پرسش‌های شما

پاسخ به سوالات شما با موضوع ازدواج مناسب

پاسخ به سوالات شما

موضوع: ازدواج مناسب و رابطه عاطفی

آیا ازدواج با فردی که هنوز درگیر یک عشق یکطرفه است، درست است؟

در این ویدیو، دکتر کامیار سنایی به یکی از سوالات کاربران با موضوع ازدواج مناسب در رابطه عاطفی، پاسخ داده‌اند. شما می‌توانید سوالات خود را از طریق سایت دکتر سنایی به آدرس dr-sanaie.com یا از طریق اینستاگرام ایشان به آی.دی kamyarsanai مطرح نمایید تا در اسرع وقت به آن پاسخ داده شود.

متن سوال مطرح شده را می‌توانید در زیر نیز بخوانید:

عرض ادب، یک راهنمایی می‌خواستم.

چند ماه قبل دختری رو دوست داشتم. در حد چند ماه به عنوان همکار از راه دور باهم صحبت می‌کردیم. اما ابراز نکردم احساسم رو. تا اینکه دختر گذاشت رفت به خاطر یکی دیگه. اما بعد از ۷ ماه دوباره برگشت و شروع کردیم به صحبت کردن. دو ماه بعد، من ازش تقاضای دوستی و رابطه کردم. الان دو ماهی هست توی رابطه‌ایم. از طرف من همیشه محبت و ابراز احساسات و علاقه زیاد بوده، از طرف اون هم‌زبونی بوده. ولی احساس می‌کنم فقط رفع تکلیف می‌کنه.

به من گفته با کی رابطه داشته و با وجود اینکه همه چیزشو وسط گذاشته بوده، اما طبق گفته دختر، اون طرف ازش سوء استفاده مالی و جنسی و بدرفتاری کرده. گفته بدترین ضربه‌ها رو خورده و بسیار شکسته شده. گفته به من یکم مهلت بده تا خودم رو جمع و جور کنم و بتونم با تمام قدرت بیام توی رابطه با تو! خواستم بپرسم همچین چیزی امکان داره؟ یا اینکه هنوز توی عشق یک طرفه‌ای که پیدا کرده بوده، گیر کرده؟ میشه فهمید راست میگه یا نه؟ یا آیا اصلا امیدی به این رابطه هست؟ حتی قصد ازدواج هم داریم و در موردش صحبت هم کردیم و می‌کنیم.

لطفا به عنوان یک متخصص در این حرفه من رو راهنمایی کنید، ممنون میشم.

از شما دعوت می‌نماییم پاسخ دکتر سنایی به سوال فوق را از طریق فیلم زیر ببینید و بشنوید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا