روابط زناشویی

علم و هنر عشق‌بازی با زن+تحریک جنسی و عشق بازی با همسر

علم و هنر عشق‌بازی با زن+تحریک جنسی و عشق بازی با همسر

 

هنر عشق بازی با زن: عشق‌بازی با زن، ترکیبی از هنر و علم است. و مانند هر هنرمند بزرگی، مرد برای هنرآفرینی به اندکی الهام نیاز دارد. عشق بازی که به انگلیسی به آن foreplay می‌گویند عبارت است از آماده شدن برای رابطه جنسی. رابطه جنسی تنها عبارت از عمل دخول نمی‌باشد زیرا در اینصورت تفاوتی با خودارضایی نخواهد داشت.

آنچه رابطه جنسی را جذاب می‌کند عشق بازی است که پیش از رابطه جنسی شروع می‌شود. گاهی لازم است عشق بازی از چند ساعت قبل آغاز شود.

یادتان باشد میزان زمان متوسطی که یک زن برای رسیدن به ارگاسم حین خودارضایی نیاز دارد، حدود ده دقیقه است و این سورپرایز بزرگی است، چون یک مرد هم برای رسیدن به ارگاسم حین خودارضایی به ده دقیقه زمان نیاز دارد. به عبارت دیگر، این به آن معنا نیست که زنان به پیشنوازی پیش از رابطه‌ی جنسی نیاز بی‌پایان دارند و مردان ندارند.

زنان برای خودارضایی شمع روشن‌نمی‌کنند، موسیقی رمانتیک گوش‌نمی‌دهند و زمان زیادی هم طول‌نمی‌کشد تا ارضا شوند.

اگر کمی مهارت داشته‌باشید و او تمایل داشته‌باشد، می‌توانید شریک‌تان را به‌راحتی تحریک‌کنید. هر برخورد جنسی لزوما نباید شامل ۴ وعده‌غذایی باشد. به آن به‌عنوان بخش‌هایی بنگرید که هر آنچه را که می‌خواهید، در هرشب می‌توانید جداگانه انتخاب‌کنید.

مهمترین چیزی‌که باید به‌یاد داشته‌باشید اینست که سکس‌خوب قرارست برای هردوی شما سرگرم‌کننده و لذت‌بخش باشد.

در عشق بازی و سکس خوب نیازی نیست نگران نحوه عملکردتان باشید. نیاز نیست نگران میزان تحریک‌شدگی او یا میزان سختی نعوظتان باشید. تعریف سکس نباید در ذهن مساوی دخول باشد. عشق بازی و سکس یک مفهوم ندارند. می‌توان یک رابطه‌جنسی خوب و باکیفیت داشت ولکن دخولی نیز صورت‌نگیرد.

در یک سکس خوب همیشه کار سرگرم‌کننده‌ای هست که انجام‌بدهید، خواه او خیس‌باشد یا نباشد، خواه نعوظتان سخت‌باشد یا نباشد.

بهترین کاری که می‌توانید انجام بدهید اینست که هردو لذت ببرید و به‌یکدیگر لذت بدهید. اگر شما اوقات خوشی داشته‌باشید، او هم اوقات خوشی خواهد داشت. اگر او اوقات خوبی داشته باشد، شما هم اوقات خوشی خواهید داشت. چیزی‌که برای زن خوب است، برای مرد هم خوب است و چیزی‌که برای مرد خوب است، برای زن هم خوبست.

علم و هنر عشق‌بازی با زن+تحریک جنسی

نکته اول در هنر عشق بازی با زن: ذهن ضربان‌دار

حال که یک زن با ظاهر یک مرد تحریک می‌شود، می‌تواند با شیوه‌ی صحبت کردن، رفتار کردن و لمس او، حتی بیشتر تحریک شود.

رابطه‌ی جنسی برای زن یک داستان است. یادتان باشد شما نویسنده‌ی این داستان در ذهن او و درباره‌ی او، خودتان و اشتیاقی که ایجاد می‌کنید، هستید.

نکته:

آگاه باشید که یک عشق بازی و سکس خوب از شیوه‌ای که شما دست او را در دست‌تان نگه می‌دارید یا لبانش را می‌بوسید یا حتی در را برایش باز می‌کنید یا در میهمانی او را در آغوش خود می‌گیرید، شروع می‌شود. هنر عشق بازی با یک زن آن است که خیلی پیش از رفتن به تختخواب، انتظار ایجاد کنید.

می‌توانید پیام بدهید، پیشنهاد بدهید، حرف عاشقانه بزنید. حتی زوج‌های قدیمی هم باید به‌خاطر بیاورند پیش از رفتن به تختخواب در شب، شعله‌ی اشتیاق‌شان را کمی روشن کنند.

این کار چرا فایده دارد؟ به‌خاطر دوپامین.

دوپامین ماده‌ی عصبی‌شیمیایی اصلی سیستم پاداش در مغز شما است. ماده‌ای که سبب می‌شود شریک شما (یا خود شما) در جستجوی پاداش باشد. دوپامین این حس را به شما می‌دهد که چیز فوق‌العاده‌ای در حال وقوع است.

از لحاظ تکاملی هیچ پاداشی بزرگتر از انتظار یک رابطه جنسی عالی و سکس خوب نیست. این اشتیاق است. هر چه زن بیشتر تحریک شود، دوپامین‌های او بیشتر می‌شوند و هر چه دوپامین بیشتر شود، او بیشتر اشتیاق پیدا می‌کند – که در این مورد، اشتیاق او شمایید.

برای همین، انتظار مهم است. انتظار، میل به جستجو را در مغز ایجاد می‌کند. به یاد بیاورید چقدر بازی غایب موشک در کودکی برای ما سرگرم‌کننده بود. پیشنهاد نمی‌کنیم حالا این بازی را امتحان کنید، فقط می‌گوییم طوری رفتار کنید که شریک‌تان پیام بعدی یا تماس بعدی یا بوسه‌ی بعدی شما را پیش‌بینی کند. «تازگی» هم دوپامین را بالا می‌برد، پس هرچه بیشتر تازگی تجربیات جنسی را بالا ببرید و از یکنواختی بپرهیزید، بهتر است. دوپامین به خواستن و میل مربوط است و شما می‌خواهید شریک‌تان شما را بخواهد.

علم و هنر عشق‌بازی با زن+تحریک جنسی

نکته دوم در هنر عشق بازی با زن: تسخیر روح زن

کلید رابطه‌ی جنسی و یک عشق بازی و سکس خوب و لذت‌بخش، «چشمان» است. وقتی دو نفر در چشمان هم نگاه می‌کنند، از «چسب اجتماعی» استفاده می‌کنند. چیزهای اندکی وجود دارند که صمیمی‌تر از خیره‌ نگاه کردن در چشمان یکدیگر باشند. ما از نگاه‌های خیره و زننده صحبت نمی‌کنیم، بلکه از نگاه‌های عاشقانه و شهوت‌انگیز به چشمان یک زن صحبت می‌کنیم.

نکته‌ی مهم در اینجا، لبخند زدن است، زیرا لبخند، مهم‌ترین ژست انسان برای نشان دادن نیت است. باید کاری کنید زن احساس امنیت کند.

لبخند شما باعث می‌شود او احساس امنیت کند و بداند نیت شما خوب است. شما نمی‌توانید ادای لبخند زدن را دربیاورید. تنها راه نشان دادن لبخند واقعی فکر کردن به احساس محبت و قدردانی‌ است که برای شریک‌تان احساس می‌کنید. خواه عاشق کسی باشید که با او هستید یا با کسی باشید که ۵۰ سال عاشقش بوده‌اید، دلتان می‌خواهد با احساس شعف و هیجان از کاری که قرار است با هم انجام دهید، به او نگاه کنید. اگر نتوانید آن احساسات را صادقانه نشان دهید، پس دوباره به کاری که قرار است با هم انجام دهید، فکر کنید. زمانی که اتصال و اعتماد ایجاد شود، شما آماده‌ی بوسیدن و عشق بازی هستید.

نکته سوم در هنر عشق بازی با زن: غنچه کردن لب‌ها

حقیقت این است که یک بوسه، همیشه نشانه‌ای از صمیمیت واقعی بوده و از جهات بسیاری، شخصی‌تر از بسیاری از رفتارهای جنسی و عشق بازی و سکس است. در یک مطالعه‌ی چندملیتی محققان دریافتند کسانی‌که روابط عاشقانه‌ی عالی داشته‌اند، یکدیگر را به‌طور منظم و به‌صورت عاشقانه بوسیده‌اند.

مطالعه کنید:  دعوای زن و شوهر

این زوج‌ها در مقایسه با زوج‌های غمگین، بیشتر یکدیگر را به‌صورت غیرشهوانی لمس‌کرده، بیشتر یکدیگر را در آغوش گرفته، بیشتر باهم صحبت‌کرده و بیشتر به‌هم هدایای غافلگیرانه داده‌اند. این زوج‌های موفق، دوستان خوبی برای هم هستند. رابطه‌ی آنها این تئوری ما را تقویت‌می‌کند که هرکار مثبتی که شما برای زن انجام بدهید، درواقع پیشنوازی است.

بزاق دهان حاوی تستوسترون است و این هورمون، میل جنسی شریکتان را بالا می‌برد. به‌شما هشدار می‌دهیم بهتر است مراقب باشید در مورد بکارگیری بذاق دهان یا زبان زیاده‌روی نکنید. هدف این نیست که آب از دهانتان تراوش کند. تنوع دادن به‌بوسه‌ها، از بوسه‌های شهوت‌انگیز با دهان باز گرفته تا بوسه‌های لطیف چون پَر روی لب‌ها و گوشه‌ی دهان او، تازگی ایجادمی‌کند و باعث‌نمی‌شود او تصور کند می‌خواهید خیس آبش کنید.

لب‌ها و زبان شما، دو عضو از قدرتمندترین اندام جنسیتان هستند و شما می‌توانید در یک سکس و عشق‌بازی خوب با کمک این اندام با بدن او معاشقه کنید. درست همانطور که مردان دوست‌دارند، بدن‌شان پذیرفته، ستایش و حتی پرستیده شود، زنان هم همین نیازها را دارند و هیچ‌چیزی نمی‌تواند به اندازه‌ی بوسه از سر تا پای او و تحسین هر سانتی‌متر از بدن با لبان‌ او، این احساس را به او بدهد.

بوسیدن گردن (و پشت آن) نیز صمیمت ویژه‌ای ایجاد می‌کند، زیرا زمانی‌که زن، گردنش را برای شما عریان‌می‌کند، دیگر تسلیم شماست. وقتی زنی گردنش را عریان‌می‌کند، این عمل نشانه‌ی مهمی از علاقه است و این زمانیست که می‌توانید گردنش را با لبان‌تان ستایش کنید.

علم و هنر عشق‌بازی با زن+تحریک جنسی

نکته چهارم در هنر عشق بازی با یک زن:  از دستان خود یاری بطلبید.

در مطالعه‌ای که بر روی ۴۰۰۰ مرد انجام شد، ۸۰ درصد آنها رضایت جنسی‌شان را با میزان به ارگاسم رساندن شریک‌شان می‌سنجیدند. اما واقعیت آن است که تنها ۲۵ درصد زنان (یا کمتر) می‌توانند فقط با مقاربت به ارگاسم برسند.

شانس ارگاسم زن در طول مقاربت در صورتی افزایش چشمگیر می‌یابد که کلیتوریس با انگشتان (زن یا شریکش) مورد توجه قرار بگیرد. وضعیت‌های خاصی هم هستند که به تحریک شدن کلیتوریس کمک می‌کنند، مانند وضعیتی که در آن، زن رو است و قادر به مالش کلیتوریس خود بر روی استخوان شرمگاهی شما است. جالب توجه است که، آناتومی زن و به ویژه فاصله‌ی بین کلیتوریس و واژنش تعیین‌کننده‌ی این است که آیا او هنگام مقاربت می‌تواند به ارگاسم برسد یا نه، بنابراین، عادات ارگاسمی او را به خود نگیرید.

