دسته بندی نشدهروابط جنسیروابط زناشویی

سکس با مرد متاهل

 

رابطه با مرد متاهل

سکس با مرد متاهل برای شما جذاب است؟ اگر در حال حاضر رابطه با مرد متاهل دارید احتمالا احساسات متضادی را در درون خود تجربه می کنید. گاهی اوقات بشدت از اینکه عاشق شده اید و کسی را دوست دارید احساس شادی می کنید. ولکن احتمالا در همان لحظه واقعیت را به یاد می آورید که او متاهل است و شرایط ارتباط شما بسیار پیچیده و پر ریسک است.

موضوع ناامید کننده تر آن است که شما هیچوقت فکر نمی کردید که با یک مرد متاهل وارد رابطه شده و عاشق او شوید. شما ناگهان خود را در این موقعیت دیده و احساس استیصال می کنید. نه پای رفتن دارید و نه پای ماندن و نمی دانید چکار بکنید.

رابطه ای که شما با او دارید و رابطه ای که او با همسرش دارد رابطه ای منحصر بفرد است و برای کسی که از بیرون به این رابطه مثلثی می نگرد سخت است که براحتی بتواند شرایط و احساسات شما را درک کند.

اما حقایق سخت و دشواری وجود دارد که شاید بارها آشنایان و دوستانتان با شما مطرح کرده اند و شنیدن و پذیرش آن برای شما حتما دشوار بوده است. اما شاید شنیدن این حقایق از سمت یک فرد غریبه بتواند کمک بیشتری به شما بکند.

ما می دانیم که این شرایط بهیچوجه ماندگار نیست و بهر صورت تغییر می کند. اما این تغییر مسلما آسان نخواهد بود. توجه به حقایق زیر در ارتباط با یک مرد متاهل روشنگر می باشد.

آیا او فردی قابل اعتماد است و شما می توانید به او اعتماد کنید

اگر مردی به تک همسری معتقد است و و در یک رابطه عاشقانه با شما قرار دارد مسلما برای حفظ زندگی خود مجبور است دروغهای بیشماری بگوید و شما بر این موضوع آگاه هستید. شما می دانید که او قابلیت فریبکاری را دارد. بیجهت خود را گول نزنید که با زنش مشکل دارد، بخاطر بچه ها نمی تواند از زندگی بیرون بیاید و….هیچکدام از اینها حتی بر فرض صحت دلیل بر توجیه فریبکاری او نمی باشد و شما در ناخودآگاه تان این را می دانید.

شما شک دارید که آیا به شما نیز دروغ می گوید؟ آیا در همان لحظه آشنایی به شما گفت که متاهل است و یا آنکه پس از مدتی شما فهمیدید؟ آیا به شما می گوید که بخاطر تو می خواهم از ازدواج با همسرم خارج شوم؟ از کجا مطمئن هستید کسی که قابلیت چنین کاری را دارد برای زن دیگری شما را رها نکند؟

احتمالا شما اولین نفر نیستید

اگر او همزمان با آنکه در ازدواج است با شما نیز در رابطه است و قصد ندارد بخاطر شما از ازدواج بیرون بیاید احتمالا شما اولین نفری نیستید که وی با او رابطه خارج از ازدواج برقرار کرده است. هر قدر نیز او با تبحر و مهارتی که دارد (خصیصه چنین مردانی است) به شما احساس خاص بودن بدهد و احساس عشق بیحد خود را به شما بیان کند اما شما نمی توانید مطمئن باشید که در طول زمان شما تنها زن زندگی او باقی خواهید ماند.

شما همواره در انتظار هستید

یک مرد متاهل مسلما نمی تواند همیشه در دسنرس باشد. همیشه نمی تواند بهانه ای برای ملاقات شما برای همسر خود بتراشد. شما نمی توانید هر زمان که تمایل دارید به او زنگ بزنید. گوشی او همیشه پاسخگو نیست. شما همواره منتظر پیامکی از او هستید که به شما بگوید چه زمان می تواند شما را ببیند یا با شما حرف بزند. این انتظار دائمی بسیار عذاب آور است برای شما.

شما اولویت اول او نیستید

مهم نیست چقدر او تلاش می کند شما را قانع کند که شما اولویت او هستید اما خودتان نیز می دانید که شما اولویت او نمی باشید. بیجهت خود را گول نزنید. اولویت او همسر و فرزندانش می باشند.

 

نحوه حرف زدنش درباره همسرش خیلی چیزها به شما می گوید

آیا او درباره همسر خود با احترام حرف می زند؟ چطور انتظار دارید که در شرایط مشابه دیگر این احترام را برای شما قائل شده و حفظ کند؟ هر قدر بیشتر از همسر خود بد می گوید تا شما را قانع کند که همسرش در زندگی او جایی ندارد و رابطه آنها مشکلات زیادی دارد، فرد آگاه  بیش از آنکه از گفته های او شناخت درباره همسر او بدست بیاورد درباره ویژگیهای خود او شناخت می یابد.

 

به احتمال زیاد او قصد ترک ازدواج خود را ندارد

تعداد بسیار نادری از مردان متاهل هستند که زندگی خود را بخاطر عشقشان رها می کنند و احتمال قوی شما جزو آن دسته اندک نمی باشید. طلاق چالش بسیار بزرگی است و موارد بسیاری در ازدواج وجود دارد که فرد را در آن نگاه می دارد و کمتر کسی حاضر است این مشکلات را برای عشق خود بپذیرد. مهم نیست چقدر زندگی او با ناملایمات همراه باشد.

به حرف او که همواره قصد قانع کردن شما را دارد اعتماد نکنید. عمل نشانه مهمتری است.

 

شما ممکن است از هیجان رابطه لذت ببرید

احتمالا قبولش سخت است که احتمالا چیزی که رابطه را برای شما جذاب می کند پرخطر بودن آن است. این رابطه پر چالش آنرا سکسی و پر هیجان می کند. اینکه شما با فرد دیگری برای تصاحب او در رقابت هستید رابطه را برای شما جذاب می کند. اما مشکل آن است که در صورتی که او از ازدواج خود بیرون بیاید این جذابیت برای شما تمام می شود. شما وارد یک زندگی روزمره می شوید و دیگر از آن عشق و شهوت روزهای قبل خبری نخواهد بود.

 

اگر او فرزند دارد موقعیت شما بسیار پیچیده تر می شود

اگر مردی همسرش را بخاطر عشق به شمادترک کند مسلما رابطه اش با فرزندانش بسیار پیچیده خواهد شد. اگر فرزندان او بدانند که پدر ازدواج خود را بخاطر شما رها کرده است مسلما ارتباط صمیمانه ای با شما نخواهند داشت. این موضوع باعث می شود شریک عاطفی شما همواره در انتخاب بین شما و فرزندانش دچار مشکل شود.

همه تقصیرات مشکلات موجود در ازدواج او به همسر او برنمی گردد

چرا فکر می کنید تقصیر تمامی مشکلات موجود در ازدواج او به همسرش بر میگردد. بنابراین قطعا او این مشکلات خود را به رابطه و ازدواج با شما نیز خواهد آورد. خودتان را گول نزنید که او با شما متفاوت رفتار خواهد کرد.

 

شما موقت هستید

پذیرش این واقعیت بسیار سخت است. اما مهم نیست او چقدر به شما اظهار عشق می کند و چقدر رابطه شما با شور و هیجان همراه است. زمان نیاز است تا او از شما نیز خسته شود و شما نیز مانند رابطه های دیگر او شوید.

 

سکس با مرد متاهل

چرا بعضی زنان به سکس با مرد متاهل جذب می شوند؟ علاوه بر تنوع طلبی که در بعضی از افراد موجو است دلایل دیگری نیز وجود دارد. از جمله این دلایل آن است که سکس با مرد متاهل در نظر این زنان خطر کمتری دارد زیرا مرد متاهل خود از ترس زندگی خود احتیاط زیادی می کند. ضمن آنکه سکس با مرد متاهل بخاطر ریسک بیشتر دارای هیجان بیشتری برای فرد است و در نتیجه مغز فرد آدرنالین و کورتیزول بیشتری ترشح می کند.

نکته دیگر آن است که سکس با مرد متاهل در بعضی زنان احساس فریب دادن و به چنگ آوردن می دهد که این امر برای بعضی زنان احساس خوشایندی بهمراه دارد. ضمن آنکه بعضی زنان بجهت آنکه در کودکی هیچوقت احساس مهم و باارزش بودن نکرده اند در روابطی که همراه با احترام باشد نمی توانند وارد شوند. فرد در رابطه با یک مرد متاهل ناخودآگاه احساس بی اهمیتی می کند زیرا مسلما هیچ رمان در اولویت فرد مقابل نیست زیرا او زن و فرزندان خود را  دارد. این عدم اولویت برای زن آشنا است و زن جذب این شرایط آشنا می شود.

 

زنانی که جذب رابطه با مرد متاهل می شوند بهتر است مقاله تله رها شدگی و نیز مقاله چرا در روابط عاطفی خود احساس طرد شدگی می کنم را بجهت شناخت بیشتر خود در سایت مطالعه کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 3]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا