اختلال جنسی

فوت فتیش چیست

3/5 - (1 امتیاز)

فوت فتیش چیست

معنای فتیش آن است که فرد با دیدن چیزهای مختلف و یا اجزای بدن، برانگیختگی جنسی پیدا می‌کند و فوت فتیش که یکی از انواع فتیش می‌باشد عبارت است از برانگیختگی جنسی در فرد زمان مواجه شدن با پا، قوزک پا، جوراب، جوراب ساق بلند و کفش. نام دیگر فوت فتیش، پودوفیلیا می‌باشد.

گروهی از افراد ممکن است تنها با دیدن پا برانگیخته شوند. ولکن گروهی دیگر ممکن است از پاهایی با ناخن‌های لاک زده یا تزیین شده برانگیخته شوند. برخی از پاهای لخت لذت می‌برند و برخی دیگر زمانی که پاهایی که صندل داشته و تنها بخش‌هایی از پا دیده می‌شود، احساس رضایت می‌کنند. گروهی دیگر نیز از ماساژ و لمس پا دچار برانگیختگی جنسی می‌شوند.

جوراب و کفش ارتباط نزدیکی به فوت‌فتیش دارند و کسانی که دچار فوت‌فتیش هستند، به احتمال زیاد از طریق کفش و جوراب نیز برانگیخته می‌شوند.

میزان فوت فتیش بیش از سایر فتیش‌ها می‌باشد. در یک تحقیق انجام شده، تقریبا نیمی از کسانی که مورد مصاحبه قرار گرفتند دچار فوت فتیش بودند. بنابراین بعد از اندام‌های تناسلی، پاها بیشترین میزان برانگیختگی را در افراد دارند.

دلایل فوت فتیش یا پودوفیلیا

محقیقن فرضیات زیادی را برای نحوه شکل‌گیری فوت فتیش در فرد بیان کرده‌اند. یکی از اولین کسانی که درباره فوت فتیش مطالعه کرد زیگموند فروید بود. در نظر او فتیش‌ها در اویل کودکی شکل می‌گیرند. از نظر او زمانی که کودک برای اولین بار آلت تناسلی مادر خود را می‌بیند، از اینکه مادر دارای آلت تناسلی مردانه نیست شوکه می‌شود و دچار تثبیت بر روی اشیا و چیزهایی می‌شود که به آلت مردانه شباهت دارند. در نگاه فروید، کودک پا و یا انگشتان پا را به‌جای آلت مردانه در نظر می‌گیرد.

فرضیه روانکاوانه دیگر آن است که در ذهن افراد، پا پایین‌ترین قسمت بدن محسوب می‌شود. و بنابراین تداعی‌گر کوچکی و حقارت می‌باشد. در این تئوری کسانی که فوت‌فتیش دارند به‌نوعی تمایل به تحقیر خویش دارند. آنها تمایل دارند دیگران بر آنها تسلط داشته باشند و زمانی احساس رضایت پیدا می‌کنند که دچار تحقیر شوند. و یا در برابر پاهای پارتنر خود زانو بزنند و پاهای طرف مقابل را مانند یک شی با ارزش مورد پرستش قرار بدهند.

در نظریه‌ای دیگر فوت‌فتیش بر اساس اصل یادگیری و پاداش رخ می‌دهد. کودک بر اساس اصل پاداش یک شی و یا بخش بدن که غیر اروتیک است را در صورتی که بازخورد مثبتی بگیرد اروتیک در نظر می‌گیرد. مثال: زمانی که فرد از لحاظ جنسی برانگیخته شده است، همزمانی دیدن یک شی در آن لحظه با برانگیختگی جنسی منجر به شرطی شدن فرد می‌شود.

بر اساس فرضیات نوروساینس، مراکزی از مغز که اطلاعات راجع به تحریکات دستگاه تناسلی را دریافت می‌کند، در مجاورت مرکزی است که اطلاعات راجع به پا را پروسس می‌کند.

بر اساس فرضیه اجتماعی در جوامع مختلف، تاکیدات متفاوتی بر بخش‌های مختلف بدن و اشیا در رفتارهای جنسی دارند. این تاکیدات متفاوت منجر به شکل‌گیری فتیش در فرد می‌شود.

تحقیقات جدید بیان می‌دارد که بهتر است برای توجیه دلیل فوت‌فتیش تنها به یک فرضیه اکتفا نکنیم. و برای ظاهر شدن فوت‌فتیش باید دلایل فرهنگی، رفتاری، اجتماعی و زیستی را در نظر گرفت.

آیا فوت فتیش طبیعی و نرمال است یا یک انحراف جنسی محسوب می‌شود؟

از نظر کتب روانشناسی، فوت‌فتیش در صورتی که اختلالی در زندگی فرد ایجاد نکند، تنها یک خصوصیت جنسی تلقی می‌شود. همانند کسانی که با دیدن سینه‌های یک زن برانگیخته می‌شوند. اما اگر فرد برای رسیدن به اوج لذت حنسی به دیدن پا وابسته باشد و یا آنکه تنها از این طریق برانگیخته شود، آن را اختلال جنسی محسوب می‌کنند.

گروهی بر مبنای آنکه تعداد زیادی از افراد به‌نحوی به‌واسطه پا برانگیخته می‌شوند، این علاقمندی را طبیعی می‌دانند. گروهی دیگر نیز معتقدند در صورتی‌که هر دو نفر در یک رابطه راضی باشند، مشکلی در این ارتباط وجود ندارد.

اما به‌نظر نمی‌توان تنها این دو فاکتور را نشانه سلامت و طبیعی بودن فوت فتیش دانست. باید تحقیق کرد که چه افرادی به‌واسطه پا برانگیخته می‌شوند و این افراد چه خصوصیاتی دارند. به‌نظر می‌رسد افرادی دچار فوت فتیش هستند که از عزت‌نفس پایین رنج می‌برند و به‌نحوی دچار خود تخریبگری می‌باشند. در رابطه بین یک مازوخیسم و یک فرد سادیستیک نیز می‌توان رضایت را مشاهده کرد، ولی لزوما این رضایت نمی‌تواند مبنایی بر درستی این رابطه تلقی شود.

درمان فوت فتیش

برای درمان می‌توان از چند طرق عمل کرد. اما درمان به‌طور معمول زمانی انجام می‌شود که در زندگی فرد اختلال ایجاد شود.

 1. انزجار درمانی: در این روش فرد را در معرض محرک خیالی و یا واقعی قرار می‌دهند و در همان لحظه محرک منفی مانند شوک به او وارد می‌شود. همزمانی این دو با هم منجر به آن می‌شود که فرد از محرک اول نیز مانند شوک بیزار شود.
 2. دارو درمانی: از داروهای افسردگی و اضطراب نه بعنوان روش اصلی، بلکه به‌عنوان روش مکمل می‌توان استفاده کرد.
 3. هیپنوتیزم: در این روش پس از هیپنوتیزم کردن فرد، سعی می‌شود روش‌های صحیح ارتباط جنسی با تکرار به ناخودآگاه فرد نفوذ کند. از ترکیب هیپنوتیزم و انزجار درمانی نیز می‌توان استفاده کرد.

دکتر کامیار سنایی

روانشناس، مشاور، هیپنوتراپ و عضو انجمن هیپنوتیزم بالینی. خوشحالم که به یاری امکانات نوین تکنولوژی، می‌توانم با هموطنانم ارتباط برقرار نمایم. امکان دریافت سوالات شما در این سایت وجود دارد. تلاش خود را به‌کار می‌گیرم تا در زمان کوتاه و به صورت مقتضی، پاسخ آنها را ارایه نمایم. امیدوارم اطلاعات موجود در این سایت مورد استفاده شما واقع گردد. از نظرات و پیشنهادات ارزشمند شما صمیمانه استقبال می‌نمایم.

نوشته های مشابه

‫49 نظرها

 1. سلام آقای دکتر وقت بخیر
  من یه پسر ۲۰ ساله هستم و فوت فتیش حاد دارم
  و مشکل اینجاست که محرک و لذت اصلیه و لذت جانبی نیست
  و میخوام برای درمانش به سکس تراپ یا روانشناس مراجعه کنم
  میخواستم ازتون سوال کنم که درمان قطعی داره؟!
  اگه اره روند و مسیر درمانش و مدت زمان درمانش به چه شکله؟!
  ممنون

 2. سلام دکتر کامیار سنایی من کل زندگیم رو گم کردم لطفا بگید راه برگشتن به زندگیم هم قبول شدن در کنکور رشته پزشکی است خواهشا بگید چطوری وقتی حوصله درس را ندارم برم سر کتاب ودرس بخونم انگار درس ها دبیرستان برایم سنگین است ومن کشش خواندن آنها را در حد پزشکی ندارم زندگی خیلی برام تنگ شده وهر روزم پراز استرس واندوه است شما چطوری سر کتاب میرفتید ودرس میخوندین وقتی کنکوری بودین. چکار کنم پزشکی قبول شم روری چند ساعت بخوانم تنها راه من برای برگشت به زندگیم قبول شدن پزشکی منه حالا هر رشته پزشکی اگه کنکور قبول نشم میمیرم یکبار هم با فرار به یه شهر دیگه آخرش آمبولانس اومد ومن روایات داد دارم میمیرم

  1. مشکل شکا را قبول شدن پزشکی حل نمی کند. شما باید بئنبال درمان کمالگزایی در خود باشید. مقاله درمان کمالگرایی را در سایت مطالعه کنید و بای ک روانشناس نیز مشورت کنید در اینباره

 3. سلام.من هم فوت فتیش دارم و علاقه به پاهای بعضی پیرمرد ها دارم.من این موضوع رو به پدر بزرگم گفتم اون هم مشکلی با این قضیه نداره.ولی میگه که نکنه مشکل ساز باشه یا اینکه این موضوع شدید تر بشه و نشه کنترلش کرد.آیا نباید نگران باشیم و این کارو انجام بدم.و اینکه آیا واقعا این موضوع میتونه مشکل ساز باشه؟

   1. مرسی.
    بنظرتون بهتره درمانش کرد یا اینکه مشکلی ایجاد نمیکنه به این کار ادامه داد‌؟

 4. سلام من ۱۵ سالمه و فوت فتیش دارم ولی شدید نیست
  من به پای خالم هم علاقه دارم به نظرتون به خالم بگم این موضوع رو؟؟

 5. من 9 ماهه ازدواج کردم و قبل از ازدواج بهم میگفت به پاهات علاقه داره و و بعضی اوقات هم جورابمو بو میکرد و من گفتم مشکلی نداره ماهی یک بار ولی الن خیلی زیاد شده هر روز باید با پاهام اونو ارضاع کنم و برای با پا جق بزنم نمیدونم باید چیکار کنم.

 6. سلام. اقای دکتر با عرض خسته نباشید و احترام
  من فوت فتیش دارم، با دیدن فیلم های تحقیری پا ارضا میشم، نمی دونم فقط با پا آلت تناسلی کلفت میشه.

  حالا اگر ازدواج کنم، می تونم رابطه جنسی طبیعی داشته باشم، یعنی اول خودم با پای همسرم ارضا شم بعد از طریق واژن رابطه جنسی طبیعی برقرار کنم؟

 7. همیشه مشکلاتم رو به خانوادم میگفتم الان نمیتونم اینکارو کنم . خواهش میکنم کمکم کنید

 8. دکتر من دوست دارم تو سکس ۱۰ درصدش فوت فتیش باشه یا وقتی نشستیم پاشو ماساژ بدم مشکل داره؟

 9. من ۱۶ سالمه و فقط با پای خانواما جوان و کفش پاشنه بلند تحریک میشم و دوست دارم پاهاشونو لیس بزنم یا ببوسم یا بو کنم یا تو تصوراتم انگار سس میریزم رو پای اون جنس مخالف و من باید اونو لیس بزنم

 10. سلام دکتر خسته نباشید من۱۸ سالمه و خود ارضایی با پورنگرافی داشتم
  که موجب شده میل جنسیم کم بشه و با دیدن یک عکس یاچیزی آلتم کامل سفت نمیشه

  الان ۱۰ یا ۱۲ روزه که پورنگرافی رو ترک کردم

  من فتیش پا داشتم و اینطور نبود که فقط و فقط به پا علاقه داشته باشم و به بقیه نقاط اهمیت ندم

  دوره ای که پورن میدیدم میل جنسیم کم شده بود حتی به پا هم علاقه خیلی کم داشتم اما الان که 2۰ روزه ترک کردم یخورده میل جنسیم بهتر شده ( ولی هنور مثل اولش نشده)
  ولی مشکل اینه که به هر جای اندام زن فکر میکنم نغوظ انجام میشه ولی کامل سفت نمیشه
  ولی به پا فکر میکنم نغوظم کامل کامله

  خواستم ببینم این مشکل هم مثل میل جنسی با ترک پورن درست میشه؟

 11. سلام من صرفا علاقه فقط به پای خانوما دارم اونم بعضی هاش نسبت به فرم و تمیزی پا دوست دارم لیس بزنم تو دهنم کنم ولی در کنار رابطه معمولی باشه مثلا در هنگام سکس پاش تو دهنم باشه یا رو صورتم این مشکلی ایجاد میکنه؟

 12. سلام
  من به پا های خودم خیلی علاقه دارم و هی با پاهام ور میرم
  اینطور که من فهمیدم، این اختلال به پارتنر و جنسیت و … فرد مربوطه اما من به پاهای خودم علاقه دارم ولی گاهی اوقات به پا و کفش دخترا و بعضی از پسرا خیره میشم و از دیدن اونا یه جورایی خوشم میاد
  معمولا حواسم رو جمع میکنم که کسی متوجه نشه ولی واقعا دست خودم نیست
  و اینکه من پارتنری هم ندارم
  به نظر شما من به این اختلال مبتلا هستم؟

 13. سلام آقای دکتر من 18 سالمه و به ساق پا علاقه دارم و دوست دارم موقع رابطه از طریق واژن به ساق پا هم نیز نگاه کنم آیا من مشکل فوت فیتیش دارم آیا اختلال هست یا نه ؟؟؟

 14. سلام من هم علاقه خیلی شدیدی به جوراب های داییم و دوستاش دارم و حس میکنم نمی‌خوام این ترک بشه لطفا کمکم کنید

 15. سلام ببخشید من پسری ۱۹ ساله هستم و به شدت با دستبند و پابند پلیس تحریک میشم البته اگر دستبند و پابند پلیس به دست و پای یک مرد باشه یعنی همجنس خودم مخصوصا با پابند پلیس و همینطور دستبند پلیس وقتی که به دست و پای یک مَرده به شدت تحریک میشم و فقط از این راه تحریک جنسی میشم و هیچ علاقه ای به جنس مخالف ندارم و فقط با دستبند و پابند پلیس اونم به دست و پای یه مرد تحریک میشمو عکس ها و فیلم های زیادی از دستبند و پابند پلیس به دست و پای یک مرد میبینم و وقتی یه مرد رو با دستبند و پابند پلیس میبینم به شدت تحریک میشم طوری که مایع از من خارج میشه البته این موضوع هیچ اختلالی و هیچ مشکلی در زندگیم به وجود نیاورده هیچ اختلال و مشکلی توی زندگیم به وجود نیاورده ولی خوب همیشه درباره این موضوع کنجکاو بودم تا اینکه تو اینترنت و سایت های خارجی دیدم خیلیا اینجوری با دستبند و پابند پلیس تحریک میشن البته من فقط با دستبند و پابند پلیس به دست و پای یک مرد تحریک میشم یعنی همجنس خودم و من همیشه کنجکاو بودم و برام سوال بود که چرا من فقط با دستبند و پابند پلیس به دست و پای همجنس خودم (مردان ) تحریک میشم و هیچ علاقه ای به جنس مخالف ندارم هیچ علاقه ای به دختران ندارم و میدونم این طبیعی نیست حالا میخوام بدونم من باید چیکار کنم البته اینم بگم من از همون اوایل بلوغم یعنی ۱۳ و ۱۴ سالگی اینجوری بودم حالا دوست دارم درباره این موضوع با یکی صحبت کنم حتی بعضی وقتا با دیدن عکس و فیلم دستبند و پابند پلیس به دست و پای مردان یعنی همجنس خودم به قدری تحریک میشم که به خودارضای فکر میکنم اما به دلیل اینکه مسلمان هستم و به شدت به دین اسلام و دستورات اسلام اعتقاد دارم هیچگاه این کارو نمیکنم و نخواهم کرد چون گناه کبیره است حتی من به خاطر این مشکل دوست دارم در اینده پلیس شم و به پلیس شدن به خاطر دستبند و پابند علاقه دارم دکتر خیلی متشکر میشم پاسخم رو بدید

  1. این نوعی فتیش است. میتواند به هر چیزی فرد این احساس را داشته باشد. می شود با بیزاری درمانی بر روی این موضوع کار کرد. بهتر است خود را در معرض تحریک قرار ندهید. زیرا ذهن شما در کودکی به هر دلیلی به این موضوع شرطی شده. اکنون هرقدر بیشتر خود را از این طریق تحریک کنید ذهنتان طریق بهتر ارضا شدن را فرا نمی گیرد. سعی کنید این مساله را شدیدتر نکنید. با جنس مخالف بتدریج رابطه ایجاد کرده و احساسات خویش را تجربه کنید

 16. با سلام خدمت دکتر سنایی . من هم از بچگی علاقه شدیدی به جوراب های نازک خانم ها داشتم . تا حدی که مادرم اینو میدونست و الان که این مطلب رو خوندم متوجه اشتباه مادرم شدم . به طوری که من نه آلت تناسلی مادرم رو دیده بودم و نه تحقیر رو دوست داشتم . فقط مادرم این حالت من رو خواستنی و جالب میدونست و من رو آزاد میذاشت تا در گوشه ای با جوراب های نازک بازی کنم و شک ندارم که این حالت امروز من از اون ناشی میشه . الان 27 ساله هستم و 4 ساله اردواج کردم . چندسال قبل ازدواج به چند مورد انحراف هم کشیده شدم و تا حدی کنترل از دستم خارج شده بود . موقع ازدواج به همسرم گفتم و ایشون واکنش بدی نداشت. ولی الان کمی احساس نارضایتی میکنه که من با کنترل خواسته های خودم در این زمینه سعی میکنم ایشون رو از این روش ارضا شدنم زده نکنم. ولی الان که سرخونه مون هستیم هم من از این تمایل شدیدم اذیت میشم و انحراف دارم. بخاطر طولانی شدن متن منو ببخشید دکتر. لطف میکنین کمکم کنین؟؟

  1. ذهن شما شرطی شده است. شرطی زدایی میتواند به شما کمک کند. یعنی اگر خود را کنترل کرده و از طریق درست کسب لذت کنید بتدریج ذهن شما یادگیری جدید پیدا می کند.
   راه دیگر بیزاری درمانی است. یعنی می توانید هنگام دست زدن به حوراب چیزی را که از ان تنفر دارید بخورید. همزمانی ایندو باعث می شود ذهن از جوراب نیز بتدریج بیزار شود

 17. سلام خسته نباشید من فتیش دارم
  پسرم 14 سالمه ب پای دختر خالم علاقه دارم دوس دارم پاشو بو کنم لمس کنم یا با پاش خودمو ارضا کنم
  دختر خالم 37 سالشه متاهل هس
  فهمیده ک من ب پاش علاقه دارم اما ب کسی نگفته حتی وقتایی ک ب پاش نگا میکنم زیر چشی منو نگا میکنه
  اصلان علاقه ای سکس کردن باهاش رو ندارم فقط دوست دارم بزاره ب پاش دست بزنم بو کنم
  دوست ندارم این حسو ترک کنم لطفان جواب بدید

  1. این مشکل رو پر و بال ندهید. سعی کنید خود را در شرایط نگاه کردن قرار ندهید تا تحریک شوید.
   انسانها قرار نیست نسبت به هر چیزی که تمایل دارند رفتاری انجام بدهند. همه ما تمایلات زیادی داریم که مناسب برای ابراز نمی باشند

   1. ممنون از راهنمایی تون دکتر سنایی

    همسر من تا حدی که زیاده روی نباشه تا الان اصلا مشکلی نداشته و منو همراهی کرده . به نظرتون مقداری که افراط و زیاده روی نشه در استفاده از جوراب، توی ارتباط زناشویی مون مشکل ایجاد میکنه؟

 18. من به عنوان یه کسی که از بچگی اینجوری بودم می خواستم تجربیات خودمو بگم و حرفای روانشناس ها رو نقض کنم. اول اون فروید رو بگم. من هیچ وقت آلت تناسلی مادرم رو ندیدم. حتی اگه بخواین بگین موقع زایمان. چون زایمان من سزارین بوده. بعد از اونم ندیدم. و به نظرم خیلی این نظر مسخرست. الان کودکی که سینه ی مادر رو می خوره به خاطر شباهتش به آلت مردانس؟! پا شبیه آلت مردانس واقعا؟ چیزی که من یادمه این بود که از بچگی پا برام خیلی شکل جذابی داشت. هم پا هم سینه. دوست داشتم تو دهنم بذارم. به نظرم خیلی ناز و نرم و خواستنی بودن. نظریه دوم هم که می گه به علت تحقیره، چندان درست نیست. بعضی ها اتفاقا برعکس سادیسم دارن و به پا هم علاقه دارن و دوست دارن شریکشون رو فلک بکنن. بعضی ها هم یه فوت فتیشن بدون گرایش سادیسم و مازوخیسم. پس اینم رد شد. و به نظرم دلیل فرهنگی و اجتماعی هم احتمالا نداره. اگه فرد یه فوت فتیش واقعی باشه نه یه فرد تنوع طلب. یه بچه ی دو ساله فرهنگ و اجتماع چه می دونه چیه؟! مثلا خوردن سینه مادر دلیل اجتماعی و فرهنگی داره؟ ولی دلیلی که نظر خودمه اینه که یه فوت فتیش دنبال پیدا کردن ژن برتر هست برای بقا. یه پای خوب و سالم بهتر از یه پای زشت و داغونه. فقط پا نیست. مثلا مرد دوست داره انگشتای دست و پای خانومش کشیده باشه و ناخوناش هم کشیده باشن. کیفیت پوست و فرم ماهیچه های بدن، فرم صورت و… . به نظرم همه ی اینا برای رسیدن به ژن برتر برای حفظ بقا هست.

  1. اره اکثر نظراتت منطقیه.یک جور زیبا بینیه که در قسمت های مختلف بدن هست و دست و پا احتمالا از دید شکل و منحنی مورد پسند ذهن انسانه.یا مثلا انحنای شکم و باسن و اون انحنای قوس لگن زن زیبایی دو چندانی برا ذهن ایجاد می کنه.

 19. سلام اقای دکتر من 15سالمه و علاقه شدیدی به پاهای خانوم ها دارم و… راه ارضا میشم به نظرتون چی کار کنم؟

 20. سلام
  من با جوراب شلواری برانگیخته میشم یعنی زمانی که خانمی جوراب پاش باشه خیره میشم و تحریک کننده است برام با لباسهای تنگ مثل لگ هم همینطورم با همسرم اگر جوراب بپوشه بیشتر تحریک میشم ولی گاهی اوقات از پوشیدن جوراب شلواری در زمان معاشقه امتناع میکنه چکار کنم که هم اون راضی باشه و هم من ؟

  1. در درجه اول بهتر است این حالت خود را تشدید نکنید زیرا هرقدر بیشتر از این طرق ارضا شوید این نوع میل در شما شدید می شود. بهتر است حد وسطی در اینباره اختیار کنید و به همسر خود مطرح کنید

   1. سلام
    خواهش میکنم کمکم کنید خیلی نگرانم
    من با پای جنس مخالف ارضا میشم و متاسفانه ده ساله از ده سالگی این کارو انجام میدم(خودارضایی)
    اینطوری نیست که با عضو های دیگه ارضا نشم اما به پا تمایل بیشتری دارم و میتونم فقط با پا بدون عضو های دیگه ارضا بشم .
    البته گفتم بدون نیاز به پا هم میتونم ارضا بشم ولی چون تمایل به پا بیشتر بوده اکثرا با پا اینکارو کردم .
    الان چیکار باید بکنم . بیست سالمه
    نمیتونم به خانوادم بگم . نمیشه بعد ازدواج پا رو رها کنم تا مشکلی واسم پیش نیاد ?

    1. اگر از طریق نرمال هم تجریک می شوید مشکل چندان حاد نیست و اختلالی در زندگی ایجاد نمی کند و با هماهنگی با همسر می توانید این موضوع را مدیریت کنید. البته بهتر است به این موضوع پر وبال ندهید و سعی کنید مغزتان را به طریق طبیعی تره رابطه جنسی تحریک کنید تا بتدریج تمایل شما بسمت نرمال برگردد

 21. با سلام خدمت جناب آقای دکتر
  بنده فقط با دیدن کف پا های همسرم تحریک می شم و قبل از اینکه رابطه جنسی داشته باشم باید کف پاهاشو لیس بزنم یا اینکه آلت تناسلی ام رو بین ساق دو پاش قرار بدم و خیلی از اوقات از این قضیه خجالت می کشم و احساس می کنم که همسرم داره منو تحمل می کنه، آیا این بیماری فوت فتیش محسوب میشه؟

  1. بله. این فوت فتیش است. ترجیحا باید سعی کنید تا از طریق واژن و تماس طبیعی به ارضا برسید. البته اگر این قضیه در همین حد بماند و گسترش نیابد و همسرتان نیز راضی باشد می تواند قابل درک باشد. باید دقت کنید موارد دیگر به ان اضافه نشود

  2. سلام الیاس هستم 14سالمه راستش من از بچگی میدونستم دچار این اختلال هستم وراستش فکر میکردم من تنها فردی هستم که این اختلال رو دارم من مثلا اگه پای یه خانم رو صورتم قرار بگیره لذت میبرم یا مثلا با بو کردن جوراب و لیسیدن پای جنس مخالف ارضا میشم البته این اختلالم اصلا شدید نیست و تا حدودی به شکل یک تفریح بهش نگاه میکنم و مثلا اگه یک پا با جوراب سفید با یک کفش خوشگل ببینم تحریک میشم ممنون میشم آقای دکتر کمکم کنید
   وخانوادمم چیزی نمیدونن و نمی‌خوام بدونن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا