دکتر روانشناسدکتر روانشناس خوب

روانشناس ایرانی در کویت

روانشناس ایرانی در کویت

روانشناس ایرانی در کویت و یا هر جای دیگر مستلزم داشتن تخصص و دانش کافی می‌باشد. با کمک تکنولوژی، دیگر فاصله مکانی نمی‌تواند مانعی برای بهره گرفتن از خدمات روانشناسی باشد. زیرا می‌توان از طریق آنلاین، جلسات مشاوره داشت و از آن بهره برد.

از سویی دیگر، افرادی که مهاجرت می‌کنند معمولاً به‌دلایل مشکلاتی که در کشور مقصد داشته‌اند، قصد مهاجرت به کشور دیگری را می‌کنند. به‌همین دلیل آنها در کشور مبداء به‌کلی از مشکلات پیشین خود رها نمی‌شوند و گروهی از مشکلات را همچنان با خود به کشور مقصد می‌برند. انسان‌ها با این تصور که مشکلات را با خود به‌جای می‌گذارند و در کشور مقصد زندگی جدید و بی‌مشکلی را آغاز می‌کنند، مهاجرت می‌کنند؛ در حالیکه در عمل متوجه می‌شوند علاوه بر مشکلات کشور مقصد، مشکلات کشور خود را نیز همچنان با خود به‌دوش می‌کشند.

بنابراین یافتن روانشناسی که شما را با توجه به معیارها و ارزش‌هایتان درک کند، موضوعی قابل توجه و مهم است. اگر به‌دنبال کمک از یک روانشناس هستید، مهم است فردی را انتخاب کنید که تاثیر مثبتی در شما داشته باشد. مثلا امید و خوش‌بینی را در بیمار القا کند. برای اینکه تغییر ایجاد شود، بیمار باید باور داشته باشد که قادر به انجام آن است. اغلب مراجعین با امید کم به توانایی‌هایشان برای تغییر به درمان مراجعه می‌کنند، یا قصد دارند برای درمان و تغییر خود، کاملاً به درمانگر تکیه کنند. روانشناسان باید ویژگی‌های مثبت مراجع را برجسته کنند تا آنها را قادر سازد در طول درمان و بعد از آن تغییرات مثبتی ایجاد کنند. چون به هر حال، این بیمار است که باید سختترین کار را در طول درمان انجام دهد!

دکتر کامیار سنایی روانشناس ایرانی در کویت

رزومه دکتر سنایی

برای ارتباط با یک روانشناس ایرانی به مراحل زیر توجه کنید:

روش مشاوره آنلاین در کویت از روانشناس ایرانی

در ابتدا با واتس‌آپ (۰۰۹۸۹۰۳۴۷۳۳۰۰۹) تماس گرفته و یا با ارسال پیام، تقاضای مشاوره تلفنی می‌کنید. سپس اپراتور وقتی را برای شما به‌همراه شماره حساب و مبلغ ارسال می‌کند. در صورت موافقت زمان مشاوره، مبلغ مشاوره برای یک جلسه توسط شما پرداخت می‌گردد تا زمان مشاوره‌ی شما قطعی شود.

پس از پرداخت مبلغ و ارسال فیش، پیامی از اپراتور برایتان ارسال می‌گردد که قطعی‌شدن جلسه مشاوره را به‌شما متذکرمی‌شود.

ضروری است مراجع محل سکونت خود را ذکر کند تا شماره حساب مرتبط با محل سکونت برای او ارسال شود.

مشاوره روانشناسی آنلاین با شما از طریق واتس آپ و یا ایمو (۰۰۹۸۹۰۳۴۷۳۳۰۰۹) به‌صورت تصویری و یا به‌خواست مراجع، صوتی خواهد بود.

مراجعان در ایران برای هماهنگی می‌توانند از طریق تماس تلفنی نیز اقدام نمایند.

ارتباط با دکتر کامیار سنایی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دکتر کامیار سنایی

روانشناس، مشاور، هیپنوتراپ و عضو انجمن هیپنوتیزم بالینی. خوشحالم که به یاری امکانات نوین تکنولوژی، می‌توانم با هموطنانم ارتباط برقرار نمایم. امکان دریافت سوالات شما در این سایت وجود دارد. تلاش خود را به‌کار می‌گیرم تا در زمان کوتاه و به صورت مقتضی، پاسخ آنها را ارایه نمایم. امیدوارم اطلاعات موجود در این سایت مورد استفاده شما واقع گردد. از نظرات و پیشنهادات ارزشمند شما صمیمانه استقبال می‌نمایم.

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

  1. سلام آقای دکتر. لطفا بفرمایید از چه طریقی میتونم با شما نوبت مشاوره تلفنی بگیرم؟ بنظر شما مشاوره تلفی به اندازه مشاوره حضوری موثر هست؟ ممنون

    1. روانشناس ایرانی در کویت در صورتی که وجود ندارد می توانید از مشاوره آنلاین بهره ببرید. در بیشتر موارد فرقی بین مشاوره حضوری و آنلاین وجود ندارد. اگر روانشناس در کویت پیدا نکردید حتما از مشاوره آنلاین استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا