روابط زناشویی

نشانه های علاقمندی زن به مرد

وقتی می‌فهمید زنی به شما علاقه‌مند شده است که …

 

سونجا یک زن زیباست. منظورم از زیبا در حد سوپرمدل یا بالاتر است. اما سونجا اغلب از این شکایت می‌کند که به ندرت مردی با او قرار می‌گذارد. دوستانش به او می‌گویند مردها از او می‌ترسند، اما حقیقت این است که سونجا سیگنالی نمی‌فرستد که نشان دهد مردها می‌توانند به او نزدیک شوند. از نظر مردها، او یک ملکه‌ی یخی است، نه به‌خاطر زیبایی شاهانه‌اش، بلکه به‌خاطر نفرستادن سیگنال‌های غیرکلامی که نشان دهنده‌ی باز بودن و امکان نزدیک شدن به اوست. حالا شاید مردها ندانند مسئله این است، اما از نظر آنها رفتار سونجا سرد و غیردوستانه است.

اینکه مردها واقعاً به زنی علاقه داشته باشند یا نه، زیاد به جذابیت ظاهری آن زن ربطی ندارد. بلکه بیشتر به سیگنال‌های غیرکلامی ربط دارد که زن می‌فرستد.

البته مردان هم باید این سیگنال‌ها را درست تفسیر کنند.

یکی از مهمترین نشانه‌های عدم علاقه زن به مرد آن است که هیچ نوع سیگنال غیرکلامی که نشان‌دهنده‌ی نزدیک شدن به یک مرد باشد، نمی‌فرستد!

دکتر مونیکا مور، روانشناس از دانشگاه وبستر، در کافه‌ی مجردها، رستوران‌ها، مهمانی‌ها و مکان‌های دیگر، بیش از ۲۰۰ زن را زیر نظر گرفت تا نشانه علاقه زن به یک مرد را کشف کند. طبق مشاهدات وی، فهرستی از ۵۲ کاری که زنان هنگام لاس زدن انجام می‌دهند تهیه شد که به ۹ مورد مهمتر آن اشاره می‌کنیم.

نشانه علاقه زن به یک مرد- سایت تخصصی روانشناسی دکتر کامیار سنایی

۹ نشانه علاقه زن به یک مرد

۱- زنان سرشان را کج می‌کنند، به یک مرد خاص نگاه‌های کوتاه می‌کنند. نگاه زن به مرد نشانه علاقمندی است.

۲- اگر زنی مردی را دوست داشته باشد، اگر چشم در چشم آن مرد شود، نگاهش را مانند تیر پرتاب می‌کند.

۳- انگشتان‌شان را لای موهایشان حرکت می‌دهند.

۴- لبانشان را تر می‌کنند و گردن‌شان را نشان می‌دهند.

۵- این زنان کف دستانشان را به مرد مورد نظرشان نشان می‌دهند.

۶- گوشه‌ی دامن‌شان را کمی بالا می‌زنند.

۷- زانوهای‌شان را بیشتر نشان می‌دهند.

۸- روی صندلی کمی جابجا می‌شوند یا شی‌ءای را لمس می‌کنند که گاهی این تماس شهوانی است.

۹- آنها در اتاق قدم می‌زنند و اندام برجسته‌شان را به نمایش می‌گذارند و گاهی با اندام برجسته‌شان با مرد موردنظر، اصطکاک و تماس ایجاد می‌کنند.

رفتارهای آنها ظریف است، اما همه‌ی این رفتارها سیگنال‌های قطعی است که نشان می‌دهد زن علاقه‌مند است و می‌توان به او نزدیک شد. بسیاری از این ژست‌ها به‌صورت ناخودآگاه توسط زنان انجام می‌شود، حتی زنان متوجه نمی‌شوند در حال فرستادن چنین سیگنال‌هایی هستند.

خرید اینترنتی پی.دی.اف کتاب اسرار دلربایی

کلیک نمایید

نشانه های تمایل به رابطه

به برقراری رابطه عاطفی، اشتیاق دارید.

وقتی به اشتیاق فکر می‌کنید، احتمالاً به یک «جرقه» در ابتدای یک رابطه می‌اندیشید. وقتی متوجه می‌شوید که درگیر افکار فرد مورد علاقه‌تان هستید و مدام می‌خواهید با او باشید، این نشانه اشتیاق است و اینکه در حال عاشق شدن هستید.

می‌خواهید همه‌چیز را در مورد شخص مورد علاقه‌تان بدانید.

همه خصوصیات فرد مورد علاقه‌تان را دوست دارید.

البته نه به این معنی که از او یک بت می‌سازید. اگر زنی مردی را دوست داشته باشد بدان معنی است که عیب‌های فرد مورد مقابل را می‌شناسد و به هر حال او را دوست دارد.

برایش فداکاری می‌کنید.

به او محبت می‌کنید.

دوست دارید آنچه را که از ذهنتان می‌گذرد، به او بگویید.

همچنین می‌تواند به معنای به اشتراک گذاشتن احساسات منفی بدون ترس از رفتار غیرمنطقی فرد مورد علاقه‌تان باشد.

نگاه زن به مرد نشانه چیست

به‌طور خلاصه، وقتی کار به حرکات هماهنگ و پیچیده‌ی زنان و مردان هنگام جذب شدن به هم، دیدار برای اولین بار و دلدادگی می‌رسد، زنان کنترل را در دست دارند. آنها طراحان این رقص هماهنگ هستند. زمانی که دکتر مور رفتارهای غیرکلامی زنان را بررسی می‌کرد، نزدیک شدن مردان به زنان را با بیش از ۹۰ درصد صحت پیش‌بینی کرد.

اگر یک زن شما را بخواهد، مسیر حرکت شما را پیشنهاد می‌کند. رایج‌ترین پیشنهاد، تماس چشمی مستقیم است. یک لبخند. نگاه‌های کوتاه مکرر به شما. اینها سیگنال‌ هستند و واکنش شما به این سیگنال‌ها به خودتان بستگی دارد.

اگر زنی مردی را دوست نداشته باشد

این عدم‌ علاقه را هم از طریق رفتارها و هم نشانه‌های غیرکلامی نشان می‌دهد. حالا اگر تصمیم بگیرید بدون دریافت سیگنال از طرف یک زن به او نزدیک شوید، با درصد بالایی از عدم پذیرش مواجه خواهید شد. درست مانند زنی که در صورت علاقه، سیگنال روشن می‌فرستد، در صورت عدم علاقه هم سیگنال «مزاحم نشو» را می‌فرستد.

نشانه های عدم علاقه زن به مرد

اگر به زنی نزدیک شوید و او به صحبت کردن با دوستش ادامه دهد، علاقه‌ای به نزدیک شدن شما ندارد. در واقع، در یک نمونه از نشانه‌های عدم علاقه زن به مرد، اگر زن حین گپ کوتاه مؤدبانه با شما تماس چشمی برقرار نکند و برعکس، اطراف شما را دید بزند، شانس شما برای جلب علاقه‌ی او زیر صفر است. اگر خمیازه بکشد، لم بدهد یا نگاهش را از شما برگرداند، باید راهتان را بگیرید و بروید.

حالا وقت‌هایی هست که زنی علاقه‌مند است اما ممکن است در برقراری تماس چشمی، کمرو باشد. در این مورد، ممکن است او نشانه‌های دیگری از اضطراب اجتماعی (هراس اجتماعی) را نشان دهد. مثلاً لکنت داشتن هنگام صحبت با شما یا «ممممم!» گفتن زیاد هنگام حرف زدن. اما در هر صورت در بحث با شما مشارکت می‌کند. چه کمرو باشد چه نباشد، در صورت علاقه‌مند نبودن نشانه‌ی این عدم علاقه را به روشنی نشان خواهد داد. نشانه های دلداگی یک زن را می توانید با تجربه بیشتر براحتی تشخیص بدهید.

اشتباه مردان چیست؟

اشتباه مردان این است که فکر می‌کنند اگر زنی بفهمد آنها پولدار، خوش‌هیکل یا باحال هستند، ناگهان علاقه‌مند خواهد شد. وقتی زنی به یک دعوت نه می‌گوید، این به آن معنا نیست که شما باید سخت‌تر تلاش کنید. نشانه های دلبستگی زنان را درک کنید.

عدم‌پذیرش ناخوشایند است، اما «نه» همیشه یک معنا دارد، «نه» و دیگر هیچ. اگر زنان متعددی در شب‌ها و روزهای متوالی عدم علاقه‌ی جدی به شما نشان می‌دهند، پس به نشانه‌هایی که ارسال می‌کنید از منظر دیگری بنگرید (یا به‌عبارتی نگاه و تفسیرتان را از سیگنال‌ها عوض کنید). نکته این نیست که درهای متفاوتی را آنقدر بزنید تا بفهمید چه کسی جذب شما شده است، نکته اینجاست که خودتان را تا جای ممکن جذاب کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه به کتاب اسرار دلربایی مراجعه کنید.

برای دریافت کتاب کلیک کنید

کتاب اسرار دلرباییمنبع:

گاتمن، جان (۱۳۹۵). اسرار دلربایی. ترجمه کامیار سنایی، مانیا خواجه. تهران. نشر نسل نواندیش.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 83 میانگین: 3.8]

دکتر کامیار سنایی

روانشناس، مشاور، هیپنوتراپ و عضو انجمن هیپنوتیزم بالینی. خوشحالم که به یاری امکانات نوین تکنولوژی، می‌توانم با هموطنانم ارتباط برقرار نمایم. امکان دریافت سوالات شما در این سایت وجود دارد. تلاش خود را به‌کار می‌گیرم تا در زمان کوتاه و به صورت مقتضی، پاسخ آنها را ارایه نمایم. امیدوارم اطلاعات موجود در این سایت مورد استفاده شما واقع گردد. از نظرات و پیشنهادات ارزشمند شما صمیمانه استقبال می‌نمایم.

نوشته های مشابه

‫76 نظرها

 1. سلام آقای دکتر خسته نباشین،راستش من با یکی از دختر های فامیلمون رابطه دارم،اولا خوده دختره مشتاق بود و محبت زیاد و پیام زیاد،حتی چند بارم نزدیکی داشتیم.. اما الان چند وقته رابطه ش باهام سرد شده،کمتر آنلاین میشه، کمتر پیام میده، قبلا همش خودش بحث و شروع می‌کرد یا اول پیام میداد الان اصلا اینجوری نی همش من دارم اول میدم…میدونم پای کسی وسط نی،و اینکه قبلا کلمه های محبت آمیز زیاد میزد الان خیلی کم شده،چرا اینطوری شده ب نظرتون؟هیچ اشتباهی هم نکردم…خیلی ممنون اون 17سالشه منم 24

   1. سلام دکتر من یه ساله با دختر ۳۱ ساله دوستم یعنی عاشق همیم برای ازدواج میخواییم همو امروز یه چیزی گفت بهم کلا بهم ریختم این دختر میره سرکار داروخونه امروز بهم‌ گفت یه پرسنل دکتر اقا اومده قیافش شبیه تویه نمه صداشم شبیه صداته بعد من بهم ریختم بنظرتون جذب اون طرف شده که نگاهش کردو صداشو تشخیص داده بنظرتو این دختر با توجه‌کردن به قیافه ی اون اقاهه قصدی یا جذبش نشده؟!

 2. سلام اقای دکتر ،،، پسری ۱۸ ساله هستم چن سال پیش یه پسر با یه دختر که قبلا توی کوچشون بوده و باهاش ارتباط داشته ابطبه داشتن و بعد رابطشون بهم خورده ،،،من هم به ایشون علاقه مند شدم البته ایشون خیلی خانم عفیفی هستن ولی خب قبلا مرتکب چنین اشتباهی شدن زمانی که ۱۳یا ۱۴ سال بیشتر نداشتن ،،،من هم بخشیدم و گفتم مشکلی جهت علاقه بهشون ندارم ،،،،،و بعد کن کم بیشتر عاشقشون شدم تا اینکه یه روز با شما ره خودم رفتم پی وی واتساپ و گفتم دختر عمو ی فلانی ام چرا پسر عموی من که متو دوس داره داری مزاحمش میشی ،، من اوتو میخوام ،،و کلی تعریف از خودم از زبون دختر عموم مثلا ،،،حالا بعضی اوقات نگام مبکته رومو بر می گردونم سرشو عین جت ا روم رد می کنه ،،،بعد تا کنارم رد میشه با صدای بلند حرف می زنه که منم بشنوم ولی واقعا دوسش دارم بخاطر این تعریف های الکی هم معذبم الان چه فکری می کنه تهش چی میشه ؟دو سال ا من کوچیکتره

 3. سلام.یه رندر فامیل ماست که من از بچه که بودم خیلی دوست داشتم با رابطه داشته باشیم هم خوشگل بود هم خوش هیکل چند ماهی هم باهم دو خانواده در یکا جا زندگی میکردیم الان من زن و بچه دارم او هم شوهرش مرده با این که سنش بالااست هنوز دوست دارم با هاش نزدیکی كنم.اگر بهش بگم قبول می‌کنه .چون شوهر نداره و از اون خانوم سن بالا هست که خیلی‌ها دوست دارند باهاش همبستر بشن .خیلی فکر منا مشغول کرده چطور بهش بگم که بدون اینکه کسی بفهمه .باهاش سکس كنم

  1. برای خیانت به همسرت و رواج بی اخلاقی و عدم تعهد به خانواده اومدی اینجا مثل یه …. همچین نظری میدی که چطور به همسرت خیانت کنی و با یه خانم دیگه همبستر بشی؟…..از سر و روت میباره

  2. جناب واقعا می‌دونم دکتر جواب منطقی و تلخی برای شما داره ولی به دلایلی که حتما خودشون می‌دونن پاسخ ندادن ،… ولی من بهت پیشنهاد میکنم یک لحظه خودت رو به جای همسرت بگذار و واقعا ببین جواب قلب و وجدان چیه ؟!!!!شک نکن هم از لحاظ انسانی. و هم از لحاظ حیوانی کار درستی نیست ،ایا ارزش داره به خاطر یک لحظه لذت و پیروی از شهوت سرنوشت فرزندانت و خودت و همسرت رو به اندازه نوک سوزن دچار مشکل کنی ،همون لوندی و علاقه و زحمتی که برای دیگران خرج می‌کنی رو برای همسرت انجام بده اون وقت زندگی در بهشت رو تجربه میکنی

   1. شوهر من سر ۶۰ سالگی میره با دخترهای جوان همبستر میشه در حالی که میگه من قوای جنسی ندارم ولی رفته دکتر درمان کرده بعد توی خانه اگر یکسال هم با هم باشیم یک کلام حرف نمیزنه یا اگر بگم خرجی برای خانه بده چنان قشقرقی میکنه که همه میفهمندهر روز به یک دختر شماره تلفن میده و بعد ۳ ساعت باهاش حرف میزنه بعد هم رابطه جنسی و من نمیدونم چکار کنم اگر هم بهش بگم صد در صد منکر میشه کار من هم شده گریه و غصه خوردن

 4. من با زن همسایه وارد رابطه ای شدم که مرا گیج و ویج نموده او دائم در واتساپ بامن تماس حضوری دارد و هر وقت انلاین می‌شویم من به طور صریح و رک به او می‌گویم خواهشن بامن وارد رابطه بدنی شو او بی‌تفاوت به حرفهای من کار خود را انجام می‌دهد به حرف من لباس بسیار نازک می‌پوشد و حتی عشوه گری او باعث می‌شود من پریشان شوم او بسیار مرا دچار نوعی جنون کرده که من گریه میکنم خواب شب ندارم و احساس میکنم من هم یک جنس ماده هستم آقای دکتر جان آیا این مقصود او چیست چرا چنین می‌کند پوست گاو را می‌کند به دمش که می‌رسد رهایش می‌کند مرا دیوانه اندام حساس خود کرده مثال سینه هایش را به عمد بیرون می‌کند از تاپ لباسش من هم مجردم و ندیده همین دیدن پستان سفیدش برای یک لحظه مرا تا چند روز افسرده و پرخاش گر می‌کند آیا او می‌خواهد مرا مجنون کند کمکم کنید

 5. سلام آقای دکتر خانم شوهرداری در۲ کوچه پایین ما هست وقتی من رومیبینه تیکه میندازه اونروز شمارش راپیدا کردم زنگ زدم ولی پانداد وبه مادرم هم گفت حدود ۱ماه بعد همان خانم رودرروشدیم نگاه سنگینی پردازش‌پرازشهوت رومن داشت وچادرش رو ۲باربازوبسته کرد اینباربه موبایلش زنگیدم جواب نمیده میترسم بازم بزنگم وبه مادرم بگه نظرشما چیه وچه کاری انجام دهم راهنمایی کن لطفا

  1. بازی روانشناختی وجود دارد بنام جوراب
   در این بازی فرد جوراب خویش را بالا می کشد تا مرد مقابل ببیند. مرد فکر می کند منظوری دارد که پای خود را نشان میدهد. ولی وقتی بسمت او میرود. زن میگوید چی فکر کردی درباره من. ما از او خانواده ها نیستیم.
   شما در چنین بازی افتاده اید. مواظب باشید

 6. سلام آقای دکتر ببخشید من از صحبت های شما در مورد رفتار خانم ها میخونم و بعد دوستی با همون دیالوگ های گفته شده شما میاد ولی شما بهش ادرس کوچه پشتی رو میدید و عملا احساس میشه به شعور مخاطبان سنگ می‌زنید. یا احساس میشه واهمه دارید که بهتون جامعه بگه دارید راه غیر معمول نشون میدید.
  بنظر من شما بهتره عین حقیقت بدون ترس از قضاوت بفرمایید باقی بزارید به شعور مخاطب اینطور واقعا میتونید بسیار مثبت تر و محبوب‌تر باشید .با سپاس

 7. اگرزن شوهرداری مرتب جلوجمع یابه خانمم بگه شوهرتودوست دارم خوشم ازش میادیامرتب میگه قبولت داریم خوشم ازت رنگ چشماتو دوستدارم …منظورش چیه؟لطفاتوضیح بدید

 8. نشانه های دلداگی یک زن را می توانید با تجربه بیشتر براحتی تشخیص بدهید؟؟؟؟!!!!!!!!
  یعنی چی؟!

 9. سلام. دکتر جان من در کودکی فک کنم۱۰ سالم اینا بود از یه ضعیفه ی ۱۴ ۱۵ ساله خوشم اومده بود فهموندم بهش که خوشم اومده ازش بعد همون اتفاقی افتاد که حدس می زنید. من بعد اون جرعت جلو رفتن رو از دست دادم نزدیک پنج شیش مورد رو سر همین اتفاق بچگیم از دست دادم و دل شکستم به نوعی با وجود تمایل خودم. فکر میکنم باید همچین جایی مطرح کنم این موضوع رو اگه میشه همینجا بگید اگرم نیاز به روانشناس هست اعلام کنید با تشکر

  1. دقیقا نیاز به روانشناس دارید اول درون خودتون رو کنکاش کنید چون ده سالگی دل دادید اصلاا خودتون رو سرزنش نکنید حتما ریشه در یک سری خلاهای زندگیتون در اون دوران بوده. هر چه پیش آمده رو راحت به اون روانشناس بگید. بدونید برای زندگی شما چالش این طور رقم خورده باید بپذیریدش و بعد به دنبال رفع و حلش باشید با خودتون صلح کنید و بخاطر زخم گذشته به یک دختر انگ ضعیف بودن نزنید و با این لحن خطابش نکنید کلمات خیلی می تونند تعیین کننده باشند گاهی

  2. ضعیفه؟تو خودت مشخصه آدم بسیار ضعیف و …. و پر از … و حقارتی که زن رو ضعیفه خطاب میکنی

 10. سلام جناب دکتر خسته نباشید.سوالی داشتم خانمی هستند مطلقه که ازبنده حدود ده سال بزرگترهستند، بنده به مدت یکسال هست که متوجه رفتار عملی و بعضا کلامی ایشون نسبت به خودم شدم به عنوان مثال چشم درچشم شدن طولانی، نشان دادن اندام وبعضا کلمات جنسی ولی دقت کردم زمانی که اتفاقی تنها رودرومیشویم هیچ کدام از اعمال را ادا نمیکند.بنده متوجه احساس این خانم شده ام ولی مشکل بنده این است که چطور اطمینان حاصل کنم وچطور نزدیک شوم به دلیل اینکه خانم ها قابل پیش بینی نیستند.لطفا راهنمایی بفرمایید.

  1. بسیاری موارد فرد مقابل ممکن است با این رفتارها فقط می خواهد میزان توجه نشان دادن دیگران و توانایی جذب خود را بسنجد و اگر شما جلو بروید به شما بگوید چه فکری کردی در مورد من. این یک بازی روانی است که زیاد انجام می شود و باید حواستان باشد

 11. سلام آقای دکتر.سوالی داشتم خدمت شما.من چندسال است اذدواج کردم هرموقع باهمسرم بیرون میرم.این زن نگاهش به مردان است.تاکنون چیزی ازش ندیدم ولی همین مراازارمیدهد

  1. بطور معمول نگاه کردن زنان به جنس مخالف معنای متفاوتی از نگاه مرد به زن دارد. یعنی می تواند دلایل کاملا متفاوتی داشته باشد و بعبارت ساده چشم چرانی مانند مردان محسوب نمی شود

   1. تو این دنیا عشق
    فقط فقط فقط
    پول
    پول نداشته باشی
    کدوم دختر زنت میشه
    اصلا پول نداشته باشی
    تو قبرستان جا برای
    دفن هم نداری

   2. سلام آقای دکتر من به یه دختر رو تو محلمون دوست داشتم … خودم نتوستم شماره بدم دست برادرم دادم کوچیک بود رفت بهش داد توش نوشته بودم تمایل به دوستی داری واتس پیام بده عکس پروفایلم گزاشتم که ببینه . بعد که منو تو کوچه دید می‌خندید خودش نشون میداد به من ولی دفعه دوم که نامه دادم ببره بهش بده نگرفت …. و از اون به بعد کامل رفتارش عوض شد .. منو میبینه هول میشه یا میره تو خونه

 12. سپاس ازراهنمایی ارزشمندتون
  ببخصیدمن مجددسوال پرسیدم مجددازخدمتتون راهنمایی میخوام
  بنده قصدم ازدواجه واصلا قصدوقت گذرانی وجنسی ندارم چگونه متوجه بشم ایشون قصدشون ازدواجه صبرکنم ایشون پیشنهادبدم یااینکه خودم هم میتونم یه جورایی بهش بگم علاقه مندم
  واینکه دیدارایشون به چه صورت باشه من معمولا هفته یکباریا ۲هفته یکبارازداروخانه خریدمیکنم وایشون رومیبینم ولی دوست دارم تکلیفم مشخص بشه بخاطرهمین میخواستم ازخدمتتون خواهش کنم راهنمایی فرمایید
  ضمن اینکه میخواستم بدانم مشاوره تلفنی هم امکان پذیره

  1. 1. می توانید دفعات بیشتری داروخانه بروید. سعی کنید برای مکالمه با او بهانه ای جور کنید ولی بهتر است مستقیم پیشنهاد ندهید.
   2. اگر پیشنهاد دادند باید دیدارهای شما رسمی و در مکانهای عمومی مانند کافی شاپ باشد.
   3. با 00989034733009 می توانید هماهنگ بفرمایید

 13. توهم نزنید بابا اینجا ایرانه تنها چیزی که یه زن وقتی از یه پسری خوشش میاد میتونه بروز بده نگاهه، خیلی هم ضایس البته‌ وقتی یه پسر ازیه دختر خوشش میاد که دیگه همه چي تابلوعه، اما ازنگاه دخترا هم میشه تشخیص داد چي به چیه اگه یه دختراول مستقیم به یه پسر نگاه کنه ینی داره ضاهرشو بررسی میکنه نگاه دوموبدون حواس پرتی انجام بده ینی مرحله اول تاءید شدس نگاه سوم وچند ثانیه ای ینی تمومه، وقتی یه زن موقع صبحت کردن با هاتون ارتباط چشمی داشت لطفا دچار سوءتفاهم نشین این نگاه عادی ینی اون یه زن اجتماعی هست، فکر نمی‌کنم علاقه ای به شما داشته باشه یه زن موقع دوست داشتن یه مردیکم شرم وحیا هم به خرج میده مثلا نمیتونه خیره نگاه کنه، سرشو میندازه پایین ولی حرفای شما رو گوش میده، البته‌اگه یه پسرو خیلی دوست داشته باشه با گذشت زمان جسورتر میشه. البته‌ پسرا خیلی تواین زمینه متوهمن شایدم اعتماد بنفس کاذب دارن، وقتی هم میخان علاقشون رو به یه دختر نشون بدن آنقدر تابلو بازی در میارن که ممکنه همه آدم های اون جمع متوجه بشن

   1. سلام اقای دکتریه سوال داشتم ازخدمتتون ممنون می شم راهنمایی بفرماییدبنده ازداروخانه که خریدمیککنم دکترداروسازبابنده احساس راحتی داره موقع صحبت لبخندمکررداره ونگاه مستقیم ازرشته تحصیل وسنم هم سوال پرسیدن وحدود۴ماه میگذره که من ازداروخانه که ایشون مشغول هستن خریدمیکنم،ممکنه ایشون بهم علاقه مندباشن،خودم به ایشون علاقه دارم چجوری غیرمسقیم متوجش کنم که دوستش دارم،ممنون میشم راهنمایی کنید

    1. در درجه اول باید بدانید نوع علاقه یک مرد به یک زن متفاوت است. وقتی مردی به یک زن علاقه دارد می تواند چندین سطح داشته باشد و گاهی می تواند خیلی سطحی باشد. زیرا مرد معمولا می تواند از 100 دختر حداقل به 80 نفرشان اظهار علاقه کند زیرا این ابراز علاقه برای او مسئولیت و خطری ندارد.
     بنابراین باید ببینید ایا فقط مثلا برای دوستی ساده یا رابطه جنسی می خواهد با شما ارتباط بگیرد یا جدی است

    2. سلام مجددوسپاس فراوان ازراهنمایی ارزشمندتون،چگونه متوجه بشم بنظرتون بادیداربیشتربه قصدخریدمیشه متوجه شدیااینکه بهتره کمی بگذره ازدیدن ایشون،قصدخودم که اصلا واصلا رابطه جنسی یادوستی برای وقت گذرانی نیست ومایل نیستم،شمامشاوره خصوصی هم دارین به صورت تماس اگرهست میشه شماره تماس بفرمایید

 14. سلام من یه دختری رومدنظردارم فامیل هم هستیم هرپروفایل یا استوری میزارم اولین نفرهست میادمیبینه وقتی باهام حرف میزنه را زل میزنه به چشام بااینکه من متاهلم روم نمیشه بهش پیشنهاد دوستی بدم ولی خیلی دوسش دارم چیکارکنم

   1. آخه خانمهایی که تو محل و با بنده ارتباط دارم،همشون با من حرف میزنن، نگاهم می‌کنن، میگن، ، می‌خندن، اندامش ن رو نشون ….
    چون شغلمم تاسیسات خونگی هست، بیشتر با خانمها، چه مجرد چه متاهل، یا بیوه و مطلقه، سرکار دارم.
    خب حساب خانمهای متاهل که کلا سواس و اصلا نه اونها به من و نه من به اونها هیچ نظری نداریم.
    اما خانمهای بیوه و متاهل، رابطمون گرمه.
    نمیدونم چجوری تفکیک کنم و بفهمم نظرشون راجع به ارتباط چیه.
    متاسفانه چراغ سبز صد در صد نشون میدن، اما تا دست به کار میشم، یا ناراحت میشن یا میگن تو جای داداشمی،
    عمرم داره میگزره و نمیدونم چجور تست بزنم، یا بیان کنم تا جواب مثبت بگیرم.

 15. سلام خیلی تابلو بود که ترجمه شده یه متن خارجیه که قطعا در کشور ما به دلیل تناقضهای فرهنگی جواب نمیده

  1. نشانه علاقه مندی پسر به دختر یا نشانه علاقمندی دختر به پسر در فرهنگهای متفاوت می تواند دارای نکات مختلفی باشد ولکن اشتراکاتی نیز بجهت انسانی بودن ارتباط وجود دارد

 16. یکی از همکاران من میباشد از جنس خانم ، چند سالیست که واتساب و شماره بنده دارد ، اخبار گوناگون و عکس ها برای ایشان ارسال میکردم . در پروفایل شخص ایشان شعرهای نامدار کشور و تصاویر دخترانه اکثرا تنهایی میگذاشت ، تا اینکه چند شب پیش هنگام بازدید متوجه شدم که تصویر عریان خود در حمام نیمه تنه بر روی پروفایل گذاشته البته تا سه روز گذاشته بود هدف چه بوده؟، بنده نامه های عاشقانه و فیلمهای طنز و خبری و شعرهای غمگین همانند وضعیتم با نوشتن برای ایشان میفرستادم ، مطالعه میکرد و تا هنگامی که من بیدار بودم او نیز با من بی خوابی میکشید ، در آخر پیامی دادم که من تعطیلی یعنی عید قربان سر کار میباشم و جمعه استراحتم ، ظهر امدم تا مرا بلاک نموده ، البته یک شماره خودم هست که شماره ایشان سیو نموده ام و خودم واتساب ایشان را بر شماره دیگرم مسدود کرده ام ، هنگام باز کردن میبینم که بازدید نموده ایا ممکن است مرا از بلک خارج نموده و مجددا ببندد برای گمراه کردن ؟ هدف چیست؟ امتحان یا چیز دیگر ؟ زیرا که همکار بنده است … ایا میترسد ؟ زیرا که محیط ما اکثرا کارگری و مرد هستند ، حتی بسیار نگاه میکرد هنگامی که در فازی که اینجانب کار میکردم مشغول بود . اگر میتوانید پاسخ دهید و یا از دیگران از نوع جنس خودت که خانم میباشد سوال نمایید . متشکر و سپاس

   1. سلام
    یک خانمی هست دوتا بچه هم دارد. از شوهرش هم طلاق گرفته.
    من بهش گفتم بیا محرم بشیم
    اولش ناز کرد
    بعد یکم شوخی کلامی میکردیم
    بعدش من اصرار زیاد کردم و اون دعوام کرد.
    یه مدت بهش محل نزاشتم
    اومد سر صحبت رو باز کرد و باز هم حرف زدیم
    تا اینکه یه جایی گفتم دوستت دارم. گفت بلند نگو مامانم میشنوه.
    گفتم بشنوه
    پا شد در بره یهو از پهلوش نیشگون گرفتم
    اخم کرد
    اون روز چیزی نگفت
    دو سه روز بعد اومد گفت چرا این کار رو کردی
    من بهش گفتم خیلی وقته میگم بیا محرم بشیم. تو سیگنال میدی ولی قبول نمیکنی، حالا هم چیزی نشده بیا من یک نیشگون گرفتم تو ده بار قصاص کن. اگه من ناراحت شدم.
    دوباره قهر کردیم، البته من بیشتر.
    دوباره یک چیزی رو بهونه کرد بعد از سه هفته باز اومد حرف زد و یه کاری به من سپرد که هم داداشهاش و هم پسراش از عهده ش برمیاومدن.
    ولی از اون روز به بعد من کم محلی میکنم.
    و اونم نگاهم نمیکنه.
    دیروز دم در قالی می‌شست متوجه شدم نمیخواد نگاهم کنه.
    منظورش رو متوجه نمیشم. آیا از من خوشش میاد یا نه.
    بلاتکلیفم

    خواهشا راهنمایی کنید

    1. شما خیلی ناشکیبا هستید. صبر بیشتر باید بکنید. اینقدر ناز را هر زنی می کند. اما بهتر است رابطه معقول تری با شرایط خودتان شروع کنید. این رابطه وقت و انرژی شما را می گیرد و عمرتان را تلف می کند.

 17. سلام علیک…من خیلی تو این مسئله جفت یابی ضد حال خوردم…مناگر. کسی رو بخوام هر کاری لازم بدونم به مغز برسه انجام میدم..تا روزی خودم رو سر زنش نکنم..پشیمان نباشم

 18. یکی ازدخترای همکلاسی بااینکه ردیف اول کلاس میشینه وکم رو وغدهم هست ولی وقتی من توکلاس مثلابااستادحرف میزنم یاچیزی میگم کلابرمیگرده وهمش نگاه میکنه ومیخنده اولش فکرمیکردم چون بقیه خندیدن اونم خندیده درصورتیکه به پسرهای دیگه نه اینطوری نگاه میکنه نه اینطوری میخنده یه بارم تاازدرکلاس رفتم توبااینکه کلاس ساکت بودیهو این خانوم انگارذوق زده شدلبخندزدبعدمنکه نشستم ازجاش بلندشدالکی میچرخیدموبایلشوزدبه شارژرفت بیرون وآمدبعدشم تاآخرساعت همش برگشته بودمیخندیدونگاه میکردکاملامنوزیرنظرداشت بعدکلاس جلودرب کلاس ایستاده بودکه من ردمیشم به زورنگاش کنم خخخ منم نگاه نکردم توچشاش البته اونم مستقیم نگاه نکردولی کاملامنظورش روشن بود.چندبارم تودانشگاه یهوجلوم ظاهرمیشه یاکنارم قرارمیگیره دیگه داره میره رواعصاب خخخ شوخی کردم منم ازطرف خوشم میادولی یکم غدم خودم اعتراف کنم اینبارمی خوام نگاش کنم ویه لبخندعاشقانه بزنم میدونم منتظرمه خخخ .دوست داشتم تجربموبه شماهم منتقل کنم شایدبه دردکسی بخوره.

  1. داداش همین اتفاق برای منم افتاد منتها وقتی به دختره ابراز علاقه کردم ، نه تنها خوشحال نشد بلکه با بی رحمی تمام زد تو ذوق ام ، تازه تهدید کرد اگر دوباره به سمتش برم منو میده دست پلیس ، به نظرم بعضی از این افراد مشکل روانی دارن و باید به دکتر روانپزشک مراجعه کنن ، همه زل زدن ها و نگاه کردن ها به خاطر علاقه نیست ، خیلی ها مشکل روانی دارن ، خیلی ها مشکل خانوادگی دارن ، خیلی ها مشکل اقتصادی دارن و ….. نمیشه به کرم ریختن و ادا و اطفار توجه کرد ، باید منظور طرف منطقی برسی بشه

   1. ممنون از نظر شما. بله ممکن است بعضی بازی روانی ” فکر کردی من از اون خانواده ها هستم” را بازی کنند. یعنی در ابتدا نشانه و علامت بفرستند تا جلو بروید ووقتی جلو رفتی این بازی را بکنند.

    1. کاملا درست می‌فرمائید.. کاری می‌کنند بروی جلو. بعدمیزنن تو ذوقت….

   2. البته گفتن این سخن اینجا در حضور استاد درست نیست و بنده جسارت میکنم که صحبت میکنم ، اما در مورد جنس مخالف ، خیلی ها فکر میکنن که مرد ها وظیفه شون اینه که برن جلو و دل اون دختر یا خانوم رو بدست بیارن مثل شاهزاده و غیره

    اما اینچنین نیست ، شما بهتر هست توی زندگی مشغول تلاش و پیشرفت باشید و فقط خودتون رو ببینید ، وقتی که موفقیت های بسیار بدست آوردید و به قول معروف ویترین تون جذاب بنظر رسید ، اتوماتیک و خود به خود جنس مخالف برای شما سرازیر خواهد شد.

    شما باید تلاش کنید برای موفقیت. ، نه برای بدست آوردن دل از لحاظ زیست شناسی هم همینطوره. توی طبیعت ماده جذب نری میشه که قلمروی بیشتری داره و قدرتمند تر هست.

    در مورد اون بازیه احساسی که فرمودید هم بگم خدمتتون ، راه حلش این هست که در ارتباط هاتون با جنس مخالف کاملا جدی و خشک و قاطع باشید. اونموقع اون فرد جسارت نمیکنه که شمارو به تمسخر بگیره ، چون هم قاطع و با شخصیت هستید و این تاثیر روانی داره. و هم شخصی موفق هستید. در واقع حتی اگه این فرد بیاد و اون بازی رو برای شما دربیاره ، برای خودش بد میشه نه شما. چون شما یک فرد موفق و سنگین و با شخصیت هستید. کسی باور نمیکنه که شما مزاحمت برای اون فرد ایجاد کردید ، بلکه برعکس ، میگن اون فرد مشکل اخلاقی داره و داره بی حیایی می‌کنه!!!!!

   1. داداش خرماکه نمیخای بخری قبلش تست کنی ببینی شیرینه.مردمومن توهمون دست به اچاربشی بهتره داداش.تواول بایدلوله کشی خودتودرست کنی محلتون شهرنومگه ببخشیدشماجای داداش بزرگمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا