پرسش‌های شما

پاسخ به سوالات شما با موضوع اختلال خواب

امتیاز

مقدمه

در این ویدیو، دکتر کامیار سنایی به یکی از سوالات کاربران با موضوع اختلال خواب، پاسخ داده‌اند. شما می‌توانید سوالات خود را از طریق سایت دکتر سنایی به آدرس dr-sanaie.com یا از طریق اینستاگرام ایشان به آی.دی kamyarsanai مطرح نمایید تا در اسرع وقت به آن پاسخ داده شود.

سوال ۱

متن سوال با موضوع اختلال خواب را می‌توانید در زیر نیز بخوانید:

سلام آقای دکتر. من یک مشکل خیلی بزرگ هنگام خواب شبانه دارم و اون این هست که هر شب بدون استثناء چند خواب می‌بینم که مثل فیلم سینمایی، ابتدا و انتها دارند و صبح واقعاً خسته بیدار میشم. احساس می‌کنم طی شب تا صبح، مغزم اینقدر درگیر خلق داستان‌های من بوده که فرصتی برای استراحت نداشته! هیچوقت از خواب شب‌ها لذت نمی‌برم. ممنون میشم اگر راهنمایی‌م کنید.

سوال و پاسخ ۲

دکتر کامیار سنایی

روانشناس، مشاور، هیپنوتراپ و عضو انجمن هیپنوتیزم بالینی. خوشحالم که به یاری امکانات نوین تکنولوژی، می‌توانم با هموطنانم ارتباط برقرار نمایم. امکان دریافت سوالات شما در این سایت وجود دارد. تلاش خود را به‌کار می‌گیرم تا در زمان کوتاه و به صورت مقتضی، پاسخ آنها را ارایه نمایم. امیدوارم اطلاعات موجود در این سایت مورد استفاده شما واقع گردد. از نظرات و پیشنهادات ارزشمند شما صمیمانه استقبال می‌نمایم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا