کتاب شناسی

کتاب پورنوگرافی : لذت ممنوعه

امتیاز

معرفی:

 

نام کتاب: پورنوگرافی: لذت ممنوعه

نویسنده: دکتر کامیار سنایی

بهار ۱۳۹۸

بها: ۳۸۰۰۰ تومان

نسخه‌های منتشر شده‌ی کتاب:

کتاب پورنوگرافی لذت ممنوعه در سه نسخه‌ی فلیپ‌بوک (قابل استفاده در رایانه‌ی شخصی) و پی.دی.اف (pdf) (قابل استفاده در انواع دستگاه‌های اندروید و ios) و نیز نسخه چاپی منتشر شده و قابل دسترسی می‌باشد.

همچنین شما می توانید نسخه صوتی کتاب پورنوگرافی لذت ممنوعه را از فروشگاه سایت تهیه کنید.

نحوه‌ی خرید کتاب پورنوگرافی لذت ممنوعه

برای خرید کتاب پورنوگرافی لذت ممنوعه، ابتدا مبلغ کتاب را به شماره کارت ۶۲۱۹۸۶۱۰۳۴۹۶۲۴۹۷ بانک سامان به نام کامیار سنایی واریز نموده و سپس عکس فیش واریزی را به شماره همراه ۰۹۰۳۴۷۳۳۰۰۹ از طریق واتس‌آپ ارسال کنید. سپس در کمتر از یک ساعت، نسخه‌ی کتاب (فلیپ‌بوک و پی.دی.اف) از طریق واتس‌آپ برای شما ارسال خواهد شد.

برای تهیه نسخه چاپی نیز می توانید با شماره بالا هماهنگ فرمایید.

همچنین می توانید کتاب پورنوگرافی لذت ممنوعه را از طریق لینک زیر دریافت کنید

کلیک کنید

سخن مولف در مورد کتاب پورنوگرافی : لذت ممنوعه

پس از آنکه مقالات چندی درباره پورنوگرافی نوشتم، متوجه نیاز روزافزون جامعه به وجود مطالبی علمی در این زمینه شدم. مطالبی که فارغ از هرگونه تعصب و پیش‌داوری تلاش کند تا موضوع پورنوگرافی را از منظر علمی مورد تحقیق قرار دهد. در این راستا کتاب‌های بسیاری را از نویسندگان انگلیسی زبان مورد مطالعه قرار دادم. از جمله کتاب‌هایی که به‌شدت از پورنوگرافی دفاع می‌کنند. کتاب‌هایی که نویسندگان آن باور دارند وجود پورنوگرافی نه تنها غیرمضر بلکه برای جامعه سودمند است. اکثر اینگونه کتاب‌ها را بسیار جانبدارانه و بدون پشتوانه علمی یافتم. نویسندگان این کتاب‌ها را بیش از آنکه در جستجوی حقیقت بیابم در تلاش برای اثبات روشنفکری خویش یافتم. از سویی دیگر به مطالعه کتبی پرداختم که به‌شدت با پورنوگرافی مخالف بودند. آنها را نیز جانبدارنه و بدون پشتوانه علمی یافتم. تنها کتب اندکی را دیدم که به‌صورت علمی و بر اساس واقعیت‌ها و حقایق به اثرات پورنوگرافی بر فرد و جامعه پرداخته باشند. متاسفانه در زبان فارسی هیچگونه مطلب جامع و منسجمی در زمینه پورنوگرافی و کتاب پورنوگرافی ندیدم و فقدان حقایقی علمی در این زمینه را بیش از پیش احساس کردم. سعی کردم تا جای ممکن با دید یک بی‌طرف به موضوع بنگرم و جوانب آن را مورد تحقیق قرار دهم. اگرچه اذعان دارم من نیز کاملا نتوانسته‌ام بدون تعلقات و فارغ از عینک باورهای خود به موضوع بنگرم ولکن می‌توانم به‌صراحت اظهار کنم که حداکثر تلاش خود را کرده‌ام تا فارغ از هرگونه پیش‌داوری و بدون در نظر گرفتن موضوعات اخلاقی و فارغ از پیش زمینه فرهنگی و دینی، پورنوگرافی را مورد تحقیق علمی قرار دهم. حاصل این تلاش کتابی است به‌نام پورنوگرافی لذت ممنوعه.

کتاب پورنوگرافی لذت ممنوعه در فصل اول به بررسی تاریخ پورنوگرافی و اشکال آن در طول زمان می‌پردازد. در فصل بعدی به بررسی تاثیر پورنورگرافی بر ساختار فیزیولوژیک مغز انسان می‌پردازد و سپس سایر تاثیرات پورنوگرافی را مورد بحث قرار می‌دهد. در فصل چهارم تاثیر پورنوگرافی بر روابط انسانی مورد تحقیق قرار می‌گیرد. در فصل پنجم اعتیاد به پورنوگرافی و مشخصه‌های آن به‌طور مشروح مورد نظر تحقیق و تفحص قرار می‌گیرد. در این فصل مشخص می‌شود که مرز اعتیاد به پورنوگرافی کجاست. در فصل ششم با پرداختن به تربیت جنسی کودک سعی شده است تا با افزایش آگاهی والدین راه‌های پیشگیری از اعتیاد به پورنوگرافی به والدین آموزش داده شود. در فصل هفتم درباره نحوه غلبه بر اعتیاد به پورنوگرافی به‌طور مشروح گفتگو می‌شود.

امید این کتاب آن است تا با مطرح کردن موضوع پورنوگرافی که در کشور و فرهنگ ما تابو محسوب می‌شود آگاهی خانواده‌ها را افزایش دهد. مسلما با نادیده گرفتن پورنوگرافی و سر خویش را به زیر برف کردن در زمانی که فرزندان ما به راحتی و سهولت به پورنوگرافی دسترسی دارند نمی‌توان از اثرات سوء آن برحذر ماند. آنچه باعث می‌شود کودکان و نوجوانان ما از تاثیرات مخرب پورنوگرافی محفوظ بمانند افزایش آگاهی والدین و دارا بودن بینشی قوی توسط والدین و انتقال این دانش و آگاهی به فرزندان خود می‌باشد. این کتاب در درجه اول به تمامی خانواده‌ها و جوانان توصیه می‌شود. نوجوانان نیز می‌توانند همراه با والدین خود به مطالعه این کتاب بپردازند.

دکتر کامیار سنایی

روانشناس، مشاور، هیپنوتراپ و عضو انجمن هیپنوتیزم بالینی. خوشحالم که به یاری امکانات نوین تکنولوژی، می‌توانم با هموطنانم ارتباط برقرار نمایم. امکان دریافت سوالات شما در این سایت وجود دارد. تلاش خود را به‌کار می‌گیرم تا در زمان کوتاه و به صورت مقتضی، پاسخ آنها را ارایه نمایم. امیدوارم اطلاعات موجود در این سایت مورد استفاده شما واقع گردد. از نظرات و پیشنهادات ارزشمند شما صمیمانه استقبال می‌نمایم.

نوشته های مشابه

‫40 نظرها

 1. سلام آقای دکتر من کتاب شما رو مطالعه کردم واقعا کتاب یکی از بی نظیرین کتابایی بود در زمینه ترک معضل پورنوگرافی که بنده مطالعه کردم. جا داره از شما تشکر کنم.

  یک سوال در مورد سکس و روابط اینکه…
  انسان ها و بخصوص مردا موجودات تنوع طلبی هستن به هر حال چون مغزشون برای این تکامل پیدا کرده که بتونه تا جای ممکن ژناشو تکثیر کنه و نکته ای وجود داره اینه که وقتی انسان ها طبیعتا چنین موجوداتی هستن چرا باید خودشون رو در بک رابطه متعهد و تکراری زندانی کنن.
  در حالی که میتونن چندین شربکی جنسی داشته باشن و همینطور تعداد سکس های بیشتر و دوپامین بیشتر و تنوع ژنی بیشتر و ….
  آیا این براشون خیلی لذت بخش تر و بهتر نیست تا یک سکس و رابطه عاطفی تکراری با یک فرد؟
  هموانطور که شما هم اشاره کردید به قسمت باستانی مغز انسان،
  مگر اجداد انسان ها در گذشته چنین نکردند؟
  پس چرا ماهم به دنبال روابط جنسی گسترده تر و بیشتر نباشیم؟؟
  لطفا در این مورد توضیح بدید هر چند که چندان ربطی به خودارضایی و پورنو گرافی هم نداره.

  با تشکر از شما

  1. تفاوت انسان و حیوان اتفاقا در همین مورد است. انسان می تواند بر طبیعت غلبه کند ولی حیوان مقهور طبیعت است. مثال: انسان بطور طبیعی نمی تواند پرواز کند ولی طبیعت را در تحت تسلط خود دراورده و پرواز می کند.
   مهم آن است که درک کنیم کدام رشد بیشتر و همه جانبه تری برای انسان بهمراه می آورد. اگر رابطه جنسی را بتنهایی مد نظر قرار دهیم حرف شما درست است. ولی اگر انسان را دارای بینهایت استعداد بدانیم توجه زیاد به سکس انسان را نسبت به استعدادهای دیگر عافل می کند.

   1. بسیار عالی گفتید آقای دکتر
    خیلی ممنون که سریع جوابمو دادید
    در واقعا دیدگاهی که بنده نسبت به مسائل جنسی بیان کردم چیزی نیست برخاسته از ذات انسان ها باشد بلکه بیشتر حاصل تحمیل رسانه ها و فیلم های پورنوگرافی به جامعه است.
    چند وقت پیش در وبسایت bbc فارسی مقاله ای با این عنوان منتشر شده بود: “آیا داشتن شریک های جنسی متعدد مفید است؟ ”

    اگر امکانش بود نگاهی به آن بیندازید و مفصل در یک مقاله در این مورد توضیحی در سایت ارائه بفرمایید

    لینک مقاله
    https://www.google.com/amp/s/www.bbc.com/persian/science-56881841.amp

 2. سلام آقای دکتر، وقتتون به خوشی و زیبایی.
  واقعا از شما تشکر می‌کنم بابت خلق این کتاب ارزشمند؛ دغدغه‌مندیِ شما به شدّت ستودنی و قابل تحسینه.
  امیدوارم مسیرهای زندگی‌تون سرشار از زیبایی و سرزندگی باشه.

 3. سلام جناب دکتر پسر هستم از حدودا دو سال پیش ماهی یک بار حداقل و حداکثر ماهی ۳ بار خود ارضایی میکردم و بین این دو سال هم حتی ترک میکردم و مدتی اینکارو نمیکردم تا وقتی احساس نیاز به این کار داشته باشم
  و همچنین موقع این کار فیلم های پورن یا عکس و… نمیبینم و از قوه تخیل خود استفاده میکنم
  به نظرتون ممکنه ضرری به بدن انسان برسونه؟ و حداقلش سعی میکنم که زیاد تحریک نشم و به طور منظم اگر لازم باشه اینکارو انجام بدم
  آدم افراطی ای یا تلقین گری نیستم ولی احساس میکنم حافظه زمانیم کمتر شده ممکنه به این مورد برگرده؟
  ممنون میشیم مواب بدین

 4. سلام خداقوت
  ببخشید من کتاب رو تهیه کردم ولی فصل شش رو نداشت و واقعا بهش نیاز دارم.ممنون میشم پیگیری کنید

 5. سلام دکتر خسته نباشید ببخشید من کتاب شما رو خریدم و کامل خوندم فقط یک مشکل دارم اینکه من برای اینکه پورن نبینم از بلاکر و مرورگر هایی که حالت safe mode دارند استفاده می‌کنم اما همیشه چند روز که از بلاک کردن پورن می‌گذرد یهو انگار ذهنم می‌خواد مقابله کنه بسیار عصبی و پرخاشگر میشم و بدتر همش فکرم سمت پورن می‌رود و نمی‌توانم جلوی خودم رو بگیرم یه حالتی که خیلی شدید هست.
  به نظر شما روش من درست هست؟ باید همین راه بلاک کردن رو ادامه بدم یا فقط با اراده نرم سمت اینکار؟

  1. اراده همیشه بالا نیست. باید شرایط را برای موقعیتی پیش بینی کنید که اراده در ضعیف ترین حالت خود است. در این زمان باید پورنوگرافی خیلی دور از دسترس باشد.

  1. شما بجای اینکه بر موارد منفی فکر و تمرکز کنید بر روی فعالیتها و نقاط مثبت خود تمرکز کنید. هرقدر بیشتر بر روی خودارضایی تمرکز کنید کمتر می توانید انرا از ذهن خارج کنید. سعی کنید بر فعالیتهای مثبت خود تمرکز کنید و بر خودارضایی خود حساس نشوید زیرا باعث می شود بیشتر شود.

 6. سلام اقای دکتر عصرتون بخیر باشه
  متاسفانه خیلی دلم میخواد این عادت بد رو ترک کنم و تا بحال هزاران بار اقدام به ترک کردم ولی دوباره سراغ این کار میروم
  و همچنین شرایط خرید کتاب شما رو ندارم التماس تون میکنم لطفا این کتاب رو به صورت رایگان در اختیار من قرار بدید
  واقعا دارم دیونه میشم و از خودم نفرت دارم و احساس شرم میکنم

 7. سلام دکتر. آقا به فنا دارم میرم . روم نمیشه تووچشای مادرم نگاه کنم …میخوام برم خودمو کمپ تحویل بدم ولی …اگه مامانم بفهمه .دکتر تو رو خدا کمکم کن این زهر ماری رو واسه همیشه ترک کنم .واقعا پولشو ندارم نمیتونم از مادرم هم بگیرم ولی شاید بتونم با قرض جورش کنم .ولی تو رو خدا کمکم کنید …. کاش این چیزا مهم رو در دسترس تر قرار می‌دادید. ۱۶ سالمه ۴ ساله گرفتارش شدم
  من دیگه خسته شدم نمیدونم چکار کنم ،یه وقتایی فکر خودکشی به سرم میزنه …. ولی مادرم

 8. سلام
  من به این کتاب خیلی نیاز دارم ولی نمیتونم بگیرم هم از نظر پولش هم از این نظر که نمیخوام والدینم بفههمن

 9. سلام . ببخشید من پول کافی برای خرید این کتاب را ندارم و به این کتاب خیلی خیلی نیاز دارم

  1. سلام آقای دکتر من پسری۱۳ساله هستم از ۱۱سالگی اشتباه توی کانالای تلگرام برام تبلیغ اومد رمان بود
   رمان +۱۸ سال منم گفتم چیه خوندم و پس از اون زندگیم به فنا داره می‌ره علاقه پورن و همجنس‌گرایی پیدا کردم به فیلمای همجنس‌گرایی مردان و پورن دارم دیوونه میشم من خودم رو هی می‌خوام کنترل کنم نمیشه ترک من فقط یک هفته بود و دوباره به سمت فیلما برگشتم سعی کردم با دیدن انیمیشن پیامبران خودم رو به دین نزدیکتر کنم اما نشد چند بار توبه کردم بازم نشد علاقم برگشت
   آقای دکتر شمارو به خدا قسم کمکم کنید هزینه کتاب رو ندارم بخرم اگر به پدر و مادرم هم بگم فک میکنم من از قصد اینکار هارو میکنم ترو خدا کمکم کنید

 10. سلام اقای دکتر. ایا خوندن این کتاب رو برای من که ۱۷سالمه و اعتیاد به پورن دارم ومیخوام ترک کنم توصیه میکنید؟ ایا میتونه دراین راه به من انگیزه بده؟

 11. سلام اقای دکتر
  من دو ماه این فیلم ها رو نمیبینم
  اما بعدش یکی دو روز به خودم میام و میبینم که دارم به این فیلم ها نگاه میکنم
  متاسفانه این سیکل برای من بار ها تکرار شده
  چطور میتونم برای همیشه دیدن این فیلم ها رو ترک کنم؟

  1. در درجه اول باید بدانید که ذهن شما به بسیاری از موارد مانند لبتاب، اتاق، تنهایی و…شرطی شده یعنی هر کدام از این نوارد شما را بیاد پورن می اندازد. فیلم لایو دکتر سنایی را را در اینستاگرام ببینید و کتاب پورنوگرافی لذت ممنوعه را تهیه کنید تا با روشهای ترک اشنا شوید

 12. دکتر سلام خسته نباشید
  چند مدت پیش حدودا ۴۰ روز پیش کتاب پرونو گرافی رو خریداری کردم و واقعا برای اولین بار تو زندگیم تونستم پورن برای همیشه کنار بزارم و الان چهل روز حتی ۱ دقیقه پورن هم ندیدم دکتر به سختی و تلاش و فراوان و بع کمک کتاب شما تونستم این پورن کنار بگزارم اما یه بحث هست من هنوز هر چند وقت یکبار خود ارضایی میکنم میشه تو این ۴۰ روز هر ۳ روز یا ۶ روز یکبار این کارو اما بدون پورن و دکتر هر کاری میکنم نمیتونم این خود ارضایی برسونم به ۷ روز یا ۱۴ روز یکبار هر کاری میکنم نمیشه و در جریان هستم که نباید رو این موضوع حساس باشم چون اگه بخوام حساس باشم و به خودم سخت بگیرم اظطراب بیشتری میاد سمتم
  حالا خواستم بدونم من چه کار کنم که بتونم فقط این خود ارضایی رو به هر هفته ۱ بار یا دو هفته ای یکبار برسونم
  و این رو هم بگم کتاب شما خیلی کمکم کردم از موقعی که پورن رو گذاشتم کنار واقعا دنیا یه رنگ دیگه شده واسم و فکر جنسی خیلی خیلی کم شده و دیگه به دختر به عنوان یک وسیله جنسی نگاه نمیکنم و دیگه حسرت این که یه پارتنره خوبی ندارن نمی‌خورم و واقعا باورم نمیشد که اگه بتونم پورنو گرافی ترک کنم این همه تغییر کنم و زندگی رو رنگ دیگه ببینم فقط الان مشکلی که دارم اینکه نمیتونم خود ارضایی درست کنترل کنم من اصلا تو فکر ترک کردنش نیستم فقط تو فکر کنترل کردنشم و این رو هم بگم قبلاً درماتیت داشتم اما الان خدارو شکر خیلی بهتر و دیگه علاهم درماتیت رو پوستم ندارم و خودمم احساس میکنم بهتر شدم مخصوصا از موقعی که پورن رو گذاشتم کنار ممنون میشم اگر جواب بدید دکتر

  1. وقت بخیر. بهیچوجه نگران خودارضایی نباشید. با ترک پورن بتدریج میزان ان نیز کاهش می یابد. زیرا مغز کمتر تحریک می شود. بر روی انجام ندادن خودارضایی تمرکز نکنید. بجای ان وقت خود را با انجام دادن کارهای مفید پر کنید.در صورتی که کتاب خریداری شده نسخه اخر نیست با 00989034733009 تماس بگیرید تا بخش پرسش و پاسخ کتاب بصورت رایگان برای شما ارسال شود.

  1. سلام،وقت بخیر،ببخشید یه سوالی داشتم
   من اولین بار حدود یازده، دوازده سالگی پورن تماشا کردم و بعد از یه مدت ترک کردم تا هیجده سالگی اصلا ندیدم و بعد از اون باز یه مدت هی میدیم و ترک میکردم و هی ادامه داشت تا اینکه الان نوزده سالمه و یه ماهی هست که ندیدم ولی اصلا صحنه هایی که دیدم از ذهنم پاک نمیشه! حتی کم و بیش صحنه هایی که توی یازده سالگی دیده بودم تو ذهنم هست،و حتی در خواب هم میبینمشون،حتی جوری شده که وقتی زن و شوهر میبینم همش افکار بد تو ذهنم میاد،کلا از ازدواج فقط رابطه جنسی تو ذهنم میاد ،یا وقتی جنس مخالف میبینم هم همینطوره،دیگه انگار نمیتونم با کسی ارتباط برقرار کنم چون از افکارم خجالت میکشم!و واقعا خیلی شرمنده ام از بابت این افکار!واقعا از خودم بدم اومده،حس میکنم دیگه اینا از ذهنم نمیره،حس میکنم یه ادم منحرفم!حتی توبه هم کردم،ولی حتی اگر خدا منو ببخشه،بازم خودم نمیتونم خودمو ببخشم،روح و ذهنم رو نابودکردم ،نمیدونم باید چیکار کنم!از طرفی کمی وسواس فکری هم دارم، هم در این مورد هم موارد دیگه و این موضوع رو تشدید کرده!میشه لطفا راهنمایی کنید که باید چیکار کنم؟

   1. دقیقا درست حدس زدید. وسواس فکری با تماشای پورنوگرافی ادغتم شده است.
    1. بهیچوجه پورنوگرافی نبینید
    2. بخاطر انچه قبلا اتفاق افتاده خود را سرزنش نکنید. مهم رشد کردن است نه اشتباه نکردن. رشد از اشتباه ها حاصل می شود.
    افکار تکرار شونده شما بخاطر وسواس فکری شما است. کتاب خودیاری برای درمان وسواس را از سایت تهیه کنید

 13. سلام استاد
  واقعا ازتون ممنونم که این اثر گران قدر رو تالیف کردین
  خیلی وقت بود دنبال همچین کتابی بودم

 14. ضمن عرض سلام و خدا قوت .خواستم بپرسم چطور میتونم با شما ملاقات کنم برای مشاوره؟؟کدوم شهر هستین؟؟شماره تلفن های داخل سایت تغییر کرده؟؟

   1. سلام دکتر
    آقا به فنا دارم میرم اصلا میخوام برم خودمو تحویل کمپ بدم . پولشو واقعا ندارم ولی شاید بتونم با قرض جور کنم فقط یه راه حل بدید واسه همیشه این زهر ماری رو ترک کنم ۱۶ سالمه از این فیلما بدم میاد ولی ….. تو رو خدا کمکم کنید

   2. سلام اقای دکتر مطالبتون خیلی خوبه ولی خوندمشون انگار دنیا رو سرم خراب شد با توجه به اسیب های وارده به نورن ها و ساختار جلوی مغز و جبران ناپذیریش خیلی دوست دارم کتابتونو مطالعه کنم اگه لطف کنید بفرستین ممنون میشم بنده بیکار هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا