روابط عاطفی

سورپرایز

چگونه دوست دخترمان را سورپرایز کنیم؟

شما دوست دختر خود را دوست دارید. کاملاً از بودن با وی لذت می‌برید و اگر با خود صادق باشید تصور زندگی بدون او دشوار است. ممکن است از رابطه شما یک ماه، یک دهه یا حتی یک عمر گذشته باشد، اما می‌خواهید به او نشان دهید که چقدر دوستش دارید. اگر این مطلب را می‌خوانید شاید به این دلیل است که تصمیم گرفته‌اید محبت او را جبران کنید، سورپرایز کنید و میزان دوست داشتن خود را به او نشان دهید.

هرگز نترس! در زیر لیستی تهیه شده که می‌تواند هر زنی را غافلگیر و سورپرایز کند تا احساس خوبی را تجربه کند. این لیست شامل موارد ریز و درشتی است که می‌توانید در هر زمان به او نشان دهید چقدر خواستنی است و چقدر دوستش دارید.

راه‌های سورپرایز کردن دوست دختر

۱- برایش یادداشت بگذارید

اگر در تخت خوابیده‌اید و دیرتر از او از خانه خارج می‌شوید، یک یادداشت کوچک روی بالشت بگذارید تا آخر روز آن را ببیند.

از او تعریف کنید که چقدر باهوش است، چقدر زیبا است یا چقدر به او افتخار می‌کنید.

یکی از دلایلی که دوستش دارید را به او بگویید. یا اگر در نقاشی مهارت دارید، او را با یک نقاشی زیبا سورپرایز کنید و خود را اینگونه ابراز کنید.

۲- یادداشت‌ها یا هدیه‌های کوچکی تهیه کنید و آنها را در جاهای مختلف مخفی کنید

یادداشت‌ها فقط نباید روی تخت منتظر بمانند. اگر به سر کار می‌رود، یکی را در کیف او جعبه ناهارش یا در میان صفحات کتابی که می‌خواند قرار دهید. اگر او در حال رفتن به سفر است، یک هدیه کوچک یا یک عکس دو نفره را در چمدانش پنهان کنید تا در بدو ورود آن را کشف کند.

خرید اینترنتی پی.دی.اف کتاب اسرار دلربایی

کلیک نمایید

۳- نامه عاشقانه بنویسید

یادداشت‌ها تمام مطالب دلتان را بیان نمی‌کنند؟ به سراغ یک نامه عاشقانه کامل بروید. برای سورپرایز بیشتر، آن را از طریق پست ارسال کنید تا در کمترین زمان انتظار به دستش برسد.

۴- کارت پستال برایش بفرستید

اگر بدون او جایی به سفر رفتید، برای او کارت پستالی ارسال کنید و به او بگویید آرزو می‌کنید کاش آنجا باشد. مطمئن باشید به‌شدت سورپرایز می‌شود.

۵- شعر یا آهنگ بنویسید

اگر استعدادهای خلاقانه‌ای در ذهن خود دارید، خجالتی نباشید و از آنها استفاده کنید! برایش شعر ساده‌ای بنویسید. یا اگر به گیتار دستی دارید، چرا یک کار قشنگ نمی‌کنید و آهنگ نمی‌سازید؟ لزوماً مجبور نیستید خودتان شعر بگویید. شاعران زیادی وجود دارند که احتمالاً قبلاً احساسی را که شما سعی در انتقال آن دارید بیان کرده‌اند. به‌صورت آنلاین جستجو کنید، سپس شعر را بنویسید و از طریق پست ارسال کنید یا آن را بنویسید و برایش قاب بگیرید. اگر شاعر مورد علاقه‌اش را می‌شناسید کار آسانتری در پیش دارید.

۶- کاری را انجام دهید که می‌دانید به انجامش نیاز دارد

اگر با هم زندگی می‌کنید، دو نفر به طور مساوی تقسیم کار می‌کنند اما اگر می‌دانید او مجبور است کاری را انجام دهد که از آن متنفر است و شما خیلی راحت می‌توانید برای او این کار را انجام دهید، قطعاً از آن قدردانی خواهد کرد.

اگر با هم زندگی نمی‌کنید، احتمالا از انجام کار استقبال بیشتری می‌شود. کارهایی مانند شستشو یا خرید از مغازه.

سورپرایز- تصویر ۱- سایت تخصصی روانشناسی دکتر کامیار سنایی

۷- هدایا می‌توانند کلاسیک باشند، اما بر اساس شخصیت افراد انتخاب شوند

هدیه همیشه سورپرایز کننده است. اگر دوست دارید برای یک مناسبت خاص چیزی به او بدهید، یا فقط به این دلیل که او را دوست دارید، پس گل‌ها، شکلات‌ها و اسباب‌بازی‌های بامزه می‌تواند ایده خوبی باشد. البته به شرطی که کمی بیشتر از این فکر کنید و چیزی را که می‌دانید دوست دارد برایش تهیه کنید. اگر او طرفدار شکلات تلخ است برایش یک جعبه ترافل شکلات تلخ تهیه کنید. اگر او به گل آفتابگردان علاقه دارد، یک دسته گل آفتابگردان را برای او تهیه کنید.

اینها هدیه‌های مناسبی برای روز ولنتاین یا روز تولد او هستند، اما زمانی وی را بیشتر خوشحال می‌کنید که او انتظار دریافت این هدیه‌ها را ندارد. تا جایی که انواع دیگر هدایا وجود دارد، روی انتخاب آنها بر اساس علائق شخصی دوست دخترتان تمرکز کنید. بلیط‌های کنسرت گروه مورد علاقه‌اش یا آخرین کتاب نویسنده مورد علاقه‌اش را بخرید. به او نشان دهید که به او گوش می‌دهید و او را می‌شناسید.

۸- بازی پیدا کردن گنج

اگر او را وادار کنید که برای یافتن یک هدیه مانند یک گنج کوچک برخی از سرنخ‌ها را دنبال کند، هدیه‌تان می‌تواند خاص‌تر شود. می‌توانید این سرنخ‌ها را در اطراف آپارتمان یا محله‌تان قرار دهید و برای پیدا کردن آن سرنخ‌هایی قرار دهید. این کار سرگرم کننده است و می‌توانید سرنخ‌ها را با اطلاعات مربوط به او یا رابطه خود شخصی کنید.

۹- برایش یک پلی لیست از آهنگ‌های موردعلاقه‌اش درست کنید

شما می‌توانید او را با یک پلی لیست ساخته شده از آهنگ‌هایی که می‌دانید دوست دارد و یادآور خاطرات مشترکتان باشد، او را شگفت‌زده کنید.

۱۰- کاری را انجام دهید که همیشه در موردش صحبت کرده‌اید

آیا کاری وجود دارد که شما دو نفر از زمان شروع رابطه‌تان درباره آن صحبت کرده باشید؟ با انجام آن او را سورپرایز کنید.

۱۱- روی کیفیت برنامه‌هایی که ترتیب می‌دهید، تمرکز کنید. خرج کردن پول زیاد، کمکی نمی‌کند

برای گذراندن اوقات خوش با هم نیازی به صرف مبالغ هنگفتی نیستید. همانطور که می‌گویند، بهترین چیزهای زندگی اغلب رایگان هستند. برنامه‌هایی تنظیم کنید که شامل خوشحالی بیشتر شما و هزینه کمتر باشد. همه قدر تلاش را می‌دانند و دوست دختر شما نیز مطمئناً قدر این کار را می‌فهمد.

۱۲- او را به تماشای غروب آفتاب ببرید

آخرین باری که غروب خورشید را با هم تماشا کرده‌اید کی بوده است؟ اگر خودتان مکان مناسبی برای تماشای غروب را نمی‌دانید، از دوستانتان بپرسید.

مقداری تنقلات بسته‌بندی کنید و غروب خورشید را در کنار دختری که دوستش دارید، تماشا کنید.

سورپرایز- تصویر ۲- سایت تخصصی روانشناسی دکتر کامیار سنایی

۱۳- آلبوم عکس یا دفترچه یادداشت درست کنید

آلبوم عکس یک هدیه فوق‌العاده در یک موقعیت خاص است. او واقعاً از وقت و انرژی که برای آن صرف کرده‌اید قدردانی خواهد کرد. اگر چیزهایی مانند بلیط یا رسیدهای روزها و وقایع خاص را نگه داشته‌اید، گنجاندنشان در آلبوم باعث شخصی‌تر شدن آن می‌شود. می‌توانید پیشنهاد کنید که طی سال‌ها به عکس‌ها اضافه کنید و شاهد روند داستان زندگی خود باشید.

۱۴- یک لیست سفر دو نفره بنویسید

پیشنهاد کنید که هردوی شما لیستی از مکان‌هایی تهیه کنید که دوست دارید در طول زندگی مشترک خود به آن مکان‌ها سفر کنید.

تهیه چنین لیستی به وی اجازه می‌دهد تا بداند شما می‌خواهید در کنار او به دنیا سفر کنید و تجربیات باورنکردنی را با هم به اشتراک بگذارید.

۱۵- چیزی برایش بسازید

اگر با ابزار بلدید کار کنید، پس چرا چیزی برای او خلق نمی‌کنید؟ اشیاء را به چیزی تبدیل کنید که می‌دانید او به آن احتیاج دارد و هر بار که آن را می‌بیند یا از آن استفاده می‌کند به شما فکر می‌کند.

۱۶- موهایش را شانه کنید

شانه کردن احساسی شگفت‌انگیز است که زنان معمولاً هر دو ماه یکبار در آرایشگاه‌ها از آن لذت می‌برند. گهگاه موهای او را برایش شانه بزنید تا با ماساژ سرش، آرامش را به او بدهید. به او اجازه دهید سر خود را روی دامان شما بگذارد و موهایش را نوازش کند.

۱۷- یک وعده غذایی خاص بپزید

اگر هرگز آشپزی نمی‌کنید، چیز ساده‌ای درست کنید. اما اگر در آشپزی مهارت دارید، وقت بگذارید و یک دستور پخت جدید پیدا کنید و مواد اولیه را بخرید. چند شمع روشن کنید و میز را بیارایید تا نشان دهید یک موقعیت خاص برای او خلق کرده‌اید.

۱۸- صبحانه‌اش را در رختخواب سرو  کنید

غلات، نان تست، شیرینی، قهوه  آب تازه. یک سینی کامل تهیه کنید و صبحانه او را در رختخواب ببرید. این صبحانه بهترین شروع روز را به او هدیه می‌دهد. مطمئن شوید که پس از آن خرده‌ریزها را از روی تخت جارو کنید!

۱۹- برای پیک‌نیک برنامه‌ریزی کنید

اگر یک روز یا حتی شبی زیبا را تجربه می‌کنید، دیگر نیازی به غذا خوردن در فضای بسته خانه نیست. با غذاهای مورد علاقه خود یک پیک‌نیک ویژه تهیه کنید، وسائل کمی آماده کنید و او را به جایی زیبا ببرید.

۲۰- اولین قرار خود را دوباره بازسازی کنید

اولین بار کجا ملاقات کردید؟ اولین بار برای شام کجا رفتید؟ پیشنهاد کنید به آنجا برگردید تا خاطرات مرور شود و به او بگویید هنگام اولین ملاقات چه احساس فوق‌العاده‌ای را تجربه می‌کردید.

۲۱- وقتی بیمار است، مرخصی بگیرید

اگر حالش خوب نیست، صبح مرخصی بگیرید تا با او به دکتر بروید. دوست دارد شما را برای گرفتن دستش در آنجا داشته باشد. پیشنهاد کنید برای او به داروخانه یا سوپرمارکت بروید و مراقبش باشید. شاید این کار او را سورپرایز نکند، اما مطمئنا به تحکیم رابطه به‌شدت کمک می‌کند.

۲۲- در کارهایی که غالباً فراموش می‌کند، به او کمک کنید

آیا او همیشه فراموش می‌کند که بنزین ماشین خود را پر کند؟ خمیر دندان بخرد؟ بلیط رزرو کند؟ این کارهای ساده را برای او انجام دهید. سورپرایز شدیدی نیست، ولکن در نوع خود غیرقابل انتظار است.

۲۳- به شغل او علاقه‌مند شوید

اگر واقعاً به شغل دوست دخترتان علاقه‌مند شوید، بدین معنی است که او توجه ویژه‌ای را از شما دریافت می‌کند.

اگر تصادفاً شغلی را که فکر می‌کنید به آن علاقه‌مند شده است فهمیدید، اطلاعات لازم برای آن شغل را به او منتقل کنید. اگر مقاله‌ای را برای او مفید می‌دانید، مقاله را برای او ارسال کنید.

۲۴- درباره تغییرات ظاهری او نظر دهید

آیا او موهایش را کوتاه کرده است؟ لباس جدید خریده است؟ اطمینان حاصل کنید که تغییراتش را می‌بینید و در مورد آنها نظرات سازنده‌ای را به وی انتقال می‌دهید. این دیده شدن برای دوست دخترتان بسیار با اهمیت است.

۲۵- از بودنش در جمع دوستان یا خانواده‌تان به خود ببالید

وقتی او آنجاست، از تعریف و تمجید در مقابل دیگران خجالت نکشید. به بهترین نحو از دوست دخترتان تعریف کنید. بگویید که چقدر در کارش خوب عمل می‌کند یا در چه زمینه‌هایی مهارت دارد.

ممکن است کمی خجالت‌زده به‌نظر برسد، اما اگر آن تعریف‌ها واقعی باشند، در اعماق قلبش دوست دارد که به او افتخار کنید.

۲۶- برای او پیام صوتی بگذارید

اگر آزاد نیستید به او زنگ بزنید، اما می‌خواهید چیزی خاص‌تر از متن برای او ارسال کنید، بسیاری از برنامه‌های پیام‌رسانی به شما امکان ضبط و ارسال پیام‌های صوتی را می‌دهند. او دوست دارد یکی از این پیام‌ها را دریافت کند و بشنود که شما چیزهای زیبایی به او می‌گویید.

منبع:

https://www.aconsciousrethink.com/10226/surprise-your-girlfriend/

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 2.3]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا