پرسش‌های شما

پاسخ به سوالات شما با موضوع الگوی طرد و ترک

امتیاز

سوال شما با موضوع الگوی طرد و ترک

در این ویدیو، دکتر کامیار سنایی به یکی از سوالات کاربران با موضوع الگوی طرد و ترک پاسخ داده‌اند. شما می‌توانید سوالات خود را از طریق سایت دکتر سنایی به آدرس dr-sanaie.com یا از طریق اینستاگرام ایشان به آی.دی kamyarsanai مطرح نمایید تا در اسرع وقت به آن پاسخ داده شود.

متن سوال را می‌توانید در زیر نیز بخوانید:

سلام آقای دکتر. من هم اختلال وابستگی دارم و هم حس مالکیت. حس مالکیت تقریباً روی بعضی موارد. حتی از چیزهایی که خوشم نمیاد نمی‌تونم دل بکنم. مثلاً یکی از دوستام، چندبار متوجه رفتار بدش شدم، اما دوستی رو باهاش از ترس جدایی و تحمل دوری، ادامه میدم. اونقدر وابسته هستم که حتی وقتی محل زندگیم رو تغییر دادم، به شدت پشیمونم. اما از پس کارهام به تنهایی بر میام. یعنی متکی به شخص خاصی نیستم، حتی والدین. اما حتی روی لوازم خونه هم حساسم. یک چیزی که دوستش داشته باشم اگر بشکنه، گریه می‌کنم. لطفا راهنمایی‌م کنید.

دکتر کامیار سنایی

روانشناس، مشاور، هیپنوتراپ و عضو انجمن هیپنوتیزم بالینی. خوشحالم که به یاری امکانات نوین تکنولوژی، می‌توانم با هموطنانم ارتباط برقرار نمایم. امکان دریافت سوالات شما در این سایت وجود دارد. تلاش خود را به‌کار می‌گیرم تا در زمان کوتاه و به صورت مقتضی، پاسخ آنها را ارایه نمایم. امیدوارم اطلاعات موجود در این سایت مورد استفاده شما واقع گردد. از نظرات و پیشنهادات ارزشمند شما صمیمانه استقبال می‌نمایم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا