U-spot).

اگر نقطه‌ی جی مهمان مشهور واژن است، نقطه‌ی اِی و نقطه‌ی یو شخصیت‌های کمتر شناخته‌شده‌ای هستند که همراهان نقطه‌ی جی به حساب می‌آیند. نقطه‌ی اِی که نام دیگر آن ناحیه‌ی (anterior fornix erotic (AFE است، توسط دکتر Chu Chee Ann از مالزی کشف شد. این ناحیه ۱۰.۱۶‌ تا ۱۲.۷ سانتی‌متر درون واژن و بین مثانه و گردن رحم قرار داد. دستیابی به این ناحیه قدری سخت است، مگر اینکه مثل اردشیر دراز دست باشید.

نقطه‌ی یو تکه‌ی کوچکی از بافت بسیار حساسی است که درست بالای ورودی مجرای خروج ادرار و در امتداد آن قرار دارد. این ناحیه، پایین کلیتوریس قرار دارد و به شکل یک U (به زبان انگلیسی) برعکس است.

علیرغم اینکه چه حرفی از حروف الفبا را روی این نقاط بگذارید، دنیای بسیار لذت‌بخشی برای مشاهده و اکتشاف پیش رو دارید. همه‌ی زنان از این نقاط آگاه نیستند و ممکن است حین رابطه‌ی جنسی، این نقاط را احساس نکرده باشند. حتی اگر زن نام anterior fornix erotic خود را نداند، اگر به شیوه‌ای که او دوست دارد این نقاط را لمس یا نوازش کنید، احساس لذت خواهد کرد.

توجه:

به‌یاد داشته باشید چیزی که برای یک زن لذت‌بخش است، ممکن است برای زن دیگری لذت‌بخش نباشد. بطور مثال لیسیدن بدن زن ممکن است برای فردی لذت بخش و برای فرد دیگری امری بد و ناخوشایند تلقی گردد.

ما می‌توانیم بهترین جاذبه‌ها را حین تور تفریحی به بدن زن، به شما نشان دهیم اما تجربه‌ی شما (و زن) از این نقاط بسیار با هم متفاوت خواهد بود. بدن یک زن، تحریک‌شدگی او، لذت او، ارگاسم او و تجربه‌ی‌ او هنگام رابطه‌ی جنسی، ظریف و پیچیده است. این موارد شامل چیزهایی بسیار بیشتر از آناتومی جنسی می‌شوند. این فقط درصد کوچکی از چیزی است که او را تحریک می‌کند و به او لذت می‌بخشد – اینست که به پیکر زن سرزمین عجایب می‌گویند.

شما نیز می‌توانید نقاط حساس بدن شریک‌تان را حین لذت دادن به او  پیدا کنید و چشم‌انداز جنسی او را کشف کنید. نکته اینجاست که با او پیوند پیدا کنید و انتظارات خودتان را از واکنش او کنار بگذارید.

۹۹ درصد مواقع برای اینکه واقعاً به زن لذت بدهید، باید باقی آناتومی زنانه‌ی او را از سر تا کف پا کشف کنید. اگر فکر می‌کنید مناطق حساس بدن زن به اندام تناسلی او محدود می‌شود، سخت در اشتباهید.

سایر نقاط حساس بدن زنان

زن از نوازش موهایش و بوسیده شدن این نواحی بدنش تحریک می‌شود: لب‌ها، گردن، سینه‌ها، گوش‌ها، شانه‌ها، ران‌ها، کف دست یا پشت گردنش. پوست او به جزئی‌ترین تماس و نوازش مهربانانه حساس است. برای داشتن یک رابطه‌ی جنسی واقعی با یک زن، باید با ذهن‌تان، با چشمتان، با کلمات‌تان، با قلب‌تان و با تماس انگشتانتان با او عشق‌بازی کنید. یک قهرمان در اتاق خواب می‌داند که لذتش برگرفته از لذت زنی است که با او عشق‌بازی می‌کند. این راز بزرگی است. برای دانستن چیزهایی که برای او لذت‌بخش هستند وقت بگذارید تا به میزان لذت خودتان بیفزایید.

راز بزرگ دیگر درباره‌ی آناتومی زنان این است که هیچ بخشی از بدن زن نیست که اگر درست لمس یا نوازش شود حس جنسی او را تحریک نکند. نقاط حساس بدن زنان ذهن شما را محدود نکند.

برای اطلاعات بیشتر در اینباره به کتاب اسرار دلربایی رجوع کنید.

کلیک کنید

کتاب اسرار دلربایی

منبع:

گاتمن، جان (۱۳۹۵). اسرار دلربایی. ترجمه کامیار سنایی، مانیا خواجه. تهران. نشر نسل نواندیش.

خرید اینترنتی پی.دی.اف کتاب اسرار دلربایی

کلیک نمایید

سفارش تلفنی کتاب اسرار دلربایی

دکتر کامیار سنایی

روانشناس، مشاور، هیپنوتراپ و عضو انجمن هیپنوتیزم بالینی. خوشحالم که به یاری امکانات نوین تکنولوژی، می‌توانم با هموطنانم ارتباط برقرار نمایم. امکان دریافت سوالات شما در این سایت وجود دارد. تلاش خود را به‌کار می‌گیرم تا در زمان کوتاه و به صورت مقتضی، پاسخ آنها را ارایه نمایم. امیدوارم اطلاعات موجود در این سایت مورد استفاده شما واقع گردد. از نظرات و پیشنهادات ارزشمند شما صمیمانه استقبال می‌نمایم.

نوشته های مشابه

‫4 نظرها

  1. سلام خانم 43ساله هستم موقعی نزدیکی باهمسرم ارضا نمیشم هیچوقت به اوج لذت نمیرسم لطفا جواب بدین چکارکنم ممنون

  2. وجدانا آدم به … سکس اعتیاد شدید پیدا مکنه مخصوصا طرفت باحال باشه خود من واقعا از روز … ثانیه نیس که شهوتی نباشم همیشه دو ساعت طول میکشه اونم چ …میشه گرز وای وای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا