روانشناسی رابطه

ابراز عشق در یک رابطه از راه دور

12 راه برای ابراز عشق در یک رابطه از راه دور

حفظ روابط از راه دور سخت است. شاید ابراز عشق در یک رابطه از راه دور این کار را سخت می کند.

از آنجایی که در چنین روابطی حضور فیزیکی محدود است، باید به حضور ذهنی فرد تکیه کنید و رابطه را از طریق چت یا تماس صوتی ادامه دهید. از همه مهم‌تر، زمان نقشی اساسی در یک رابطه از راه دور دارد.

هردوی شما باید خود را با در دسترس بودن و برنامه زمانی یکدیگر تطبیق دهید. وقتی در یک منطقه زمانی متفاوت باشید، اوضاع سخت می‌شود.

اینکه چگونه دوست‌پسر خود را از راه دور خوشحال کنیم، رایج‌ترین سؤالی است که هر دختری دارد.

جهت مرتب کردن جزئیات، در ادامه به 12 راه برای ابراز عشق در یک رابطه از راه دور می‌پردازیم. این نکات به شما کمک می‌کند تا در رابطه از راه دور خود بهتر پیش بروید و آن را تقویت کنید.

ابراز عشق در یک رابطه از راه دور

1. عاشقانه‌های قبل از فناوری را دوباره زنده کنید

اگر از نویسندگان معتبر خوانده باشید، متوجه خواهید شد که آن‌ها بر نامه‌نگاری تأکید کرده‌اند. دلیلش این است که وقتی نامه‌ای می‌نویسید، افکارتان را انتقال می‌دهید و تمام احساساتتان را در آن قرار می‌دهید.

هنگام نوشتن نامه، به دوست‌پسر خود فکر می‌کنید و عشقتان را به او ابراز می‌کنید.

به همین ترتیب، وقتی خواننده آن را می‌خواند، می‌تواند احساسات را در میان کلمات روی یک تکه کاغذ احساس کند.

بنابراین، اگر به دنبال یک راه برای ابراز عشق در یک رابطه از راه دور هستید، نامه‌نگاری را در نظر بگیرید. دوست‌پسر شما نه تنها این نامه‌ها را دوست خواهد داشت، بلکه آن‌ها را نگه می‌دارد تا در هر زمان که احساس تنهایی یا دلتنگی می‌کند، بخواند.

2. نوشتن یک ایمیل غافلگیرکننده را در نظر بگیرید

اگر فکر می‌کنید نامه‌نگاری برایتان دردسر زیادی دارد و نمی‌توانید آن را به درستی حفظ کنید، نوشتن ایمیل‌های غافلگیرکننده را در نظر بگیرید. این یکی از بهترین کارهای عاشقانه برای دوست‌پسرتان از راه دور است.

مطمئناً، شما باید تصمیم گرفته باشید که به‌طور مرتب ایمیل‌ها را برای یکدیگر بفرستید، اما فقط ارسال یک ایمیل یا آرزوی یک روز خوب ممکن است لبخندی را به روی صورت دوست‌پسرتان بیاورد.

مردان در بیان احساسات خوب نیستند، بنابراین باید این کار را جدی بگیرید. شما باید این امر را با نامه‌های عاشقانه و ایمیل‌های هیجان‌انگیز پیش ببرید. بنابراین، این یکی از کارهای جالبی است که باید برای دوست‌پسرتان از راه دور انجام دهید و عشقتان را نسبت به او ابراز کنید.

3. تماس در پایان روز

هر چقدر شما بخواهید در پایان روز تماس داشته باشید، او نیز می‌خواهد.

تماس گرفتن در پایان روز و صحبت در مورد اینکه روزتان چگونه گذشت، یکی از کارهای شیرینی است که در رابطه از راه دور انجام می‌شود.

به این ترتیب، دوست‌پسرتان احساس می‌کند که شما به یکدیگر نزدیک هستید و عشقی که به شما دارد، در قلبش زنده می‌شود. رها کردن دوست‌پسرتان برای روزهای طولانی‌تر ممکن است باعث شود او احساس ناامنی کند و اوضاع بد شود. بنابراین، برای جلوگیری از این مسئله، مطمئن شوید که در پایان روز یک تماس دائمی با او داشته باشید.

4. چند هدیه غافلگیرکننده بفرستید

اکثر مردم تلاش می‌کنند تا راهی برای ابراز عشق به دوست‌پسر خود در یک رابطه از راه دور پیدا کنند، پاسخ ساده است، او را غافلگیر کنید.

این درست است که مردان نیز عاشق هدایای غافلگیرکننده هستند.

شاید آن‌ها در مورد این مسئله حرف نزنند، زیرا در بیان آن خیلی خوب نیستند، اما زمانی که هدایای عاشقانه دریافت می‌کنند احساس دوست داشته شدن و خوبی برایشان ایجاد می‌شود. چگونه در یک رابطه از راه دور به دوست‌پسر خود احساس خاص بودن بدهید؟

هدایای غافلگیرکننده برایش بفرستید.

به اشتراک گذاشتن جزئیات و مسائل عمیق و شخصی خود فکر کنید یا یک پیام الهام‌ بخش دلنشین برای یک رابطه از راه دور بنویسید.

آن تاریخ‌های خاص را به‌خاطر بسپارید و مطمئن شوید که او در این تاریخ‌ها هدایای شگفت‌انگیز دریافت می‌کند. همچنین، شما می‌توانید به صورت تصادفی و بدون هیچ مناسبتی، سورپرایزهای مربوط به رابطه از راه دور را ارسال کنید.

5. برخی از تصاویر خنده ‌دار یا مسخره خود را به اشتراک بگذارید

بدون شک، عکس‌های شما لبخندی به روی صورت دوست‌پسرتان می‌آورد، اما تصاویر خنده دار یا مسخره شما او را به خنده می‌اندازد.

یکی از کارهای شیرینی که باید برای دوست‌پسرتان از راه دور انجام دهید، این است که عکس‌های خنده دار یا مسخره خود را با او به اشتراک بگذارید تا لبخندی عالی بر لبانش داشته باشد. علاوه بر این، هر وقت که او دلش برایتان تنگ شد، می‌تواند به آن عکس‌ها نگاه کند.

6. برخی از نمایش عمومی محبت در رسانه‌های اجتماعی می‌تواند مفید باشد

چگونه دوست‌پسر خود را از راه دور خوشحال کنید؟ مقداری نمایش عمومی محبت را از طریق رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

شاید برخی این مسئله را تأیید نکنند، اما نمایش عمومی محبت به روش سالم، برای رابطه شما مناسب است.

این امر نشان می‌دهد که شما عمیقاً عاشق یکدیگر هستید و تمام فرضیاتی را که ممکن است به دلیل رابطه طولانی مدت شما ظاهر شود، از بین می‌برد.

بنابراین، در مقداری از نمایش عمومی محبت در رسانه‌های اجتماعی، دریغ نکنید. با این حال، مطمئن شوید که در انجام آن زیاده‌روی نکنید.

7. هر چند وقت یکبار او را ملاقات کنید

مهم نیست که چقدر ارتباط عاطفی شما قوی است، برای تقویت آن به ارتباط فیزیکی نیاز است.

چگونه در یک رابطه از راه دور به او احساس خاص بودن بدهید؟

در صورت امکان هر چند وقت یکبار با او ملاقات کنید. از این فرصت‌ها نهایت استفاده را ببرید. قرار ملاقات بگذارید یا برای یک تعطیلات کوتاه به سفر بروید. فقط وقت خود را با یکدیگر بگذرانید. این یکی از کارهای شیرینی است که در یک رابطه از راه دور انجام می‌شود.

8. یک قرار ویدیویی را ترتیب دهید

اگر فکر می‌کنید هردو نمی‌توانید به این زودی ملاقات کنید، یک قرار ویدیویی را برنامه‌ریزی کنید. سعی کنید که این قرار برایتان خاص و به یاد ماندنی باشد.

این لحظات کوچک ارزش شادی کردن را دارند.

اجازه ندهید که بین شما و دوست‌پسرتان فاصله ایجاد شود. در چنین قرارهایی خلاق باشید و عشق خود را به او ابراز کنید.

9. آراسته باشید

اگر می‌دانید که تماس‌‌های ویدیویی یا قرارهای مکرری وجود دارد، در نظر بگیرید که لباس خوب بپوشید و آراسته باشید.

زمانی که او به شما با آن لباس‌ها نگاه می‌کند، تمایل پیدا می‌کند که بی‌صبرانه شما را دوباره ببیند. اینکه چقدر ظاهر خوبی دارید و آراسته هستید، همیشه مهم است.

10. با هم فیلم تماشا کنید

سعی کنید یک روز و ساعت را در ماه تعیین کنید و تاریخ مشخصی برای تماشای فیلم شب داشته باشید. در تماس باشید و وقتی می‌خواهید نظر بدهید یا به چیزی اشاره کنید، فیلم را نگه دارید. این کار باعث می‌شود بیشتر از همیشه احساس نزدیکی کنید. بدون شک، این یکی از شیرین‌ترین کارهایی است که در رابطه از راه دور انجام می‌شود.

اگر روزی نمی‌توانید به چنین فعالیت‌هایی به همراه یکدیگر بپردازید، باید پیام‌های عشق و اعتماد را در یک رابطه از راه دور برای او بفرستید.

11. حرف خود را مستقیم بگویید

گاهی اوقات کارهای بزرگتر با ساده کردن مسائل و افکار انجام می‌شود. به جای اینکه سعی کنید راهنمایی‌های کوچکی از خود نشان دهید، مستقیماً به سراغ افراد بروید و گفتگو کنید.

هیچ چیز مثل یک تعریف صادقانه نیست. خود را بیان کنید و متوجه شوید که اکثر مردم به اندازه شما نسبت به این احساسات ناامن هستند. این کار نشان می‌دهد که شما او را دوست دارید و فاصله نمی‌تواند بین این عشق بیاید.

۱2. یک لیست از آهنگ‌های عاشقانه ایجاد کنید

زمانی را به یاد می‌آورید که میکس‌تیپ‌ها جذاب بودند؟ جالب است بدانید که موسیقی حتی امروزه هم عشق خود را از دست نداده است. شما می‌توانید یک لیست از آهنگ‌های منحصربه‌فرد ایجاد کنید و آن را با دوست‌پسرتان به اشتراک بگذارید.

چند آهنگ که با آن‌ها خاطرات خوبی به همراه یکدیگر گذرانده‌اید، به همراه آهنگ‌هایی که واقعاً می‌خواهید آن‌ها را به رابطه از راه دور خود اختصاص دهید، قرار دهید.

گوش دادن به این آهنگ‌ها شما را بیشتر به یاد یکدیگر می‌اندازد و دوست‌پسرتان با شما احساس ارتباط بیشتری می‌کند.

نتیجه

اگر می‌خواهید اشتیاق رابطه خود را زنده نگه دارید، باید برای آن بیشتر تلاش کنید. در روابط این چنین است، شما باید به تلاش‌هایتان ادامه دهید تا آن‌ها را به نتیجه برسانید، به خصوص اگر در یک رابطه از راه دور هستید.

بنابراین به این فکر نکنید که چگونه دوست‌پسرتان را از راه دور خوشحال کنید یا به او نشان دهید که در این نوع رابطه دوستش دارید، چرا که اکنون می‌توانید برخی از پیشنهادات ذکر شده در بالا را تمرین کنید.

شما در نهایت می‌توانید احساس نزدیکی نسبت به یکدیگر داشته باشید.

منبع:

https://www.marriage.com/advice/relationship/make-him-feel-special-in-a-long-distance-relationship/

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دکتر کامیار سنایی

روانشناس، مشاور، هیپنوتراپ و عضو انجمن هیپنوتیزم بالینی. خوشحالم که به یاری امکانات نوین تکنولوژی، می‌توانم با هموطنانم ارتباط برقرار نمایم. امکان دریافت سوالات شما در این سایت وجود دارد. تلاش خود را به‌کار می‌گیرم تا در زمان کوتاه و به صورت مقتضی، پاسخ آنها را ارایه نمایم. امیدوارم اطلاعات موجود در این سایت مورد استفاده شما واقع گردد. از نظرات و پیشنهادات ارزشمند شما صمیمانه استقبال می‌نمایم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا