faen
خانه » کتاب شناسی » کتاب درمان شناختی رفتاری در بزرگسالان
کتاب درمان شناختی رفتاری در بزرگسالان- سایت روانشناسی دکتر کامیار سنایی

کتاب درمان شناختی رفتاری در بزرگسالان

Author : Psychological Website

معرفی کتاب درمان شناختی رفتاری در بزرگسالان

(راهنمایی جهت ارزیابی و اقدام براساس اطلاعات تجربی)

 

نویسنده: استفان هافمن، مارک رینیک

مترجم: دکتر کامیار سنایی

ناشر: انتشارات ارجمند

سال انتشار: ۱۳۹۸

درباره‌ی کتاب:

درمان شناختی‌رفتاری در خلال ۳۰ سال گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است و شاخه‌ای از روان‌درمانی است که به جریان اصلی درمان مشکلات سلامت روان تبدیل گشته است. در این کتاب، خواننده با یک دیدگاه سیستماتیک و یکپارچه جهت مفهوم‌سازی و درمان اختلالات شایعی که در کلینیک‌های درمانی با آن مواجه می‌شود، آشنا می‌گردد. این کتاب تأکید بسیار زیادی بر دیدگاه‌های حمایت‌شدۀ تجربی برای ارزیابی و مداخلات درمانی دارد. فصول این کتاب که توسط متخصصین مختلف جهانی در این رشته نگاشته شده است، شامل موارد متعدد نمونه‌های بالینی است که بدین وسیله تکنیک‌های ویژه و مشکلات شایع درمان مورد بررسی قرار می‌گیرد. این کتاب راهنمای ضروری و مفیدی برای درمانگران بالینی و دانشجویان و فارغ‌التحصیلان درمان‌های شناختی‌رفتاری و نیز دست‌اندرکاران اختلالات روانی است.

استفان هافمن و مارک رینک چهره‌های پیشرو در زمینه درمان‌های شناختی رفتاری هستند. آنها با دانش وسیع خود برای تهیه‌ی این کتاب (درمان شناختی رفتاری در بزرگسالان (راهنمایی جهت ارزیابی و اقدام براساس اطلاعات تجربی)) تعدادی از افراد برجسته را دورهم جمع کرده‌اند، افرادی که در تخصص خویش در درمان یک اختلال مشخص که در هر فصل بر آن تمرکز شده است، مشهور هستند. در هر اختلال، مشخصات بالینی کلیدی، نگاه کلی به درمان، شواهد مرتبط حمایت‌کننده از اثربخشی درمان و نیز فرضیاتی که درمان بر اساس آن بنا گشته است، ذکر شده است.

علاقمندان به خرید کتاب درمان شناختی رفتاری در بزرگسالان (راهنمایی جهت ارزیابی و اقدام براساس اطلاعات تجربی) می‌توانند به کتابفروشی‌های معتبر سراسر کشور مراجعه نموده و یا از طریق سایت انتشارات ارجمند، اقدام به خرید پستی نمایند.

لینک خرید اینترنتی کتب درمان شناختی رفتاری در بزرگسالان (راهنمایی جهت ارزیابی و اقدام براساس اطلاعات تجربی) از طریق سایت ارجمند:

https://www.arjmandpub.com/Product/Details/1606/1

اشتراک گذاری

نویسنده : گروه وب سایت تخصصی روانشناسی، شهریور ۹۸.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

ازدواج رنج مقدس

ازدواج رنج مقدس

معرفی کتاب: ازدواج رنج مقدس نویسنده: داریل شارپ مترجم: سیمین موحد ناشر: بنیاد فرهنگ زندگی در این کتاب (ازدواج رنج مقدس )، داریل شارپ ضمن ...