faen
خانه » کتاب شناسی » اسرار دلربایی (اسرار علمی کشف شده در آزمایشگاه عشق، درباره آنچه زنان واقعاً می‌خواهند)
اسرار دلربایی

اسرار دلربایی (اسرار علمی کشف شده در آزمایشگاه عشق، درباره آنچه زنان واقعاً می‌خواهند)

Author : Psychological Website

معرفی کتاب: اسرار دلربایی

نویسنده: جان گاتمن و جولی شوارتز گاتمن.

مترجم: کامیار سنایی، مانیا خواجه.

ناشر: نسل نواندیش

چاپ اول، ۱۳۹۶.

روزگاری فیلسوفی معروف گفت: «اینکه سعی کنید زنان را درک کنید، مثل این است که تلاش کنید رنگ نهم را ببویید.»

اما حقیقت این است که مردها فقط زمانی می‌توانند زنان را درک کنند و بفهمند که به سود خودشان است. تنها چیزی که آنها بدان نیاز دارند مدرسی مناسب است و کم‌کم متوجه می‌شوند که هیچ مدرسی بهتر از آقای جان گاتمن وجود ندارد. او دکتر است و محقق روابط برجسته، همچنین نویسنده کتاب پرفروش هفت اصل اخلاقی برای موفقیت در ازدواج.

کتاب جدید او به کمک همسرش خانم جولی گاتمن که روانشناس کلینیکی است و همکارای داگ آبرامز نوشته شده است؛ در واقع تحقیق چهل ساله آنان است. این کتاب بیشتر به مسایل زوج‌ها پرداخته و از آزمایشگاهی به نام «آزمایشگاه عشق» در دانشگاه واشنگتن به دست آمده است، از آنجاکه تحقیقات جدید ثابت کرده است مردهایی که در رابطه هستند، می‌توانند بیشترین تاثیر را بر بهبود رابطه داشته باشند، از این‌رو کتاب ابتدا برای آقایان نوشته شد.

اسرار دلربایی اسرار دلربایی اسرار دلربایی

اسرار دلربایی

 

این اثر شامل پاسخ‌هایی است که درواقع جنبه علمی دارند و سوال را اینگونه مطرح کرده است که «زن‌ها از مردها چه می‌خواهند؟»، همچنین نشانه‌های مردانگی را نشان می‌دهد که برای بیشتر خانم‌ها بسیار جذاب است و به آقایان کمک می‌کند مهارت‌های خود را گسترش دهند تا بتوانند برای همسرانشان همان مرد دلخواه باشند.

راهنمایی‌های این کتاب از تحقیقات واقعی و روابط واقعی ریشه می‌گیرند که برخی‌ بد و برخی‌ خوب و برخی دیگر عالی هستند. بسیاری از این اطلاعات برای دنیای بالینی، جدید است. در گذشته، بالینگرانی که درباره روابط می‌نوشتند فقط زوج‌های دچار مشکل را دیده بودند، لذا درباره آنکه یک رابطه خوب چگونه می‌تواند باشد فقط بر تخیلات‌شان تکیه می‌کردند. آنها نمی‌دانستند مردان در روابط شاد و عالی واقعاً چگونه با شریکشان برخورد می‌کنند. اما ما می‌دانیم!

اشتراک گذاری

نویسنده : گروه وب سایت تخصصی روانشناسی، دی ۹۶.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

ازدواج رنج مقدس

ازدواج رنج مقدس

معرفی کتاب: ازدواج رنج مقدس نویسنده: داریل شارپ مترجم: سیمین موحد ناشر: بنیاد فرهنگ زندگی در این کتاب (ازدواج رنج مقدس )، داریل شارپ ضمن ...