پرسش‌های شما

پاسخ به سوالات شما با موضوع تماشای فیلم پورن توسط کودک

امتیاز

پاسخ به سوالات شما

موضوع: تماشای فیلم پورن توسط کودک ۱۰ ساله

در این ویدیو، دکتر کامیار سنایی به یکی از سوالات کاربران با موضوع تماشای پورن توسط کودک ۱۰ ساله خود، پاسخ داده‌اند. شما می‌توانید سوالات خود را از طریق سایت دکتر سنایی به آدرس dr-sanaie.com یا از طریق اینستاگرام ایشان به آی.دی kamyarsanai مطرح نمایید تا در اسرع وقت به آن پاسخ داده شود.

در مورد موضوع خودارضایی کودک، والدین محترم بهتر است به این نکته توجه نمایند که اضطراب دلیل خودارضایی کودکان است. به‌ عنوان والدین هم از طریق آموزش راه‌های مقابله با علت تنش و هم از طریق نشان‌ دادن راه‌های جایگزین برای رفع اضطراب می‌توانید به‌ کودکتان کمک‌ کنید. موارد زیادی باعث ایجاد تنش و اضطراب در زندگی کودک می‌شوند. مواردی مانند مدرسه جدید، دوستان جدید، درگیری‌های خانه و غیره.

متن سوال مطرح شده را می‌توانید در زیر نیز بخوانید:

سلام آقای دکتر. وقت بخیر. دختر من ۱۰ ساله هست و دو سال پیش، فیلم‌های پورن نگاه کرده است. از همان موقع نیز خودارضایی می‌کند. اگر می‌شود لطف کنید کمکم کنید تا این مشکل را حل نمایم.

از شما دعوت می‌نماییم پاسخ دکتر سنایی به سوال فوق را از طریق فیلم زیر ببینید و بشنوید.

دکتر کامیار سنایی

روانشناس، مشاور، هیپنوتراپ و عضو انجمن هیپنوتیزم بالینی. خوشحالم که به یاری امکانات نوین تکنولوژی، می‌توانم با هموطنانم ارتباط برقرار نمایم. امکان دریافت سوالات شما در این سایت وجود دارد. تلاش خود را به‌کار می‌گیرم تا در زمان کوتاه و به صورت مقتضی، پاسخ آنها را ارایه نمایم. امیدوارم اطلاعات موجود در این سایت مورد استفاده شما واقع گردد. از نظرات و پیشنهادات ارزشمند شما صمیمانه استقبال می‌نمایم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا