روابط عاطفیروانشناسی رابطه

جفت روحی یا عشق آسمانی

امتیاز

عشق ورزی وابسته به انتقال فکر با جفت روحی : این عشق چیست و چگونه می‌توان آن را انجام داد؟

قبلاً همه رویای پیدا کردن نیمه گمشده واقعی خود را در سر داشتند، اما اخیراً عشق جفت روحی در مرکز توجه قرار گرفته است. این شکل از عشق قرار است قدرتمند، معنوی و تمام عیار باشد.

با توجه به شدت روابط جفت روحی، برخی از افراد به بررسی صمیمیت وابسته به انتقال فکر در این نوع رابطه علاقه‌ مند شده‌اند. در ادامه، همه چیز در مورد عشق ورزی وابسته به انتقال فکر با جفت روحی را مطرح کرده‌ایم.

عشق وابسته به انتقال فکر با جفت روحی چیست؟

قبل از پرداختن به ویژگی‌های عشق ورزی از طریق انتقال فکر، این مهم است که بفهمیم چنین مفهومی چه معنایی دارد. این نوع از عشق ورزی در روابط جفت روحی اتفاق می‌افتد، عشقی که بین دو نفری ایجاد می‌شود که احساس می‌کنند آینه یکدیگر هستند و قرار است تا آخر عمر با هم باشند.

از آنجایی که جفت‌های روحی چنین پیوند عمیق و منحصربه‌فردی دارند، تصور می‌شود که می‌توانند یک ارتباط عشقی وابسته به انتقال فکر داشته باشند. وقتی صحبت از عشق ورزی وابسته به انتقال فکر با جفت روحی  می‌شود، افراد در یک رابطه جفت روحی می‌توانند در حین دوری از هم به دلیل مسافرت، زندگی جداگانه یا جدایی موقت، صمیمیت جنسی داشته باشند.

این به دلیل آن است که افرادی که ارتباط با جفت روحیشان دارند، متعلق به یک منبع انرژی هستند و می‌توانند از واقعیت فیزیکی فراتر رفته و در حالی که از نظر فیزیکی دور هستند، یکدیگر را از نظر جنسی تحریک کنند. در اصل، این مفهوم زمانی اتفاق می‌افتد که بتوانید حضور جفت روحی خود را از نظر جنسی احساس کنید، حتی زمانی که از نظر فیزیکی با هم نیستید.

نمونه‌هایی از عشق ورزی جفت روحی عبارتند از: احساس لذت ناگهانی، حتی زمانی که از شریک زندگی خود دور هستید، یا احساس تحریک قوی بدون هیچ هشداری. حتی ممکن است بدون هیچ تحریک فیزیکی به اوج لذت جنسی برسید.

عشق ورزی وابسته به انتقال فکر با جفت روحی چگونه اتفاق می‌افتد؟

صمیمیت وابسته به انتقال فکری بین جفت‌های روحی زمانی اتفاق می‌افتد که دو نفر آنقدر ارتباط معنوی قوی داشته باشند که فاصله نتواند ارتباط جنسی آن‌ها را از بین ببرد. یک شریک این ارتباط عاطفی، ممکن است با تصور آنچه که می‌خواهد دیگری احساس کند، شروع کند و دیگری می‌تواند لمس فیزیکی شریک خود را از دور احساس کند.

این شکل از عشق همینطور می‌تواند زمانی اتفاق بیفتد که یکی از طرفین به دیگری فکر می‌کند. آن‌ها ممکن است به تحریک جنسی شریک خود یا ارتباط صمیمانه با او فکر کنند و به دلیل ارتباط قوی که از محدودیت‌های فیزیکی فراتر می‌رود، شریک دیگر این ارتباط عاطفی می‌تواند آن احساسات را احساس کند.

در نهایت، عشق ورزی وابسته به انتقال فکر با جفت روحی ممکن است رخ دهد، زیرا جفت‌های روحی از یک روح می‌آیند و به دو قسمت تقسیم می‌شوند. آن‌ها همیشه می‌توانند یکدیگر را احساس کنند، حتی زمانی که از هم دور هستند.

علائم انتقال فکر جفت‌های روحی

بنابراین، چگونه متوجه شوید که یک ارتباط عشقی وابسته به انتقال فکر دارید؟ به دنبال برخی از نشانه‌های زیر باشید که نشان می‌دهد شما و طرف مقابلتان یک پیوند جفت روحی دارید:

 • احساس می‌کنید که در رابطه خود کاملاً راضی شده‌اید و هیچ چیز کم نیست.
 • شما و شخص مهم خود داستان پس زمینه مشابهی دارید.
 • جاذبه و احساس عاشقانه شدیدی بین شما دو نفر وجود دارد.
 • هنگامی که با شخص مهم خود ملاقات کردید، به نظر می‌رسد که زندگی شما کاملاً بتغییر کرده است.
 • این طبیعی است که کنار شریک زندگی خود باشید، حتی اگر مدت کوتاهی است که او را می‌شناسید.
 • شما دو نفر تحت شرایط غیرمعمول یا غیرمنتظره با هم آشنا شدید.
 • شما و شخص مهم خود جدایی ناپذیر هستید یا در دوری از هم مشکل دارید.
 • زمانی که یکدیگر را ملاقات کردید، یک ارتباط فوری بین شما و شریک زندگیتان وجود داشت.
 • شما مایل هستید به هر قیمتی در کنار شریک زندگیتان باشید.
 • گاهی اوقات، از این هیجان زده می‌شوید که چقدر در اطراف شریک زندگی خود کامل شده‌اید.
 • هنگامی که با فرد مهم خود ملاقات کردید، در نگاه اول احساس عاشق شدن داشتید.
 • شما دو نفر عمیقاً همدیگر را درک می‌کنید و به روش‌هایی یکدیگر را «درک» می‌کنید که هیچکس دیگری درک نمی‌کند.
 • زمانی که شریک زندگی شما وارد زندگیتان شد، احساس هدفمندی قوی‌تری پیدا کردید.

علائم بالا نشان می‌دهد که ممکن است جفت روحی خود را پیدا کرده باشید و ممکن است هر دوی شما قادر به برانگیختگی وابسته به انتقال فکری جفت روحی باشید.

چگونه عشق ورزی وابسته به انتقال فکر با جفت روحیتان را انجام دهیم؟

بنابراین، چگونه می‌توان این نوع از عشق را اجرا کرد؟ نکات زیر می‌تواند به شما در رسیدن به این حالت انتقال فکری عشق واقعی کمک کند.

۱. آرام بمانید

اگر می‌خواهید در برقراری ارتباط انتقال فکری با جفت روحی خود موفق باشید، باید در حالت ذهنی آرام و خونسردی باشید. اگر مضطرب یا پریشان هستید، ممکن است نتوانید به اندازه کافی تمرکز کنید تا صمیمیت انتقال فکری را تجربه کنید. زمانی را انتخاب کنید که بیشترین آرامش را دارید، مثلاً عصر بعد از یک حمام گرم یا اولین کار در صبح، سعی کنید از طریق انتقال فکری ارتباط برقرار کنید.

۲. تصور کنید

تصور کنید اگر هر دو با هم بودید، چگونه شریک زندگی خود را لمس می‌کردید. هرچه بتوانید با تجسم خود جزئیات بیشتری داشته باشید، شانس بیشتری برای داشتن یک لمس وابسته به انتقال فکری با جفت روحی خود خواهید داشت.

دقیقاً به این فکر کنید که چگونه آن‌ها را لمس می‌کنید. لمس‌های شما چگونه هستند و چه حالتی دارند؟ هر کاری که می‌خواهید انجام دهید، دقیقاً همان را تصور کنید.

۳. مستقیماً با شریک زندگی خود ارتباط برقرار کنید

گاهی اوقات این می‌تواند مفید باشد که به شریک زندگی خود بگویید که در حال تجسم صمیمیت انتقال فکری با آن‌ها هستید، به خصوص اگر شما به تازگی با این نوع از عشق روبرو شده‌اید.

به شریک زندگی خود بگویید که تصور می‌کنید از نظر فیزیکی در کنار او هستید و با لمس خود او را تحریک می‌کنید. به احتمال زیاد، آن‌ها ممکن است بتوانند احساسات فیزیکی را طوری تجربه کنند که انگار شما واقعاً حضور دارید.

نشانه‌هایی که مشخص می‌کند نیمه گمشده شما از نظر جنسی به شما فکر می‌کند

تجربه این نوع از عشق می‌تواند از راه دور سرگرم کننده باشد، یکی از چیزهایی که این کار را بسیار سرگرم کننده می‌کند این است که می‌توانید احساس کنید که جفت روحی شما از نظر جنسی به شما فکر می‌کند.

بنابراین، چگونه می‌توانید بگویید که جفت روحیتان از نظر جنسی به شما فکر می‌کند؟ علائم زیر را در نظر بگیرید.

۱. لمس آن فرد را احساس می‌کنید

اگر جفت روحی شما در موردتان افکار جنسی دارد، ممکن است احساسات فیزیکی را در بدن خود حس کنید. به معنی اینکه شاید لمس‌های مختلفی را عمیقاً حس کنید.

۲. رویاهای جنسی

اگر رویای عشق ورزیدن با شریک زندگی خود را دارید، به احتمال زیاد به این معنی است که او از نظر جنسی به شما فکر می‌کند. از آنجایی که شما دو نفر در طول موج یکسانی هستید، رویاها ممکن است فرصت بیشتری برای مشارکت در عشق ورزی جفت روحی برای شما ایجاد کنند.

۳. احساسات فیزیکی شدید

این ارتباط عشقی به قدری قوی است که وقتی جفت روحیتان از نظر جنسی به شما فکر می‌کند، احتمالاً احساسات فیزیکی شدیدی را احساس خواهید کرد. ممکن است به‌طور ناگهانی احساس کنید که بدنتان مورمور شده است یا احساس لرز در ستون فقرات خود را تجربه کنید.

۴. شنیدن صدای آن فرد

حتی زمانی که شما دو نفر از هم جدا هستید، ممکن است صدای جفت روحی خود را بشنوید، انگار که در اتاق به آرامی با شما صحبت می‌کند. این یکی از نشانه‌های کلیدی است که جفت روحیتان از نظر جنسی به شما فکر می‌کند.

۵. احساسات درونی

گاهی اوقات احساس می‌کنید که جفت روحیتان از نظر جنسی به شما فکر می‌کند. اگر اینطور است، با احساسات خود پیش بروید زیرا احتمالاً حسی که دارید درست است! پیوند جفت روحی آنقدر قوی است که شما دو نفر می‌توانید از طریق انتقال فکری با هم ارتباط برقرار کنید؛ احتمالاً می‌توانید بفهمید که آن‌ها از نظر جنسی به شما فکر می‌کنند.

۶. انرژی مثبت

در نهایت، هنگامی که جفت روحیتان تخیلات جنسی در مورد شما دارد، ممکن است یک موج ناگهانی انرژی مثبت را احساس کنید. بدون اینکه از قبل بدانید، احساس گرما و شادابی کنید زیرا شریک زندگیتان در تلاش است که در آن لحظه یک ارتباط عشقی از طریق انتقال فکری ایجاد کند.

هنگامی که متوجه علائمی شدید که جفت روحیتان از نظر جنسی به شما فکر می‌کند، زمان مناسبی برای صمیمیت از طریق انتقال فکری است. هنگامی که این علائم را تجربه کردید، زمان آن است که صمیمیت با شریک زندگی خود را تصور کنید.

نتیجه

افرادی که در یک رابطه با جفت روحی بوده‌اند، ارتباط با شریک زندگی خود را چنین توصیف می‌کنند که با هر چیزی که تا به حال تجربه کرده‌اند متفاوت است. وقتی آن‌ها جفت روحیشان را ملاقات کردند، پیوند فوری برقرار شده است، انگار هر دو همیشه یکدیگر را می‌شناختند. به دلیل این ارتباط قوی، بسیاری از جفت‌های روحی گزارش می‌دهند که می‌توانند یک ارتباط عشقی از طریق انتقال فکری ایجاد کنند.

در حالی که از نظر علمی این غیرممکن است که ثابت کنیم این نوع از عشق واقعی است، بسیاری از افرادی که جفت روحی خود را پیدا کرده‌اند، اصرار دارند که ارتباطی از طریق انتقال فکری دارند. آن‌ها همچنین می‌گویند که می‌توانند برانگیختگی را از طریق انتقال فکری با جفت روحی تجربه کنند، حتی زمانی که فاصله فیزیکی زیادی از یکدیگر دارند.

اگر شما در یک رابطه با چنین فردی هستید و در صمیمیت مشکل دارید، همکاری با یک درمانگر می‌تواند برای شما مفید باشد. اگر احساس می‌کنید که جفت روحیتان را ملاقات کرده‌اید اما نمی‌توانید به صمیمیت از طریق انتقال فکری برسید، به این معنی نیست که رابطه‌تان اشتباه است.

گاهی اوقات، دو نفری که حتی رابطه عالی دارند، در صمیمیت جنسی با یکدیگر مشکلاتی دارند. در این صورت، بهتر است با یک مشاوره زوج همکاری کنید تا بتوانید از بهبود عشق ورزی با جفت روحیتان خود و افزایش سلامت رابطه‌تان بهره مند شوید.

 

منبع:

https://www.marriage.com/advice/relationship/twin-flame-telepathy-love-making/

دکتر کامیار سنایی

روانشناس، مشاور، هیپنوتراپ و عضو انجمن هیپنوتیزم بالینی. خوشحالم که به یاری امکانات نوین تکنولوژی، می‌توانم با هموطنانم ارتباط برقرار نمایم. امکان دریافت سوالات شما در این سایت وجود دارد. تلاش خود را به‌کار می‌گیرم تا در زمان کوتاه و به صورت مقتضی، پاسخ آنها را ارایه نمایم. امیدوارم اطلاعات موجود در این سایت مورد استفاده شما واقع گردد. از نظرات و پیشنهادات ارزشمند شما صمیمانه استقبال می‌نمایم.

نوشته های مشابه

‫12 نظرها

 1. سلام دکتر.من دخترم و امسال کنکور دارم
  پسری رو عاشقش بودم که رهام کرد و بارها التماسش کردم بگرده و برنگشت
  و دکتر کاملا زندگیم سیاه و تلخ شده و افسردگی شدید گرفتم جوری که حتی به جسمم هم اسیب رسیده و دیگ یک ثانیه زندگی بهم خوش نمیگذره
  ادم هارو که میبینم حسرت میخورم حسرت حتی عادی ترین ادم هارو هم میخورم
  دکتر من داعم فکر میکنم چجوری اون هیکلش اون چشماش اون رفتار هاش برای من نیست و در اینده نباشه چجوری زندگی کنم
  راستش برام زیبا ترین و خوشتیپ ترین پسر جهانه
  من چکار کنم؟؟؟
  دکتر من هربار غم میخورم قلبم تیر میکشه و پاهام سست میشه واقعا چکار کنم
  چحوری زندگی کنم
  از یک داغ دار هم ناراحت ترم…
  هر روز صب از خواب ک پامیشم میگم شاید خواب بوده و بعد میبینم نه واقعیته ک دوستم نداره تمام دستام زخمیه چون از شدت خشم گاز میگیرم دستمو ازخودم نفرت دارم و خیلی حالم بده
  ایا واقعا راهی هست برای اینکا اون بیاد باهام؟
  ایا اگ شب و روز دم خونشون گریه کنم و بابا مامانم ازش التماس کنن میاد؟
  ایا درسته؟

  1. حال شما ربطی به رفتن او نئارد زیرا روابط بسیاری ار انسانها بهم می خورد ولی حالشان اینگونه نمی شود. شما باید با یک مشاور صحبت کنید.
   حتی اگر برگردد باز هم بعد از مدتی بدلیل مشکلات ذاتی ارتباط حال شما بد خواهد شد.
   بنابراین بفکر حال خود باشید
   مقاله 9 قدم برای بهبودی بعد از قطع رابطه عاطفی را مطالعه کنید

 2. سلام دکتر وقت بخیر
  دکتر خواهش میکنم به من کمک کنید
  من با دوست پسرم خیلی خوب بودیم وقتی خانوادم فهمیدن و باهاش دعوا کردن بازم باهام بود اما خیلی ادم مغروری بود و نمیخاست بابام دوباره بفهمه و میترسید
  برای همین ازم جدا شد
  حتی براش پیام دادم چند روز پیش
  بهم گفت بخاطر ابروم چون میدونم بابات اخرش یه دعوا میکنه و میترسم
  ولی خب میدونست من چقد حالم بده هی فقط میگفت دیگه پیام نده خدافظ و خیلی بد باهام صحبت کرد و اصلا حاضر نیست یک بار منو ببینه یا پیام بده…
  دکتر حالا من مشکلم اینه خیلی درگیر شدمه
  ایا باید پدرم یا مادرم باهاش صحبت کنن و ازش عذر خواهی کنن و بگن ما کاری نداریم اگر باهم دوست باشید تا همه چی مثل قبل عالی بشه یا اصلا ربطی نداره و نباید هیچ کاری بکنم؟
  باید باخودم بگم اگه بخواد خودش یروزی میاد؟
  اخه دکتر دائم تو ذهنم یکی بهم میگه خانوادت بهت ظلم کردن و ارزوتو ازت گرفتن
  حتی اگر بعدا هم سمتم نیاد از چشم خانوادم میبینم…
  من چیکار کنم؟
  صبر کنم یا خانوادم برن باهاش حرف بزنن؟

  1. می تونی با خانواده به آرامی حرف بزنی ولی باید بدانی حتی اگر خانواده رضایت بدهند تازه اول مشکل است زیرا وقتی شروع به آشنایی میکنی بتدریج متوجه تفاوتها و اختلافات بین خودتان می شوید و او دیگر رویا نیست بلکه واقعی می شود. و فرد واقعی هم مشکلات دارد. بنابراین باید بدانی تا زمانی که بخواهی ازدواج کنی شاید بارها با افراد متفاوتی آشنا شوی و نظرت عوض شود

   1. دکتر خیلی ممنونم اما خب با چیزهایی که گفتم به نظرتون کار درستیه خانوادم برن باهاش صحبت کنن؟؟
    چون به خودم گفت اصلا نمیخوام تو رابطه باشم و سعی کن هیچوقت خانوادت نیان
    اما خب حس میکنم شایدم همه چی درست شه
    از طرفی خانواده مادرش خیلی مذهبی هستن و مادرش وقتی فهمید بامن دوسته خیلی باهاش دعوا کرد
    و مثلا احساس میکنم اگر خانوادم برن صد در صد ازمن بیشتر بدشون میاد و میگن چرا مزاحمه یا انقد پر رو هست که با اینکه دختره و باید پسر بره خواستگاریش خودش اومده خواستگاری
    چون فرهنگشون اینجوری هست
    حالا به نظرشما ریسک کنم و خانوادم باهاش حرف بزنن یانه هیچ کاری نکنم؟

 3. سلام دکتر سنایی وقتتون بخیر
  دکتر من واقعا دارم دیوونه میشم
  دختر هستم و هفده سالمه.۳سال پیش عاشق پسری شدم که شدید دوسش داشتم و خیلی دوست داشتم باهم دوست بشیم
  تا اینکه خودم بهش ابراز کردم و دوست شدیم
  البته من بخاطر این عاشقش شدم چون احساس میکردم خیلی نگام میکنه
  بعد وقتی دوست شدیم
  اول اون بهم گفت دوست دارم.و بعدش بهم گفت من از چندسال پیش دوست داشتم و همیشه میگفتم چه دختر خوبی بعدا باهاش ازدواج میکنم.
  حتی اینهارو بهم گفت ولی گولم زد.
  چون دکتر این اتفاق افتاد:
  ما بعد مدتی که باهم بودیم خانواده هامون فهمیدن و اومد بهم گفت مامانم خیلی بهت حرف زد و یعنی مامانش منو یه دختر بد فرض کرده بود
  بعد بهم گفت مامانم خیلی میخواست بیات بهت حرف بزنه نزاشتمش.

  بعدش ما کات کردیم
  اما بعد ۶ماه منو دید و همون شب اومد بهم پیام داد و گفت دلم خیلی برات تنگ شده و بدون تو می میرم و…
  و دوباره باهم بودیم اما خیلی سرد بود و من کاملا عاشق نبودنش رو احساس میکردم
  تا اینکه اخرین اتفاق این بود ک از شهرمون نقل مکان کردن رفتن جزیره کیش زندگی کردن
  بعد اومد بهم گفت من نمیخام بهت امید الکی بدم و تموم و نباشیم باهم.
  بعدش آنفالوم کرد تو یه برنامه مسدودم کرد و خیلی بد باهام حرف زد
  و یه استوری تموم شدن رابطمون گذاشت و کلا منو نابود و خورد کرد.
  بعدش دکتر من طی همون موقعی که خیلی باهام بد بود و میگفت نمیخام باهات باشم
  التماسش میکردم و اخرین روز گریه کردم و بهش یه نامه پر جمله عاشقانه دادم و خیلی خیلی ارزش خودمو اوردم پایین
  اما اون لحطه ها ب خودم میگفتم تو یه عاشق واقعی هستی و شاید پشیمون شی اگ اینکارارو نکنی

  اما دکتر ما کان کردیم و الان فقط شماره های همو داریم
  بعدش بعد جدایی اون چنبار استوری گذاشت تو واتساپ و منو هاید نکرد و مثلا متوجه شدم بازم چکم کرده.

  ولی الان بعد ۶ماه من بشدت پشیمونم و همش باخودم میگم چرا انقد ارزش خودمو پایین اوردم؟؟
  چرا التماس کردم؟؟
  و مثلا دلم میخاد خودکشی کنم و احساس میکنم اون ادم من نبوده و یه عوضی بود
  دکتر من چکار کنم ایا باید برم براش یه پیام پر از فوش بنویسم و کاملا بلاک کنم تا تلافی بشه و ارزشم بره بالا؟؟
  یا اینکه هیچ کار نکنم؟
  مثلا الان دیگ هیچ کاری که بخوام اونو جذب کنم انجام نمیدم فقط شمارشو دارم
  و نمیتونمم حذف کنم
  اما ایا برا بالا بردن ارزشم باید حذف کنم و بلاک کنم؟؟
  من از خودم متنفر شدم و هر لحظه خودمو سرزنش میکنم و به خودم میگم حتی اگر عاشق هم بودی نباید اون کارارو میکردی….
  خیلی ناراحتم بخاطر اونهمه خورد کردن خودم و صد در صد اونم ازم متنفره . و فکر میکنه من یه دیوانه و بی عقلم…

  1. شما تلفن او را حذف کنید و هر چیزی که مربوط به او است را از بین ببرید. مثلا اینستاگرام و یا… او را نداشته باشید تا بخواهیدد او را چک کنید . از این طریق بتدریج او بی اهمیت می شود و در نتیجه اینکه به او التماس کردید نیز در ذهن شما بی اهمیت می شود
   مقاله 9 قدم برای بهبودی بعد از قطع رابطه عاطفی را در سایت مطالعه کنید

   1. خیلی ممنونم دکتر
    فقط اینکه نیازی نیست براش پیام بدم و فوش بدم که تلافی بشه؟؟
    چون همیشه دوستام یا هرکسی که ناراحتم میکرد رو باید جوابشو میدادم و حتما جوابشو میدادم
    بعد همش مثل یک وسواس این فکر میاد تو ذهنم که باید جواب این پسر رو هم بدم و بهش فوش بدم و ناراحتش کنم وگرنه بی جواب میمونه.
    چجوری این فکرم رو ازبین ببرم؟

   2. سلام خسته نباشید
    ایا میتونیم سوال های پرسیده شده خودمون رو حدف کنیم از توی این سایت؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا