خانه » روانشناسی رابطه » روابط زناشویی » ۲ راز طلایی جذب یک زن
جذب یک زن- سایت روانشناسی دکتر کامیار سنایی

۲ راز طلایی جذب یک زن

Author : Psychological Website

۲ نکته برای جذب یک زن

مهارت هماهنگی در جذب یک زن :

برای جذب یک زن باید بدانید هم‌آهنگی یک مهارت است و مانند هر مهارتی، با تمرین عملکردتان بهبود می‌یابد. پس تمرین کنید. با شریک زندگیتان هم‌آهنگ شوید، با مادرتان، رفیق‌تان، رئیس‌تان و سگ‌تان هم‌آهنگ شوید. این مهارت ساده، این فرایند ساده، تعامل شما را با زنان اطرافتان عمیقاً تغییر می‌دهد، و این به نوبه خود کل جریان قرار ملاقات شما را تغییر می‌دهد.

اکثر مردها تلاش می‌کنند زنان را تحت‌تأثیر قرار دهند، دائم از خودشان حرف می‌زنند و در نهایت زنان را خاموش می‌کنند. این دقیقأ مخالف چیزی است که زنان می‌خواهند. به زبان ساده، گوش دادن اغواگرانه‌تر از حرف زدن است. پرسیدن سوال، اغواگرانه‌تر از اطلاعات دادن است. در واقع، مجذوب او بودن اهمیت بیشتری دارد تا اینکه تلاش کنید او را مجذوب خود کنید.

مهارت همدلی در جذب یک زن :

اگر می‌خواهید رابطه شما با یک زن تداوم داشته باشد، او نیاز دارد بداند شما چه کسی هستید و نیاز دارد در کنار شما احساس امنیت کند. وقتی زن از شما طلب توجه می‌کند، وقتی او با احساس به سمت شما می‌آید و شما به احساسات او پاسخ می‌دهید، این قابل اعتماد بودن و امنیت عاطفی شما را نشان می‌دهد. اگر شما او را ساکت کنید، نادیده‌اش بگیرید یا به هرحال هماهنگ با او نشوید (بالاخص وقتی که ناراحت است)، نه تنها در کنار شما احساس امنیت عاطفی نمی‌کند، بلکه حتی احساس امنیت نمی‌کند تا خودش باشد.

یک زن به امنیت فیزیکی نیز نیاز دارد. در کودکستان همه یاد گرفته‌اند زدن دیگری کار درستی نیست، اما راه‌های دیگری هم هست که زن از نظر فیزیکی با شما احساس امنیت نمی‌کند ولی کمتر به چشم می‌آید. مردان معمولا از زنان قوی هیکل‌تر و صدای‌شان بم‌تر و بلندتر است. اگر شما از صدا و سایزتان حتی به‌طور غیرعمدی برای ترساندن یا به کرسی نشاندن موضعتان استفاده کنید، زن در کنار شما احساس امنیت فیزیکی نخواهد کرد و نمی‌تواند به شما اعتماد کامل ‌کند. شما ممکن است شب و روز در هم‌آهنگی به سر ببرید، اما اگر از زور استفاده کنید هیچوقت در بخش قابل اعتماد بودن یک قهرمان نخواهید بود.

به‌خاطر داشته باشید که جذابیت اجزاء تاثیر بسیاری دارد. از نظر زنان، مردان بامزه جذاب‌تر هستند، زیرا شوخ‌طبعی نشانه‌ی هوش است. زنان خصیصه‌ی فروتنی و خونسردی را در مردان دوست ندارند، زیرا فروتنی و خونسردی باعث می‌شود فاقد اعتماد به نفس و جاه‌طلبی به نظر بیایند و بنابراین از دیدگاه تکاملی، ضعیف‌تر دیده ‌شوند.

یادتان باشد در چشمان یک زن نگاه کنید، لبخند بزنید و صاف بایستید یا بنشینید (این حالت بدنی نشانه‌ی اعتماد به نفس است)، و بی‌قرار نباشید. بر قهرمان درون‌تان (سوپرمن درون‌تان یا هر اسم دیگری که دارد) نظارت کنید و اگر از هیچ کاری کم نگذاشتید و باز هم علاقه‌ی زن دلخواه‌تان را جلب نکردید، به خودتان نگیرید. اگر او شما را نخواهد، شما هم به او نیازی ندارید. جاذبه‌ی دوطرفه، تنها جاذبه‌ای است که ارزش تعلق دارد. بیولوژی و تجربه، شما را به افراد خاصی جذب می‌کند و این چیزی است که می‌توانید کنترل زیادی روی آن اعمال کنید.

منبع:

گاتمن، جان (۱۳۹۵). اسرار دلربایی. ترجمه دکتر کامیار سنایی، مانیا خواجه. تهران. نشر نسل نواندیش.

اشتراک گذاری

نویسنده : گروه وب سایت تخصصی روانشناسی، آذر ۹۷.

درباره مدیریت سایت

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

بحران میانسالی- سایت روانشناسی دکتر کامیار سنایی

بحران میانسالی

نشانه‌های بحران میانسالی چیست؟ میانسالی می‌تواند غم‌بارترین زمان زندگی یک فرد باشد افرادی که دچار بحران میانسالی هستند، در حال دست و پنجه نرم کردن ...