متأسفانه، ده تا پانزده درصد از زنان هرگز ارگاسم را تجربه نکرده‌اند. اگر بتوانید اعتماد ایجاد کنید، با او ارتباط و عشق بازی برقرار کنید و در رسیدن به ارگاسم به او کمک کنید، قهرمان واقعی او خواهید بود. باید توجه کنید زنانی که نمی‌توانند به ارگاسم برسند، همچنان می‌توانند از مقاربت لذت ببرند، بنابراین برای رساندن او به ارگاسم دچار وسواس نشوید و روی ارتباط برقرار کردن با او و لذت دادن به او و عشق بازی و سکس تمرکز کنید. با انجام این کارها، باز هم قهرمان او خواهید بود. این به آن معنا نیست که چنین زنانی از رابطه‌‌ی جنسی لذت نمی‌برند، بلکه فقط به این معناست که ارگاسم را تجربه نمی‌کنند. از آنجا که اغلب زنانی که حین مقاربت، ارگاسم را تجربه می‌کنند، به تحریک شدن کلیتوریس، حداقل به میزان کم، نیاز دارند.

نکته پنجم در هنر عشق بازی با زن: شفق

عشق‌بازی با یک زن لزوماً با رسیدن به ارگاسم هر یک از شما به پایان نمی‌رسد، اگرچه به خواب رفتن پس از انزال، یک واکنش طبیعی در مردان است.

در یک سکس خوب، دوره‌ی پس از رابطه‌ی جنسی، برای زنان اهمیت زیادی دارد. آنها اغلب دوست دارند در آغوش گرفته شوند، نوازش شوند و همچنان نزدیک شریک خود باشند. یک عاشق حرفه‌ای، این دوره از عشق‌بازی با یک زن را نادیده نمی‌گیرد، حتی اگر فقط برای چند دقیقه ارتباط و نوازش پوست زن باشد. بله، شاید شما بخواهید پس از رابطه‌ی جنسی بخوابید و این خوب است، اما دستانتان را دور او حلقه کنید. مجبور به انجام کاری نیستید، فقط کافیست به او احساس امنیت و عشق بدهید.

نکته ششم در هنر عشق بازی با زن: هنر عشق بازی با یک زن محدود به رابطه جنسی نمی‌شود.

او را در آغوش بگیرید. قبل از رابطه‌ی جنسی، حین رابطه‌ی جنسی و پس از رابطه‌ی جنسی. او را هنگام قرار گذاشتن در آغوش بگیرید. او را پس از ازدواج در آغوش بگیرید. او را هنگام نگرانی‌هایش در آغوش بگیرید. او را هنگام خوشحالی‌هایش در آغوش بگیرید. او را هنگام ترس‌هایش در آغوش بگیرید. وقتی احساس می‌کند ارزش در آغوش گرفته شدن ندارد، او را در آغوش بگیرید. وقتی عصبانی است او را در آغوش بگیرید. او را هر زمان که به در آغوش کشیده شدن نیاز دارد در آغوش بگیرید تا همیشه بهترین عاشق زندگی او باقی بمانید.

نکات زیر را در عشق بازی با همسرتان فراموش نکنید:

شما در عشق بازی بازنده‌اید اگر فکر می‌کنید رابطه جنسی عبارت است از آنچه در حین عمل جنسی اتفاق می‌افتد. سکس و عشق بازی یکی نیست.

علامت‌های بدن زن را درک نمی‌کنید و متوجه زمان برانگیخته شدن او نمی‌شوید.

فکر می‌کنید رابطه جنسی باید مانند فیلم‌های پورنوگرافی باشد.

برای معاشقه وقت نمی‌گذارید.

خارج ار تختخواب ابراز محبت نمی‌کنید.

بعد از اتمام رابطه جنسی او را بغل نمی‌کنید.

منبع:

گاتمن، جان (۱۳۹۵). اسرار دلربایی. ترجمه کامیار سنایی، مانیا خواجه. تهران. نشر نسل نواندیش.

سفارش تلفنی کتاب اسرار دلربایی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۶ میانگین: ۵]

نوشته های مشابه

۹ دیدگاه

 1. البته اقای دکتر این رو هم اضافه کنم که تو این مدت شرایط کاری و اقتصادی ایشون هم یکهو بشدت بهم ریخت و از همون زمان این مشکلات و درگیریها و قهرو اشتی ها بوجود اومد و هنوز ایشون در تلاش فراوانه شبانه روزیه برای حل این مشکلات و شاید یکی از دلایلی که من تماما سعی مکنم این رابطه بهم نخوره بخاطر درک کردن شرایط فعلیه .الان هم نمی دونم با این وضعیت ترک کردن موقت یا جدایی موقت مکانی از هم و یا هر چیز مشابه این میتونه مشکل رو حل کنه؟؟ممنونتون میشم

 2. سلام اقای دکتر
  من میخام خیلی خلاصه موضوع رو باهاتون در میون بزارم ولی یه سری توضیحات رو لازمه بگم
  من با پارتنرم نزدیک به سه ساله در ارتباطیم اوایل رابطه تا ٨/٩ ماه من به هیچ عنوان راضی به جدی شدن رابط نبودم چرا که ادمای زیادی اطرافم بودن و اصلا رابطه جدی و محدودیت رو نمیخواستم ولی بعد از مدتی با اصرارها و پیگیری های ایشون راضی به جدی شدن رابطه شدم
  من مستقل بودم و کار و بزینس خودمو داشتم و ایشون مداعم اصرار داشتن که باهم زندگی کنیم ولی من نمیخاستم استقلالم بهم بخوره بعد از شروع دوره کرونا کمی شرایط عوض شد و من به ناچار راضی به هم خونه شدن با ایشون شدم .خلاصه شرایط اوکی بود ایشون رفتارهای بسیار ایده الی داشت به این منظور که توجه بیش از حد میکرد محبت و……
  در هر صورت بعد از مدتی به یه دلیلی که میشه گفت ۵٠ درصد حق با ایشون بود یه قهر و بی توجهی طولانی رو شرو کردن و ما در کنار هم بودیم ولی رابطه سرد رو ادامه میدادیم
  که فکر میکنم تلاش های من بود برای ادامه ای این رابطه و اگر من کنار میکشید بلکی تمام میشد ولی به دلیل ۵٠ درصد حقی که به ایشون بابت مشکلش میدادم تلاش خودمو میکردم. الان پنج شش ماه از اون قضیه میگذره ما همچنان هم خونه ایم رابطه مون گاهی گرم گاهی سرد گاهی قهر و اشتی داره اما گویا دیگه مثه قبل به اون عمیقی نیست گویا ایشون مثه قبل تلاشش رو نمیکنه و….. فک میکنم من بیشتر برای گرم شدن رابطه دارم تلاش میکنم بطوری که جوری شده که احساس میکنم من اگر از موضوعی ناراحت میشم ایشون سکوت میکنه تلاش نمیکنه برای حلش انقد ادامه میده و تا همه چیز عادی بشه .ادمی که تا قبل از این پنج شش ماه برای یه لحظه ناراحتی من دنیایی تلاش میکرد . اینم بگم که راجع به موضوعی که باعث ناراحتیش شده بود باراها و بارها باهاش صحبت کردم و توضیح و توجیح کردم و براش حل شد . اما اون چند ماه قهر ظالمانش اصلا برای من حل نشد .ناراحتی هایی که بخاطر اون دوران برای من بوجود اومد . و شرایط الان که من احساس میکنم اگر من رابطه رو قط کنم با هرچند که براش خیلی هم سخت باشه ولی بازم احساس میکنم حرکتی نکنه. این احساس خیلی برام ازار دهنده شده که فکر میکند اجازه ی ناراحتی ندارم چون تلاشی نمی کنه و بلکی فک میکنه همیشه هستم خودش حل میشه .اینکه اگه من رها کنم و برم ایشون مثه سابق تلاشی نکنه. نظر شما چیه راه درستی که باید انجام بدم چیه

  1. وقت بخیر. همیشه در روابط گاهی یک طرف و گاهی طرف دیگر تلاش بیشتری به حفظ رابطه می کند و روابط پستی بلندی زیادی دارد. مهم اراده دو نفر بر ساختن است و گفتگو با یکدیگر برای درک علت ناراحتی طرف مقابل.
   شما بهتر است با یک روانشناس گفتگو کنید تا ببینید چقدر از مشکل ناشی از ارتباط و جه میزان ناشی از زخمهای دوران کودکی شما دو نفر است

   1. مننونم منتها اقای دکتر منازتون راهکاری خواستم که در این مرحله چه کاری کنم به صلاحه. خونمو جدا کنم ؟ با صحبت به این روال ادامه بدم …. یا….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا