روانشناسی رابطه

همه چیز درباره رمزگشایی رفتار زنان

امتیاز

 

بیشتر مردان درباره رمزگشایی رفتار زنان درگیر مشکل می شوند. زمانی که زوجین از رفتارهای یکدیگر آگاهی کامل ندارند، با مشکل مواجه می شوند. برخی اوقات آنها نمی توانند یکدیگر را خوب بشناسند. در این مواقع باید از یک روانشناس ماهر کمک گرفت. در این مقاله سعی داریم با موضوع رمزگشایی رفتار زنان آشنا شویم. پس با ما همراه باشید.

آشنایی با رمزگشایی رفتار زنان

روانشناسی و رمزگشایی رفتار زنان چندان پیچیده نیست. تفسیر تمام رفتارهای زنانه به خصوص در دوران آشنایی بسیار حائز اهمیت می باشد. بسیاری از مردم با خود می اندیشند زمانی که کسی به آنها لبخند می زند، به این معناست که راضی و خشنود است، اما این موضوع در مورد زنان صدق نمی کند.

برخی از زنان حتی زمانی که خشمگین و اندوهگین هستند، نیز لبخند می زنند. در این شرایط باید حتما به جملاتی که یک خانم به زبان می آورد دقت نمایید. زیرا لبخند او نمی تواند به شما حق مطلب را ادا کند. به یاد داشته باشید اگر در نخستین دیدار با زنی قرار گذاشتید که زمان خندیدن در اطراف چشم هایش چروک های ریزی مشاهده می شود، مطمئن باشید او از شما خوشش آمده است. البته توجه داشته باشید باید به جملاتی که بر زبان می آورد نیز توجه کامل داشته باشید.

رمزگشایی رفتار زنانآشنایی با رفتار زنان

گاهی اوقات در بررسی رمزگشایی رفتار زنان به این موضوع بر می خوریم که برخی از زنان زمان حرف زدن به طرف جلو متمایل می شوند. این رفتار برخی اوقات نشان دهنده رفتار نامناسب و نادرست می باشد. برای بیشتر آقایان این موضوع اهمیت دارد که صحبت کردن زن و زبان بدن بایستی با یکدیگر مرتبط باشد. برخی اوقات این رفتار در خانم ها نشان دهنده عشوه می باشد. اگر در فضای کاری قرار دارید این رفتار می تواند نشان دهنده این باشد که آن خانم مشغول کار است و سرش بسیار شلوغ است.

آیا محیط تاثیری در رمزگشایی رفتار زنان ایجاد می کند؟

تاثیر فضا و محیط در رمزگشایی رفتار زنان بسیار مهم است. زمانی که می بیند خانمی که در مکانی نشسته است و تلاش می کند خود را کمی جمع و جور کند، به معنای این است که کاملا تحت کنترل آن مرد قرار دارد. خانمی که زمان نشستن کاملا آزاد و شل است، به توجه و احترام نیاز دارد. او قصد دارد اوضاع را خودش پیش ببرد و مدیریت کند.

آیا آرامش در زمان حرف زدن باعث رمزگشایی رفتار زنان می شود؟

بهتر است بدانید آرامش در زمان حرف زدن به رمزگشایی رفتار زنان کمک زیادی می کند. حالت بدنی هر خانمی زمان گوش دادن و حرف زدن می تواند پیام هایی را به شما منتقل کند. اگر خانمی زمان حرف زدن با انگشتر یا موهایش بازی می کند به معنای اضطراب داشتن است. گاهی اوقات بعضی از مردان با خود فکر می کنند که این رفتار نشان دهنده دوست داشتن است. اما این فکر کاملا اشتباه و بی اساس است.

بی قراری های مداوم استرس و آشفتگی ذهن را نشان می دهد. به همین خاطر مردها باید بتوانند حالت بدنی هر زنی را خیلی سریع متوجه شوند. زیرا باید آنها متوجه رفتارهای یک زن باشند تا بتوانید مطابق نظر او رفتار نمایند.

رفتار زنانچگونگی یافتن علاقه و احساس را در رفتار یک زن

در موضوع رمزگشایی رفتار زنان، داشتن علاقه و احساس به طرف مقابل بسیار حائز اهمیت می باشد. اگر شما با خانمی قرار ملاقات گذاشته اید و او به شما نگاه نمی کند، به این معناست که به شما علاقه ای ندارد. البته امکان دارد این خانم خجالتی باشد. اگر زمانی که با یکدیگر هستید، بسیار آرام است ممکن است کمی درونگرا باشد.

به یاد داشته باشید اگر خانمی که با او قرار ملاقات گذاشته اید، رفتار دوستانه ای با شما داشت به این معناست که به شما علاقه دارد. اما اگر رفتار او سرد و خشک است بهتر است به ادامه آن رابطه خوش بین نباشید. به یاد داشته باشید با خانمی که جواب شما را سر بالا می دهد بهتر است وارد رابطه نشوید.

چگونه به یک زن توجه کنیم؟

در مبحث رمزگشایی رفتار زنان توجه به یک زن بسیار مهم است. یکی از موضوعاتی که یک زن را به راحتی ناراحت می کند، بی توجهی می باشد. شما باید بتوانید با روی باز حرف های یک زن را بشنوید. زیرا زمانی که شما به حرف های یک زن مشتاقانه گوش می دهید، می توانید او را خوشحال کنید.

توجه به حالت انگشتان یک زن

در مبحث رمزگشایی رفتار زنان توجه داشتن به حالت انگشتان یک دست از اهمیت زیادی برخوردار است. برخی از خانم ها زمانی که حرف می زنند به خصوص زمانی که احساساتی هستند بیش از حد انگشتان خود را تکان می دهند. بهتر است بدانید تکان دادن انگشتان دست نشانگر این است که آن خانم در احساسات خود فرو رفته است.

برای بیشتر خانم ها درک کردن رفتارشان از جانب یک مرد بسیار مهم است.اگر خانمی می خواهد در بیشتر مکالمات قدرتمند و با صلابت باشد، انگشتان دست خود را به طرف بالا تکان می دهد.

رمزگشایی رفتارآیا طرز دست دادن یک زن به رمزگشایی رفتار او کمک می کند؟

در موضوع رمزگشایی رفتار زنان طرز دست دادن یک خانم بسیار حائز اهمیت می باشد. اگر خانمی با قدرت و محکم به شما دست داد، نشانگر عزت نفس بالای او می باشد. اما اگر زمان دست دادن شل باشد به این معناست که آن خانم عصبی یا خجالتی می باشد. خانمی که زمان دست دادن با قدرت باشد، قصد دارد اوضاع و شرایط را بهتر کنترل نماید.

چگونه زنان را بهتر درک کنیم؟

در مبحث رمزگشایی رفتار زنان درک کردن بسیار مهم است و نباید از این موضوع سرسری رد شوید. برخی از مردان زمان ناراحتی همسرشان، دنبال راهکار هستند. آنها قصد دارند موضوع را خیلی سریع حل کنند. حل کردن سریع مشکل کار اشتباهی نیست. اما این موضوع برای خانم ها اولویت نیست.

زمانی که خانمی گله و شکایت می کند، قصد دارد تا شما او را درک کنید و همراه او باشید. در اصل شما باید بتوانید با او همدلی کنید. اگر نتوانید ای کار را به درستی انجام دهید، مطمئن باشید آن خانم دیگر حرف هایش را به شما در میان نمی گذارد.

معنی رفتار زنانچرا زنان زمان حرف زدن سر خود را تکان می دهند؟

در مبحث رمزگشایی رفتار زنان باید به تکان دادن سر توجه شود. خانم ها بیشتر از آقایان هنگامی که حرف می زنند، سر خود را تکان می دهند. زمانی که خانمی به حرف های شما گوش می دهد، سر خود را تکان می دهد. این موضوع نشان دهنده علاقه و اشتیاق به صحبت های شما می باشد. به یاد داشته باشید گاهی اگر سر خود را زیاد تکان بدهید، به معنای اطاعت کردن نیز می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه به کتاب اسرار دلربایی نوشته جان گاتمن مراجعه کنید.

برای دریافت کتاب کلید کنید

فایل پی دی اف کتاب اسرار دلربایی- سایت تخصصی روانشناسی دکتر کامیار سناییلینک منابع

https://www.scienceofpeople.com/female-body-language/

https://www.researchgate.net/publication/5452605_Perceptual_Mechanisms_That_Characterize_Gender_Differences_in_Decoding_Women%27s_Sexual_Intent

 

 

دکتر کامیار سنایی

روانشناس، مشاور، هیپنوتراپ و عضو انجمن هیپنوتیزم بالینی. خوشحالم که به یاری امکانات نوین تکنولوژی، می‌توانم با هموطنانم ارتباط برقرار نمایم. امکان دریافت سوالات شما در این سایت وجود دارد. تلاش خود را به‌کار می‌گیرم تا در زمان کوتاه و به صورت مقتضی، پاسخ آنها را ارایه نمایم. امیدوارم اطلاعات موجود در این سایت مورد استفاده شما واقع گردد. از نظرات و پیشنهادات ارزشمند شما صمیمانه استقبال می‌نمایم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا