خانه » روانشناسی رابطه » روابط زناشویی » علم و هنر عشق‌بازی با زن+تحریک جنسی و عشق بازی با همسر
هنر عشق بازی با یک زن

علم و هنر عشق‌بازی با زن+تحریک جنسی و عشق بازی با همسر

Author : Mania Khajeh

علم و هنر عشق‌بازی با زن+تحریک جنسی و عشق بازی با همسر

 

هنر عشق بازی با زن: عشق‌بازی با زن، ترکیبی از هنر و علم است و مانند هر هنرمند بزرگی، مرد برای هنرآفرینی به اندکی الهام نیاز دارد. عشق بازی که به انگلیسی به آن foreplay می‌گویند عبارت است از آماده شدن برای رابطه جنسی. رابطه جنسی تنها عبارت از عمل دخول نمی‌باشد زیرا در اینصورت تفاوتی با خودارضایی نخواهد داشت.

آنچه رابطه جنسی را جذاب می‌کند عشق بازی است که پیش از رابطه جنسی شروع می‌شود. گاهی لازم است عشق بازی از چند ساعت قبل آغاز شود.

یادتان باشد میزان زمان متوسطی که یک زن برای رسیدن به ارگاسم حین خودارضایی نیاز دارد، حدود ده دقیقه است و این سورپرایز بزرگی است، چون یک مرد هم برای رسیدن به ارگاسم حین خودارضایی به ده دقیقه زمان نیاز دارد. به عبارت دیگر، این به آن معنا نیست که زنان به پیشنوازی پیش از رابطه‌ی جنسی نیاز بی‌پایان دارند و مردان ندارند.

زنان برای خودارضایی شمع روشن نمی‌کنند، موسیقی رمانتیک گوش نمی‌دهند و زمان زیادی هم طول نمی‌کشد تا ارضا شوند.

اگر کمی مهارت داشته باشید و او تمایل داشته باشد، می‌توانید شریک‌تان را به راحتی تحریک کنید. هر برخورد جنسی و یک سکس خوب لزوما نباید شامل ۴ وعده غذایی باشد. به آن به‌عنوان بخش‌هایی نگاه کنید که هر آنچه را که می‌خواهید، در هر شب می‌توانید جداگانه انتخاب کنید.

مهمترین چیزی که باید بیاد داشته باشید این است که یک سکس خوب قرار است برای هر دوی شما سرگرم‌کننده و لذت‌بخش باشد.

در یک عشق بازی و سکس خوب نیازی نیست نگران نحوه عملکرد خود باشید. نیاز نیست شما نگران میزان تحریک‌شدگی او یا میزان سختی نعوظ خود باشید. تعریف سکس نباید در ذهن مساوی دخول باشد. عشق بازی و سکس یک مفهوم ندارند. می توان یک رابطه جنسی خوب و با کیفیت داشت ولکن دخولی نیز صورت نگیرد.

در یک سکس خوب همیشه کار سرگرم‌کننده‌ای وجود دارد که انجام بدهید، خواه او خیس باشد یا نباشد، خواه نعوظ شما سخت باشد یا نباشد.

بهترین کاری که می‌توانید انجام بدهید این است که هر دو لذت ببرید و به یکدیگر لذت بدهید. اگر شما اوقات خوشی داشته باشید، او هم اوقات خوشی خواهد شد. اگر او اوقات خوبی داشته باشد شما هم اوقات خوشی خواهید داشت.  چیزی که برای زن خوب است، برای مرد هم خوب است و چیزی که برای مرد خوب است، برای زن هم خوب است.

علم و هنر عشق‌بازی با زن+تحریک جنسی

نکته اول در هنر عشق بازی با زن: ذهن ضربان‌دار

حال که یک زن با ظاهر یک مرد تحریک می‌شود، می‌تواند با شیوه‌ی صحبت کردن، رفتار کردن و لمس او، حتی بیشتر تحریک شود.

رابطه‌ی جنسی برای زن یک داستان است. یادتان باشد شما نویسنده‌ی این داستان در ذهن او و درباره‌ی او، خودتان و اشتیاقی که ایجاد می‌کنید، هستید.

نکته: آگاه باشید که یک عشق بازی و سکس خوب از شیوه‌ای که شما دست او را در دست‌تان نگه می‌دارید یا لبانش را می‌بوسید یا حتی در را برایش باز می‌کنید و یا در میهمانی او را در آغوش خود می‌گیرید، شروع می‌شود. هنر عشق بازی با یک زن آن است که خیلی پیش از رفتن به تختخواب، انتظار ایجاد کنید.

می‌توانید پیام بدهید، پیشنهاد بدهید، حرف عاشقانه بزنید. حتی زوج‌های قدیمی هم باید به‌خاطر بیاورند پیش از رفتن به تختخواب در شب، شعله‌ی اشتیاق‌شان را کمی روشن کنند.

این کار چرا فایده دارد؟ به‌خاطر دوپامین.

دوپامین ماده‌ی عصبی‌شیمیایی اصلی سیستم پاداش در مغز شما است، ماده‌ای که سبب می‌شود شریک شما (یا خود شما) در جستجوی پاداش باشد. دوپامین این حس را به شما می‌دهد که چیز فوق‌العاده‌ای در حال وقوع است.

از لحاظ تکاملی هیچ پاداشی بزرگتر از انتظار یک رابطه جنسی عالی و سکس خوب نیست. این اشتیاق است. هر چه زن بیشتر تحریک شود، دوپامین‌های او بیشتر می‌شوند و هر چه دوپامین بیشتر شود، او بیشتر اشتیاق پیدا می‌کند – که در این مورد، اشتیاق او شمایید.

برای همین، انتظار مهم است. انتظار، میل به جستجو را در مغز ایجاد می‌کند. به یاد بیاورید چقدر بازی غایب موشک در کودکی برای ما سرگرم‌کننده بود. پیشنهاد نمی‌کنیم حالا این بازی را امتحان کنید، فقط می‌گوییم طوری رفتار کنید که شریک‌تان پیام بعدی یا تماس بعدی یا بوسه‌ی بعدی شما را پیش‌بینی کند. «تازگی» هم دوپامین را بالا می‌برد، پس هرچه بیشتر تازگی تجربیات جنسی را بالا ببرید و از یکنواختی بپرهیزید، بهتر است. دوپامین به خواستن و میل مربوط است و شما می‌خواهید شریک‌تان شما را بخواهد.

علم و هنر عشق‌بازی با زن+تحریک جنسی

نکته دوم در هنر عشق بازی با زن: تسخیر روح زن

کلید رابطه‌ی جنسی و یک عشق بازی و سکس خوب و لذت‌بخش، «چشمان» است. وقتی دو نفر در چشمان هم نگاه می‌کنند، از «چسب اجتماعی» استفاده می‌کنند. چیزهای اندکی وجود دارند که صمیمی‌تر از خیره‌ نگاه کردن در چشمان یکدیگر باشند. ما از نگاه‌های خیره و زننده صحبت نمی‌کنیم، بلکه از نگاه‌های عاشقانه و شهوت‌انگیز به چشمان یک زن صحبت می‌کنیم.

نکته‌ی مهم در اینجا، لبخند زدن است، زیرا لبخند، مهم‌ترین ژست انسان برای نشان دادن نیت است. باید کاری کنید زن احساس امنیت کند.

لبخند شما باعث می‌شود او احساس امنیت کند و بداند نیت شما خوب است. شما نمی‌توانید ادای لبخند زدن را دربیاورید. تنها راه نشان دادن لبخند واقعی فکر کردن به احساس محبت و قدردانی‌ است که برای شریک‌تان احساس می‌کنید. خواه عاشق کسی باشید که با او هستید یا با کسی باشید که ۵۰ سال عاشقش بوده‌اید، دلتان می‌خواهد با احساس شعف و هیجان از کاری که قرار است با هم انجام دهید، به او نگاه کنید. اگر نتوانید آن احساسات را صادقانه نشان دهید، پس دوباره به کاری که قرار است با هم انجام دهید، فکر کنید. زمانی که اتصال و اعتماد ایجاد شود، شما آماده‌ی بوسیدن و عشق بازی هستید.

مطالعه کنید:  ۳ راز طلایی جذب یک زن

نکته سوم در هنر عشق بازی با زن: غنچه کردن لب‌ها

حقیقت این است که یک بوسه، همیشه نشانه‌ای از صمیمیت واقعی بوده است و از جهات بسیاری، شخصی‌تر از بسیاری از رفتارهای جنسی و عشق بازی و سکس است. در یک مطالعه‌ی چندملیتی محققان دریافتند کسانی که روابط عاشقانه‌ی عالی داشته‌اند، یکدیگر را به‌طور منظم و به صورت عاشقانه بوسیده‌اند.

این زوج‌ها در مقایسه با زوج‌های غمگین، بیشتر یکدیگر را به صورت غیرشهوانی لمس کرده، بیشتر یکدیگر را در آغوش گرفته، بیشتر با هم صحبت کرده و بیشتر به هم هدایای غافلگیرانه داده‌اند. این زوج‌های موفق، دوستان خوبی برای هم هستند. رابطه‌ی آنها این تئوری ما را تقویت می‌کند که هر کار مثبتی که شما برای زن انجام بدهید، در واقع پیشنوازی است.

بزاق دهان حاوی تستوسترون است و این هورمون، میل جنسی شریک شما را بالا می‌برد. ما به شما هشدار می‌دهیم که بهتر است مراقب باشید در مورد بکارگیری بذاق دهان یا زبان زیاده‌روی نکنید. هدف این نیست که آب از دهانتان تراوش کند. تنوع دادن به بوسه‌ها، از بوسه‌های شهوت‌انگیز با دهان باز گرفته تا بوسه‌های لطیف چون پَر روی لب‌ها و گوشه‌ی دهان او، تازگی ایجاد می‌کند و باعث نمی‌شود او تصور کند می‌خواهید خیس آبش کنید.

لب‌ها و زبان شما، دو عضو از قدرتمندترین اندام جنسی شما هستند و شما می‌توانید در یک سکس و عشق بازی خوب با کمک این اندام با بدن او معاشقه کنید. درست همانطور که مردان دوست دارند، بدن‌شان پذیرفته، ستایش و حتی پرستیده شود، زنان هم همین نیازها را دارند و هیچ چیزی نمی‌تواند به اندازه‌ی بوسه از سر تا پای او و تحسین هر سانتی‌متر از بدن با لبان‌ او، این احساس را به او بدهد.

بوسیدن گردن (و پشت آن) نیز صمیمت ویژه‌ای ایجاد می‌کند، زیرا زمانی که زن، گردنش را برای شما عریان می‌کند، دیگر تسلیم شماست. وقتی زنی گردنش را عریان می‌کند، این عمل نشانه‌ی مهمی از علاقه است و این زمانی است که شما می‌توانید گردن او را با لبان‌تان ستایش کنید.

علم و هنر عشق‌بازی با زن+تحریک جنسی

نکته چهارم در هنر عشق بازی با یک زن:  از دستان خود یاری بطلبید.

در مطالعه‌ای که بر روی ۴۰۰۰ مرد انجام شد، ۸۰ درصد آنها رضایت جنسی‌شان را با میزان به ارگاسم رساندن شریک‌شان می‌سنجیدند. اما واقعیت آن است که تنها ۲۵ درصد زنان (یا کمتر) می‌توانند فقط با مقاربت به ارگاسم برسند.

شانس ارگاسم زن در طول مقاربت در صورتی افزایش چشمگیر می‌یابد که کلیتوریس با انگشتان (زن یا شریکش) مورد توجه قرار بگیرد. وضعیت‌های خاصی هم هستند که به تحریک شدن کلیتوریس کمک می‌کنند، مانند وضعیتی که در آن، زن رو است و قادر به مالش کلیتوریس خود بر روی استخوان شرمگاهی شما است. جالب توجه است که، آناتومی زن و به ویژه فاصله‌ی بین کلیتوریس و واژنش تعیین‌کننده‌ی این است که آیا او هنگام مقاربت می‌تواند به ارگاسم برسد یا نه، بنابراین، عادات ارگاسمی او را به خود نگیرید.

متأسفانه، ده تا پانزده درصد از زنان هرگز ارگاسم را تجربه نکرده‌اند. اگر بتوانید اعتماد ایجاد کنید، با او ارتباط و عشق بازی برقرار کنید و در رسیدن به ارگاسم به او کمک کنید، قهرمان واقعی او خواهید بود. باید توجه کنید زنانی که نمی‌توانند به ارگاسم برسند، همچنان می‌توانند از مقاربت لذت ببرند، بنابراین برای رساندن او به ارگاسم دچار وسواس نشوید و روی ارتباط برقرار کردن با او و لذت دادن به او و عشق بازی و سکس تمرکز کنید. با انجام این کارها، باز هم قهرمان او خواهید بود. این به آن معنا نیست که چنین زنانی از رابطه‌‌ی جنسی لذت نمی‌برند، بلکه فقط به این معناست که ارگاسم را تجربه نمی‌کنند. از آنجا که اغلب زنانی که حین مقاربت، ارگاسم را تجربه می‌کنند، به تحریک شدن کلیتوریس، حداقل به میزان کم، نیاز دارند.

نکته پنجم در هنر عشق بازی با زن: شفق

عشق‌بازی با یک زن  لزوما با رسیدن به ارگاسم هر یک از شما به پایان نمی‌رسد، اگرچه به خواب رفتن پس از انزال، یک واکنش طبیعی در مردان است.

در یک سکس خوب، دوره‌ی پس از رابطه‌ی جنسی، برای زنان اهمیت زیادی دارد. آنها اغلب دوست دارند در آغوش گرفته شوند، نوازش شوند و همچنان نزدیک شریک خود باشند. یک عاشق حرفه‌ای، این دوره از عشق‌بازی با یک زن را نادیده نمی‌گیرد، حتی اگر فقط برای چند دقیقه ارتباط و نوازش پوست زن باشد. بله، شاید شما بخواهید پس از رابطه‌ی جنسی بخوابید و این خوب است، اما دستانتان را دور او حلقه کنید. مجبور به انجام کاری نیستید، فقط کافیست به او احساس امنیت و عشق بدهید.

نکته ششم در هنر عشق بازی با زن: هنر عشق بازی با یک زن محدود به رابطه جنسی نمی‌شود.

او را در آغوش بگیرید. قبل از رابطه‌ی جنسی، حین رابطه‌ی جنسی و پس از رابطه‌ی جنسی. او را هنگام قرار گذاشتن در آغوش بگیرید. او را پس از ازدواج در آغوش بگیرید. او را هنگام نگرانی‌هایش در آغوش بگیرید. او را هنگام خوشحالی‌هایش در آغوش بگیرید. او را هنگام ترس‌هایش در آغوش بگیرید. وقتی احساس می‌کند ارزش در آغوش گرفته شدن ندارد، او را در آغوش بگیرید. وقتی عصبانی است او را در آغوش بگیرید. او را هر زمان که به در آغوش کشیده شدن نیاز دارد در آغوش بگیرید تا همیشه بهترین عاشق زندگی او باقی بمانید.

نکات زیر را در عشق بازی با همسر خود فراموش نکنید:

شما در عشق بازی بازنده‌اید اگر فکر می‌کنید رابطه جنسی عبارت است از آنچه در حین عمل جنسی اتفاق می‌افتد. سکس و عشق بازی یکی نیست.

علامت‌های بدن زن را درک نمی‌کنید و متوجه زمان برانگیخته شدن او نمی‌شوید.

فکر می‌کنید رابطه جنسی باید مانند فیلم‌های پورنوگرافی باشد.

برای معاشقه وقت نمی‌گذارید.

خارج ار تختخواب ابراز محبت نمی‌کنید.

بعد از اتمام رابطه جنسی او را بغل نمی‌کنید.

منبع:

گاتمن، جان (۱۳۹۵). اسرار دلربایی. ترجمه کامیار سنایی، مانیا خواجه. تهران. نشر نسل نواندیش.


برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]
اشتراک گذاری

نویسنده : مانیا خواجه، تیر ۹۷.

۳ نظر

  1. خوب و مثل همیشه پرمحتوا …

  2. ممنون از پست خوبتون
    آرزو داشتم و دارم که بتونم اینطور رفتار کنم
    ولی چه کنم امان از فوبیای عشق بازی

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

بهترین سن ازدواج- سایت روانشناسی دکتر کامیار سنایی

بهترین سن ازدواج و بچه دار شدن

بهترین سن ازدواج و بچه‌دار شدن چه زمانی است؟ بهترین سن ازدواج: چیزی آزاردهنده‌­تر از این نیست که یک دوست ...