کتاب شناسی

کتاب پورنوگرافی : لذت ممنوعه

معرفی:

 

نام کتاب: پورنوگرافی: لذت ممنوعه

نویسنده: دکتر کامیار سنایی

بهار ۱۳۹۸

بها: ۳۸۰۰۰ تومان

نسخه‌های منتشر شده‌ی کتاب:

کتاب پورنوگرافی لذت ممنوعه در دو نسخه‌ی فلیپ‌بوک (قابل استفاده در رایانه‌ی شخصی) و پی.دی.اف (pdf) (قابل استفاده در انواع دستگاه‌های اندروید و ios) منتشر شده و قابل دسترسی می‌باشد.

نحوه‌ی خرید کتاب پورنوگرافی لذت ممنوعه

برای خرید کتاب پورنوگرافی لذت ممنوعه، ابتدا مبلغ کتاب را (۳۸۰۰۰ تومان) به شماره کارت ۶۲۱۹۸۶۱۰۳۴۹۶۲۴۹۷ بانک سامان به نام کامیار سنایی واریز نموده و سپس عکس فیش واریزی را به شماره همراه ۰۹۰۳۴۷۳۳۰۰۹ از طریق واتس‌آپ ارسال کنید. سپس در کمتر از یک ساعت، هر دو نسخه‌ی کتاب (فلیپ‌بوک و پی.دی.اف) از طریق واتس‌آپ برای شما ارسال خواهد شد.

سخن مولف در مورد کتاب پورنوگرافی : لذت ممنوعه

پس از آنکه مقالات چندی درباره پورنوگرافی نوشتم، متوجه نیاز روزافزون جامعه به وجود مطالبی علمی در این زمینه شدم. مطالبی که فارغ از هرگونه تعصب و پیش‌داوری تلاش کند تا موضوع پورنوگرافی را از منظر علمی مورد تحقیق قرار دهد. در این راستا کتاب‌های بسیاری را از نویسندگان انگلیسی زبان مورد مطالعه قرار دادم. از جمله کتاب‌هایی که به‌شدت از پورنوگرافی دفاع می‌کنند. کتاب‌هایی که نویسندگان آن باور دارند وجود پورنوگرافی نه تنها غیرمضر بلکه برای جامعه سودمند است. اکثر اینگونه کتاب‌ها را بسیار جانبدارانه و بدون پشتوانه علمی یافتم. نویسندگان این کتاب‌ها را بیش از آنکه در جستجوی حقیقت بیابم در تلاش برای اثبات روشنفکری خویش یافتم. از سویی دیگر به مطالعه کتبی پرداختم که به‌شدت با پورنوگرافی مخالف بودند. آنها را نیز جانبدارنه و بدون پشتوانه علمی یافتم. تنها کتب اندکی را دیدم که به‌صورت علمی و بر اساس واقعیت‌ها و حقایق به اثرات پورنوگرافی بر فرد و جامعه پرداخته باشند. متاسفانه در زبان فارسی هیچگونه مطلب جامع و منسجمی در زمینه پورنوگرافی و کتاب پورنوگرافی ندیدم و فقدان حقایقی علمی در این زمینه را بیش از پیش احساس کردم. سعی کردم تا جای ممکن با دید یک بی‌طرف به موضوع بنگرم و جوانب آن را مورد تحقیق قرار دهم. اگرچه اذعان دارم من نیز کاملا نتوانسته‌ام بدون تعلقات و فارغ از عینک باورهای خود به موضوع بنگرم ولکن می‌توانم به‌صراحت اظهار کنم که حداکثر تلاش خود را کرده‌ام تا فارغ از هرگونه پیش‌داوری و بدون در نظر گرفتن موضوعات اخلاقی و فارغ از پیش زمینه فرهنگی و دینی، پورنوگرافی را مورد تحقیق علمی قرار دهم. حاصل این تلاش کتابی است به‌نام پورنوگرافی لذت ممنوعه.

کتاب پورنوگرافی لذت ممنوعه در فصل اول به بررسی تاریخ پورنوگرافی و اشکال آن در طول زمان می‌پردازد. در فصل بعدی به بررسی تاثیر پورنورگرافی بر ساختار فیزیولوژیک مغز انسان می‌پردازد و سپس سایر تاثیرات پورنوگرافی را مورد بحث قرار می‌دهد. در فصل چهارم تاثیر پورنوگرافی بر روابط انسانی مورد تحقیق قرار می‌گیرد. در فصل پنجم اعتیاد به پورنوگرافی و مشخصه‌های آن به‌طور مشروح مورد نظر تحقیق و تفحص قرار می‌گیرد. در این فصل مشخص می‌شود که مرز اعتیاد به پورنوگرافی کجاست. در فصل ششم با پرداختن به تربیت جنسی کودک سعی شده است تا با افزایش آگاهی والدین راه‌های پیشگیری از اعتیاد به پورنوگرافی به والدین آموزش داده شود. در فصل هفتم درباره نحوه غلبه بر اعتیاد به پورنوگرافی به‌طور مشروح گفتگو می‌شود.

امید این کتاب آن است تا با مطرح کردن موضوع پورنوگرافی که در کشور و فرهنگ ما تابو محسوب می‌شود آگاهی خانواده‌ها را افزایش دهد. مسلما با نادیده گرفتن پورنوگرافی و سر خویش را به زیر برف کردن در زمانی که فرزندان ما به راحتی و سهولت به پورنوگرافی دسترسی دارند نمی‌توان از اثرات سوء آن برحذر ماند. آنچه باعث می‌شود کودکان و نوجوانان ما از تاثیرات مخرب پورنوگرافی محفوظ بمانند افزایش آگاهی والدین و دارا بودن بینشی قوی توسط والدین و انتقال این دانش و آگاهی به فرزندان خود می‌باشد. این کتاب در درجه اول به تمامی خانواده‌ها و جوانان توصیه می‌شود. نوجوانان نیز می‌توانند همراه با والدین خود به مطالعه این کتاب بپردازند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲۹ میانگین: ۴.۹]

نوشته های مشابه

۲ دیدگاه

  1. ضمن عرض سلام و خدا قوت .خواستم بپرسم چطور میتونم با شما ملاقات کنم برای مشاوره؟؟کدوم شهر هستین؟؟شماره تلفن های داخل سایت تغییر کرده؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا