پرسش‌های شما

پاسخ به سوالات شما با موضوع وسواس و اضطراب

سوال شما با موضوع وسواس و اضطراب

در این ویدیو، دکتر کامیار سنایی به یکی از سوالات کاربران با موضوع وسواس و اضطراب، پاسخ داده‌اند. شما می‌توانید سوالات خود را از طریق سایت دکتر سنایی به آدرس dr-sanaie.com یا از طریق اینستاگرام ایشان به آی.دی kamyarsanai مطرح نمایید تا در اسرع وقت به آن پاسخ داده شود.

متن سوال وسواس و اضطراب را می‌توانید در زیر نیز بخوانید:

سلام. دختر من ۲۲ ساله بود که در قسمت کشاله رانش، حالت سوختگی پیدا کرد و زخم شد. بعد قارچ زد رووش. بردمش پیش چندین دکتر پوست و خوب نمی‌شد و خیلی اذیتش می‌کرد. تا اینکه یک روز که پیش یک دکتر پوست بردمش، وقتی داخل آسانسور شدیم، یه خانمی داخل آسانسور بود که متوجه شدم پیش همون دکتر میره. منم جهت اطلاع خودم ازش ورسیدم که دکتر خوبیه یا نه. او به من گفت: من صدف داشتم و پیش این دکتر میرم و خوب شدم و درمان رو دارم ادامه میدم.

همون لحظه دخترم به شدت ترسید و گفت نریم پیش دکتر. حتی حاضر نبود نزدیک دکتر بشه و روی صندلی بشینه. من با هر ترفندی بود بردمش پیش دکتر، اما متاسفانه همون اتفاق باعث شد از هر چیزی که مربوط به بیمار، داروخانه، دکتر و بیمارستان بود بترسه. و روز به روز بدتر شد و از آدما می‌ترسید و فاصله می‌گرفت. فکر می‌کرد ممکنه مریض باشن. خوشبختانه مشکلی پوستی که داشت بعد از دو هفته خوب شد اما ترسش باعث شد روز به روز بدتر بشه و تبدیل به وسواس بشه. طوری که روی مبل می‌نشست و تکون نمی‌خورد. در خانواده هم بیماری‌های زیادی در همان بازه زمانی پیدا شد و دخترم حساس‌تر می‌شد.

مطالعه کنید:  پاسخ به سوالات شما با موضوع اختلال خواب

من بخاطر دخترم پیش هیچکدام نمی‌رفتم تا بالاخره پیش روانشناس و روانپزشک بردمش. بهش سیتالوپرام دادن و خیلی بهتر شده اما بعد از ۶ ماه هنوز هم توی دستشویی خیلی میمونه و بخصوص از دستاش خیلی مراقبت می‌کنه که حتما تمیز باشن. با اومدن کرونا بدتر هم شده.

میشه لطفا راهنمایی کنید که آیا ترس دخترم از بین میره؟ و این وسواسش چقدر طول میکشه خوب بشه؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا