کتاب شناسی

کتاب فرزندپروری بدون شرط

معرفی کتاب فرزندپروری بدون شرط :

نویسنده: اَلفی کُهن.

مترجم: دکتر کامیار سنایی.

ناشر: انتشارات صابرین.

سال انتشار: ۱۳۹۷.

درباره‌ی کتاب:

این کتاب به والدین کمک می‌کند فرزندان خود را مطابق با نیازهای متنوع و فزاینده جامعه امروز پرورش دهند. امروزه روش بزرگ کردن فرزند با گذشته فرق کرده است و از جهات فراوانی نیز مشکل‌تر شده است. کتاب فوق والدین امروز را مخاطب قرار می‌دهد و به مشکلات کنونی آنها پاسخ می‌گوید.

یکی از نیازهای اساسی هر کودکی، عشق بدون شرط است. به این معنا که او بداند در صورت قصور و خطا، هنوز در قلب والدینش جا دارد و این در حالی است که اکثراً در روش‌های تربیتی، ابراز این محبت مشروط می‌شود و این پیام را به کودک القا می‌کند: ما در صورتی تو را دوست داریم که رضایت ما را جلب کنی.

کتاب فرزندپروری بدون شرط با سنت‌شکنی، بصیرتی نوین به ارمغان می‌آورد و مخاطب را با فطری‌ترین عناصر وجودی‌اش آشتی می‌دهد تا با عبور از این رهگذر بتواند والدی بهتر باشد.

اَلفی کُهن با تالیف کتاب‌های متعدد و سخنرانی‌های فراوان، به شکل‌گیری تفکری نوین در حوزه آموزش و فرزندپروری کمک کرده است.

علاقمندان به خرید کتاب فوق می‌توانند به کتابفروشی‌های معتبر سراسر کشور مراجعه نموده و یا از طریق سایت موسسه انتشارات صابرین، اقدام به خرید پستی نمایند.

سایت انتشارات صابرین:

www.saberinbooks.ir

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 3.3]

دکتر کامیار سنایی

روانشناس، مشاور، هیپنوتراپ و عضو انجمن هیپنوتیزم بالینی. خوشحالم که به یاری امکانات نوین تکنولوژی، می‌توانم با هموطنانم ارتباط برقرار نمایم. امکان دریافت سوالات شما در این سایت وجود دارد. تلاش خود را به‌کار می‌گیرم تا در زمان کوتاه و به صورت مقتضی، پاسخ آنها را ارایه نمایم. امیدوارم اطلاعات موجود در این سایت مورد استفاده شما واقع گردد. از نظرات و پیشنهادات ارزشمند شما صمیمانه استقبال می‌نمایم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا