کتاب شناسی

کتاب پورنوگرافی : لذت ممنوعه

معرفی:

 

نام کتاب: پورنوگرافی: لذت ممنوعه

نویسنده: دکتر کامیار سنایی

بهار ۱۳۹۸

بها: ۳۸۰۰۰ تومان

نسخه‌های منتشر شده‌ی کتاب:

کتاب پورنوگرافی لذت ممنوعه در دو نسخه‌ی فلیپ‌بوک (قابل استفاده در رایانه‌ی شخصی) و پی.دی.اف (pdf) (قابل استفاده در انواع دستگاه‌های اندروید و ios) منتشر شده و قابل دسترسی می‌باشد.

نحوه‌ی خرید کتاب پورنوگرافی لذت ممنوعه

برای خرید کتاب پورنوگرافی لذت ممنوعه، ابتدا مبلغ کتاب را (۳۸۰۰۰ تومان) به شماره کارت ۶۲۱۹۸۶۱۰۳۴۹۶۲۴۹۷ بانک سامان به نام کامیار سنایی واریز نموده و سپس عکس فیش واریزی را به شماره همراه ۰۹۰۳۴۷۳۳۰۰۹ از طریق واتس‌آپ ارسال کنید. سپس در کمتر از یک ساعت، هر دو نسخه‌ی کتاب (فلیپ‌بوک و پی.دی.اف) از طریق واتس‌آپ برای شما ارسال خواهد شد.

سخن مولف در مورد کتاب پورنوگرافی : لذت ممنوعه

پس از آنکه مقالات چندی درباره پورنوگرافی نوشتم، متوجه نیاز روزافزون جامعه به وجود مطالبی علمی در این زمینه شدم. مطالبی که فارغ از هرگونه تعصب و پیش‌داوری تلاش کند تا موضوع پورنوگرافی را از منظر علمی مورد تحقیق قرار دهد. در این راستا کتاب‌های بسیاری را از نویسندگان انگلیسی زبان مورد مطالعه قرار دادم. از جمله کتاب‌هایی که به‌شدت از پورنوگرافی دفاع می‌کنند. کتاب‌هایی که نویسندگان آن باور دارند وجود پورنوگرافی نه تنها غیرمضر بلکه برای جامعه سودمند است. اکثر اینگونه کتاب‌ها را بسیار جانبدارانه و بدون پشتوانه علمی یافتم. نویسندگان این کتاب‌ها را بیش از آنکه در جستجوی حقیقت بیابم در تلاش برای اثبات روشنفکری خویش یافتم. از سویی دیگر به مطالعه کتبی پرداختم که به‌شدت با پورنوگرافی مخالف بودند. آنها را نیز جانبدارنه و بدون پشتوانه علمی یافتم. تنها کتب اندکی را دیدم که به‌صورت علمی و بر اساس واقعیت‌ها و حقایق به اثرات پورنوگرافی بر فرد و جامعه پرداخته باشند. متاسفانه در زبان فارسی هیچگونه مطلب جامع و منسجمی در زمینه پورنوگرافی و کتاب پورنوگرافی ندیدم و فقدان حقایقی علمی در این زمینه را بیش از پیش احساس کردم. سعی کردم تا جای ممکن با دید یک بی‌طرف به موضوع بنگرم و جوانب آن را مورد تحقیق قرار دهم. اگرچه اذعان دارم من نیز کاملا نتوانسته‌ام بدون تعلقات و فارغ از عینک باورهای خود به موضوع بنگرم ولکن می‌توانم به‌صراحت اظهار کنم که حداکثر تلاش خود را کرده‌ام تا فارغ از هرگونه پیش‌داوری و بدون در نظر گرفتن موضوعات اخلاقی و فارغ از پیش زمینه فرهنگی و دینی، پورنوگرافی را مورد تحقیق علمی قرار دهم. حاصل این تلاش کتابی است به‌نام پورنوگرافی لذت ممنوعه.

کتاب پورنوگرافی لذت ممنوعه در فصل اول به بررسی تاریخ پورنوگرافی و اشکال آن در طول زمان می‌پردازد. در فصل بعدی به بررسی تاثیر پورنورگرافی بر ساختار فیزیولوژیک مغز انسان می‌پردازد و سپس سایر تاثیرات پورنوگرافی را مورد بحث قرار می‌دهد. در فصل چهارم تاثیر پورنوگرافی بر روابط انسانی مورد تحقیق قرار می‌گیرد. در فصل پنجم اعتیاد به پورنوگرافی و مشخصه‌های آن به‌طور مشروح مورد نظر تحقیق و تفحص قرار می‌گیرد. در این فصل مشخص می‌شود که مرز اعتیاد به پورنوگرافی کجاست. در فصل ششم با پرداختن به تربیت جنسی کودک سعی شده است تا با افزایش آگاهی والدین راه‌های پیشگیری از اعتیاد به پورنوگرافی به والدین آموزش داده شود. در فصل هفتم درباره نحوه غلبه بر اعتیاد به پورنوگرافی به‌طور مشروح گفتگو می‌شود.

امید این کتاب آن است تا با مطرح کردن موضوع پورنوگرافی که در کشور و فرهنگ ما تابو محسوب می‌شود آگاهی خانواده‌ها را افزایش دهد. مسلما با نادیده گرفتن پورنوگرافی و سر خویش را به زیر برف کردن در زمانی که فرزندان ما به راحتی و سهولت به پورنوگرافی دسترسی دارند نمی‌توان از اثرات سوء آن برحذر ماند. آنچه باعث می‌شود کودکان و نوجوانان ما از تاثیرات مخرب پورنوگرافی محفوظ بمانند افزایش آگاهی والدین و دارا بودن بینشی قوی توسط والدین و انتقال این دانش و آگاهی به فرزندان خود می‌باشد. این کتاب در درجه اول به تمامی خانواده‌ها و جوانان توصیه می‌شود. نوجوانان نیز می‌توانند همراه با والدین خود به مطالعه این کتاب بپردازند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 37 میانگین: 4.3]

نوشته های مشابه

15 دیدگاه

 1. سلام اقای دکتر. ایا خوندن این کتاب رو برای من که ۱۷سالمه و اعتیاد به پورن دارم ومیخوام ترک کنم توصیه میکنید؟ ایا میتونه دراین راه به من انگیزه بده؟

 2. سلام اقای دکتر
  من دو ماه این فیلم ها رو نمیبینم
  اما بعدش یکی دو روز به خودم میام و میبینم که دارم به این فیلم ها نگاه میکنم
  متاسفانه این سیکل برای من بار ها تکرار شده
  چطور میتونم برای همیشه دیدن این فیلم ها رو ترک کنم؟

  1. در درجه اول باید بدانید که ذهن شما به بسیاری از موارد مانند لبتاب، اتاق، تنهایی و…شرطی شده یعنی هر کدام از این نوارد شما را بیاد پورن می اندازد. فیلم لایو دکتر سنایی را را در اینستاگرام ببینید و کتاب پورنوگرافی لذت ممنوعه را تهیه کنید تا با روشهای ترک اشنا شوید

 3. دکتر سلام خسته نباشید
  چند مدت پیش حدودا ۴۰ روز پیش کتاب پرونو گرافی رو خریداری کردم و واقعا برای اولین بار تو زندگیم تونستم پورن برای همیشه کنار بزارم و الان چهل روز حتی ۱ دقیقه پورن هم ندیدم دکتر به سختی و تلاش و فراوان و بع کمک کتاب شما تونستم این پورن کنار بگزارم اما یه بحث هست من هنوز هر چند وقت یکبار خود ارضایی میکنم میشه تو این ۴۰ روز هر ۳ روز یا ۶ روز یکبار این کارو اما بدون پورن و دکتر هر کاری میکنم نمیتونم این خود ارضایی برسونم به ۷ روز یا ۱۴ روز یکبار هر کاری میکنم نمیشه و در جریان هستم که نباید رو این موضوع حساس باشم چون اگه بخوام حساس باشم و به خودم سخت بگیرم اظطراب بیشتری میاد سمتم
  حالا خواستم بدونم من چه کار کنم که بتونم فقط این خود ارضایی رو به هر هفته ۱ بار یا دو هفته ای یکبار برسونم
  و این رو هم بگم کتاب شما خیلی کمکم کردم از موقعی که پورن رو گذاشتم کنار واقعا دنیا یه رنگ دیگه شده واسم و فکر جنسی خیلی خیلی کم شده و دیگه به دختر به عنوان یک وسیله جنسی نگاه نمیکنم و دیگه حسرت این که یه پارتنره خوبی ندارن نمی‌خورم و واقعا باورم نمیشد که اگه بتونم پورنو گرافی ترک کنم این همه تغییر کنم و زندگی رو رنگ دیگه ببینم فقط الان مشکلی که دارم اینکه نمیتونم خود ارضایی درست کنترل کنم من اصلا تو فکر ترک کردنش نیستم فقط تو فکر کنترل کردنشم و این رو هم بگم قبلاً درماتیت داشتم اما الان خدارو شکر خیلی بهتر و دیگه علاهم درماتیت رو پوستم ندارم و خودمم احساس میکنم بهتر شدم مخصوصا از موقعی که پورن رو گذاشتم کنار ممنون میشم اگر جواب بدید دکتر

  1. وقت بخیر. بهیچوجه نگران خودارضایی نباشید. با ترک پورن بتدریج میزان ان نیز کاهش می یابد. زیرا مغز کمتر تحریک می شود. بر روی انجام ندادن خودارضایی تمرکز نکنید. بجای ان وقت خود را با انجام دادن کارهای مفید پر کنید.در صورتی که کتاب خریداری شده نسخه اخر نیست با 00989034733009 تماس بگیرید تا بخش پرسش و پاسخ کتاب بصورت رایگان برای شما ارسال شود.

 4. سلام استاد
  واقعا ازتون ممنونم که این اثر گران قدر رو تالیف کردین
  خیلی وقت بود دنبال همچین کتابی بودم

 5. ضمن عرض سلام و خدا قوت .خواستم بپرسم چطور میتونم با شما ملاقات کنم برای مشاوره؟؟کدوم شهر هستین؟؟شماره تلفن های داخل سایت تغییر کرده؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا